Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Kāpēc mums

Tu esi šeit : Sākums>Kāpēc mums

Lieliska komanda, mehānisko entuziastu grupa


Binbao tehnikas komandā nav darbinieku, šeit ir tikai tehnikas entuziasti. Dibinātājs pameta augsti apmaksāto investīciju banku ar mīlestību pret mašīnām un uzsāka ruļļu materiālu griešanas mašīnu izpēti, izstrādi un ražošanu. Pēc vairāk nekā desmit gadu attīstības Binbao Machinery ir kļuvis par pazīstamāko augstas kvalitātes ruļļu materiālu griešanas un apstrādes iekārtu ražotāju Ķīnā.


Pārdošanas un mārketinga komanda:

Profesionāla pārdošanas komanda var palīdzēt jums viegli atrast pareizo modeli, kas atbilst jūsu ražošanas vajadzībām. Viņi ir uzkrājuši daudz zināšanu par papīra, plēvju, neausto audumu un citu materiālu apstrādi un izvirza saprātīgus ieteikumus atbilstoši klientu faktiskajām vajadzībām. Labas angļu valodas zināšanas padara saziņu starptautiskajā tirdzniecībā skaidrāku un ērtāku.

Pārdošanas komanda 1Pārdošanas komanda 2
Pārdošanas komanda 1Pārdošanas komanda 2
微 信 图片 _202306281257523Pārdošanas komanda 4
Pārdošanas komanda 3Pārdošanas komanda 4
微 信 图片 _202306281257524Pārdošanas komanda 6
Pārdošanas komanda 5Pārdošanas komanda 6


Pēcpārdošanas un nodošanas ekspluatācijā komanda:

Viņu pēdas ir bijušas visā pasaulē, un viņi ir apmācījuši klientiem lielu skaitu operatoru. Neviens labāk par viņiem nepārzina ruļļu materiālu apstrādes iekārtu uzstādīšanu, darbību un atkļūdošanu.

Pēcpārdošanas komanda 1微 信 图片 _202306281257522
Pēcpārdošanas komanda 1Pēcpārdošanas komanda 2
Pēcpārdošanas komanda 3Pēcpārdošanas komanda 4
Pēcpārdošanas komanda 3Pēcpārdošanas komanda 4
Pēcpārdošanas komanda 53f4892970a91e70972c83d77727592a
Pēcpārdošanas komanda 5Pēcpārdošanas komanda 6


Dizaina un pētniecības un attīstības komanda:

Mūsu galvenais mehānikas dizaineris strādā iepakošanas un drukas iekārtu nozarē, kopš absolvējis mašīnbūves specialitāti labi zināmā universitātē Ķīnā. Viņa vadītā dizaina komanda nepārtraukti optimizē mašīnas mehānismu, uzlabo darba ātrumu un uzlabo drošības aizsardzību. Tajā pašā laikā, lai apmierinātu dažādas pielāgotas vajadzības, viņi rūpīgi uzklausa klientu vajadzības un sniedz tiem saprātīgus risinājumus.

Dizains 1Dizains 2
Dizains 1Dizains 2
Iekārtas un apstrādes tehnoloģija


Binbao Machinery Co., Ltd. kā ātrgaitas tīmekļveida materiālu pārveidošanas iekārtu ražotājs katru gadu atjaunina sarežģītākas apstrādes iekārtas un testēšanas instrumentus, lai ražotu augstas kvalitātes iekārtas ar stabilu veiktspēju un ilgstošu izturību. nodrošina katras mašīnas daļas precizitāti, lai mēs varētu ražot mašīnas, kas atbilst mūsu augstajiem standartiem.


CNC mašīna:

CNC (datorizētā ciparu centra) apstrādes centrus kontrolē datorprogrammēšana. Salīdzinot ar parastajām apstrādes mašīnām, tai ir augstāka apstrādes precizitāte, un tā var veikt vairāku koordinātu savienojumu ar mašīnu daļām ar sarežģītu formu. Pēdējo 8 gadu laikā esam iegādājušies un atjaunojuši 10 augstas precizitātes CNC apstrādes centrus vienu pēc otra, īpaši tādu metāla detaļu apstrādei kā sienu paneļu griešana, urbšana un rievošana mūsu griešanas pārtinējai un ruļļu lokšņu griešanas mašīnām.

CNC-1CNC-2
CNC-1CNC-2
CNC-3CNC-4
CNC-3CNC-4


Līdzsvara pārbaudes iekārta:

Neatkarīgi no tā, vai tiek izmantota ruļļu lokšņu vai pārtinēja mašīna, ruļļi ir ļoti svarīgas mūsu iekārtu daļas, piemēram, banānu veltņi, alumīnija vadošie rullīši, gumijas veltņi utt. Ātrgaitas mašīnas darbības procesā, ja šo iekārtu dinamiskā līdzsvara veiktspēja ir veltņi neatbilst standartam, tad tie izraisīs rullīšu lineāras vīšanas rotācijas viļņus. Tas noved pie rullīšu bojājumiem, kā arī radīs pārmērīgu nogurumu un gultņu bojājumus. Tāpēc mēs pārbaudām visu veltņu dinamisko līdzsvaru un noregulējam dinamisko līdzsvaru.

Līdzsvara pārbaudes iekārta 1Līdzsvara pārbaudes iekārta 2
Līdzsvara pārbaudes iekārta 1Līdzsvara pārbaudes iekārta 2
Līdzsvara pārbaudes iekārta 3Pabeidziet griešanas mašīnas veltņu pārbaudi 4
Līdzsvara pārbaudes iekārta 3Pabeidziet griešanas mašīnu veltņu pārbaudi


Detaļu virsmas apstrāde:

Lai uzlabotu mehānisko detaļu virsmas veiktspēju, mēs tās parasti cinkojam, hromējam un cita veida virsmas apstrādi veicam, lai palielinātu detaļu virsmas cietību, izturību pret koroziju un citas īpašības.

镀锌镀铬


表面处理


Plastmasas izsmidzināšanas apstrāde:

Visi mūsu iekārtu sienu paneļi un pārsegi ir videi draudzīgi izsmidzināti ar plastmasu. Salīdzinot ar parasto smidzināšanas krāsošanas apstrādi, plastmasas izsmidzināšanas apstrādes metāla virsmai ir augstāka adhēzija, liesmu slāpējoša, izturīgāka un vienlaikus skaistāka. Tajā pašā laikā mēs izvēlamies augstas kvalitātes vides aizsardzības materiālus, kas var ne tikai uzlabot iekārtas virsmu, bet arī aizsargāt mūsu globālo māju.
Pašizstrādāta vadības sistēma


Pirms septiņiem gadiem sākām veidot paši savu mašīnu vadības sistēmu izstrādes komandu. Toreiz tas tika uzskatīts par neiespējamu. Izstrādes process bija sāpīgs un grūts, taču pašu izstrādātā vadības sistēma ir kļuvusi par Hamabo Machinery galveno vērtību un konkurētspēju. Mēs sapratām, ka trešo pušu pakalpojumu sniedzēju nodrošinātās sistēmas nespēj apmierināt mūsu individuālās vajadzības, kā arī nespēj nodrošināt savlaicīgu un stabilu sistēmu apkopi mūsu klientiem.


Sistēmas vadības ziņā mums ir šādas priekšrocības.

1. Tālvadības uzraudzība vienkāršai apkopei un problēmu atrašanai

2. Izpildiet dažādas pielāgotas klientu vajadzības, mūsu sistēmu inženieri var rakstīt kontroles programmas pielāgotām funkcijām.

3.Stable pēcpārdošanas serviss. Tā kā mums pieder visas vadības sistēmas intelektuālā īpašuma tiesības, mēs varam nodrošināt vadības sistēmas kalpošanas laiku mūsu klientu mašīnām. Piemēram, kapitālais remonts, modernizācija utt.

4. Mēs esam uzkrājuši lielu datu apjomu par materiālu īpašībām, kas padara mūsu spriegojuma kontroli ļoti labu dažāda veida materiāliem, dažādiem biezumiem un dažādām īpašībām.

0.10.2
0.40.3
Labākā atbilde: Klienta atsauksmes


SCT VĀCIJAS KLIENTA RŪPNĪCA

SCT VĀCIJAS KLIENTA RŪPNĪCA

SCT IRĀNĀ

SCT IRĀNĀ

微 信 图片 _20230318151050

SLD EIROPAS VALODĀ

SLA SLITTER ATTĪTĀJS

SLA SLITTER ATTĪTĀJS

SLB INDONĒZIJĀ

SLB INDONĒZIJĀ

SLB MODELIS

SLB MODELIS

SLB GRĒŽA MAŠĪNA

SLB GRĒŽA MAŠĪNA

SLD PAKISTĀNĀ

SLD PAKISTĀNĀ

SLD MODELIS

SLD MODELIS

微 信 图片 _20230505080702

SLA PAKISTĀNĀ

SLB

SLB

LTC

LTC

->

Populāras kategorijas