Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Plastmasas plēves sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

PET, OPP, CPP, PE, PS, PVC etiķešu ruļļa uz ruļļiem sagriešanas pārtīšanas mašīna

SLC sērijas griešanas pārtinēja mašīna ir paredzēta elastīga iepakojuma materiāla griešanai no liela platuma ruļļiem līdz šauriem ruļļiem, kurus var ievadīt automātiskajā iepakošanas mašīnā, maisiņu formēšanas mašīnā. Tam ir lieliska laminētas folijas, plastmasas plēves (bopp opp pet pe PVC), papīra ruļļu, etiķešu uzlīmju papīra un tā tālāk ruļļu materiāla pārtīšanas veiktspēja.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

SLC sērijas modeļa pārtinēja mašīna ir paredzēta, lai pārveidotu iepakojuma materiālu ruļļus elastīgā iepakojuma nozarei. Tas vienmēr parādās vienlaikus ar rotācijas dobspiedes iespiedmašīnu un laminēšanas iekārtu bez šķīdinātājiem plastmasas iepakojuma materiālu ruļļu ražotāju rūpnīcās. Tas bija aprīkots ar starptautiska zīmola elektriskās vadības daļām un saprātīgu mehānisko struktūru.

Motīvs:
1. SLC sērijas slitter pārtinēja mašīnas stabils darbības ātrums ir no 500 līdz 600 metriem minūtē.
2.Siemens PLC kontrolē mašīnas darbības sistēmu.
3. Iekārtā ir uzstādīti kopā četri servomotoru komplekti. Attīšanas ierīces spriegums ir neatkarīgs, ko kontrolē servomotors. Abas pārtīšanas vārpstas darbina arī divi neatkarīgi servomotori, kas nodrošina labāku pārtīšanas spriegojuma kontroli un labāku pārtīšanas ruļļu kvalitāti.
4.The mātes ruļļu iekraušanas sistēma pieņem pneimatisko vārpstu bez patronām. Izkraušanas sistēmai ir stūmēja ierīce gatavā materiāla ruļļu izkraušanai uz tornīti. Mašīnu ir viegli vadīt tikai viens cilvēks.
5. Mašīnai ir divu veidu griešanas vienība, skuvekļa naži un apļveida naži dažādu materiālu ruļļiem. Tie nav obligāti. Abas var būt arī vienā mašīnā.
6. Mašīnas pārtīšanas vārpsta izmanto daudzfunkciju un augstas precizitātes pneimatisko berzes vārpstu, kurai ir labāka pārtīšanas spriegojuma kontroles veiktspēja.
7. Tas ir aprīkots ar savienojuma galdu. Operators var ērti savienot materiālu tīklu.

细节-1细节-2
Taivānas zīmola tīmekļa ceļveža kontrolierisTīmekļa malu un drukas līniju detektora sensors
细节-3细节-4
Pneimatiskais atritinātājs ar servomotoruSplicer tabula
细节-5细节-6
Automātiskā izkraušanas stūmējsPneimatiskās berzes pārtīšanas vārpsta
细节-7细节-8
Pabeigts Rolls In TurretRievu rullīši un skuvekļa griešanas naži


Kādus materiālus SLC griešanas un pārtīšanas mašīnas izmanto griešanai?


SLC modeļa sagriešanas pārtīšanas mašīnu izstrādāja Binbao mašīnas. To galvenokārt izmanto, lai pārveidotu drukātas, laminētas plastmasas plēves ruļļus par pielāgota platuma ruļļiem elastīgā iepakojuma nozarē, piemēram, PET, OPP, CPP, PE, PS, PVC, BOPP, laminētas plēves materiāls, pašlīmējošās etiķetes utt. Šīs plastmasas plēves vai laminētās plēves ruļļus plaši izmanto, lai izgatavotu dažāda veida etiķetes vai iesaiņojuma cukuru, sāli, tēju, salvetes, piena pulveri, medicīnisko, pārtiku, konfekšu iepakojumu, PVC saraušanās etiķetes plēvi pudeles ūdens etiķetei, dzērienu pudeles etiķeti, BOPP laminētu etiķeti. plēves rullis pārtikas maisiņam.

插图-1 plastmasas uzkodu iepakojuma plēves ruļļi插图-2 PET plastmasas plēves rullītis kartupeļu čipsu iesaiņošanai
Plastmasas uzkodu iepakojuma plēves ruļļi PET plastmasas plēves rullītis kartupeļu čipsu iesaiņošanai
插图-3 ūdens pudeles etiķetes plēves rullis插图-4 laminēti BOPP plēves ruļļi pārtikas maisiņiem
 Ūdens pudeles etiķetes plēves rullis Laminēti BOPP plēves ruļļi pārtikas maisiņiemKādas ir SLC modeļa plēves ruļļu sagriešanas un pārtīšanas mašīnas atšķirības un priekšrocības salīdzinājumā ar papīra liela izmēra sagriešanas un pārtīšanas mašīnu?


SLC sērijas modelis ir īpaši izstrādāts plēves elastīgā iepakojuma un etiķešu nozarei atbilstoši BOPP, PVC, PET, OPP, PE, laminētas plēves un folijas materiāla ruļļu īpašībām. Plēves ir plānākas nekā papīra ruļļi. Tāda paša diametra ruļļa plēves ruļļa garums ir daudz garāks par papīra ruļļa garumu. Lai palielinātu griešanas ātrumu, SLC modeļa griezēja pārtinēja ātrums var būt līdz 600 metriem minūtē. sistēma ir atšķirīga. SLC sērijas modeļa mašīna materiāla griešanai izmanto plakanu skuvekļa asmeni, bet papīra ruļļu sagriešanas pārtīšanas iekārta izmanto apaļo asmeni. Pārtīšanas vārpstas ir atšķirīgas. Plastmasas plēves ruļļi ir jāattina berzes šahtā ar slīdošām bumbiņām. Šāda veida vārpsta var labāk un atsevišķi kontrolēt pārtīšanas ruļļu spriegojumu. Elastīgā iepakojuma nozarē šie plēves ruļļi parasti tiek drukāti ar logotipu un rakstiem. Tātad SLC sērijas modeļa mašīna pieņem fotoelementu sensoru tīkla virzītāju sistēmu. Papildus šiem aspektiem SLC modeļa sagriešanas un pārtīšanas mašīnas rullīšu novietojums, padeves ceļa leņķis ir daudz atšķirīgs, salīdzinot ar papīra ruļļu griešanas mašīnas rullīšu stāvokli.

插图-5 plakans skuvekļa asmensPlakans skuvekļa asmens

插图-6 fotoelementu sensors tīmekļa vadītājam插图-7 berzes vārpsta pārtīšanai
Fotoelementu sensors tīmekļa vadītājamBerzes vārpsta pārtīšanaiKas ir diferenciālās berzes vārpsta? Kāpēc diferenciāļa berzes vārpsta var nodrošināt pārtīšanas kvalitāti?


Pārtinot folijas, laminātus, plastmasu un citus materiālus, bieži rodas atšķirības materiāla biezumā un tinuma spriegumā. Pārtinot mazākus ruļļus uz vienas attīšanas vārpstas, šīs atšķirības var izraisīt dažādus garumus un spriegojumu. Jau pēc dažām apgriezieniem dažu mazo ruļļu centrs var būt pārāk ciešs, savukārt citi ir vaļīgāki, padarot galaprodukta kvalitāti nepieņemamu.
Diferenciāļa pārtīšanas berzes vārpsta novērš šīs problēmas, saglabājot pareizu spriegojumu visos ruļļos visā tinuma darbības laikā. Tas nodrošina, ka auduma materiāls nesaslīd, neizstiepjas vai neplīst, un ruļļi tiek vienmērīgi uztīti. Lai veiktu pastāvīgu “slīdēšanas diferenciāļa” funkciju, centrālajai vārpstai ir jāgriežas ar lielāku ātrumu nekā diferenciāļa berzes gredzeniem. Visiem serdeņiem ir nepārtraukti jāslīd, tomēr daži slīdēs vairāk nekā citi, lai saglabātu tādu pašu spriegumu. Slīdēšanas un lentes sprieguma kontrole tiek panākta, mainot gaisa padevi centrālajai vārpstai, tāpēc ir jānodrošina pastāvīga gaisa padeve, ideālā gadījumā no 20 līdz 60 psi (1–4 bāri). Tā kā ruļļa izmērs tīšanas procesā palielinās, diferenciālvārpstas ātrums ir jāsamazina, lai saglabātu tādu pašu ātruma ātrumu.
Berzes gredzeni ir pieejami ļoti dažādos diametros no 50 mm diametra līdz 400 mm diametram. Berzes gredzenu iekšējais diametrs ir atkarīgs no pašlaik izmantotā vārpstas diametra, un vairumā gadījumu mēs varam piegādāt gredzenus, lai tie atbilstu jūsu esošajai vārpstai.

插图-8 berzes gredzeni插图-9 Diferenciālās berzes vārpstas struktūra
 Berzes gredzeni Diferenciāļa berzes vārpstas struktūra


Kādu materiālu griež ar apļveida asmeņa nazi? Kāds materiāls tiek griezts ar žiletes nazi?


Kāda veida griešanas nazi izmantot, ir atkarīgs no materiāla biezuma. Ja materiāls ir folija, laminēta plastmasas plēve, apdrukāta elastīga plēve, kuras biezums ir mazāks par 20 mikroniem, mēs parasti izmantojam skuvekļa asmeni kā griešanas nazi. Apļveida asmens nazi izmanto laminēta papīra, vispārējā papīra, pārklājuma papīra, pašlīmējošās etiķetes griešanai. papīrs un tā tālāk materiāls.


Cik motoru ir SLC sērijas griešanas pārtīšanas iekārtai?


Modeļa mašīnā ir četri motori. Divi motori, ko izmanto, lai atsevišķi pārtītu divas vārpstas. Tīmekļa materiāla padevi darbina viens motors. Ceturtais motors kontrolē mātes ruļļa attīšanas spriegumu.

插图-10 motors attīšanai插图-11 Frekvences pārveidotāji
 Motors attīšanaiFrekvences pārveidotāji


Kā izkraut gatavos ruļļus no pārtīšanas vārpstām?


Pateicoties šiem berzes gredzeniem, šahtās var atsevišķi ieripināt, gatavus ruļļus ir grūti izkraut. Lai ietaupītu operatoru darbaspēku, SLC modeļa mašīnā izstrādājām stūmēju. Tas var automātiski nospiest gatavos ruļļus uz plauktu. Operatori var iepakot gatavo ruļļu plauktā mašīnas darbības laikā.

插图-12 Izkraušanas stūmējs插图-13 gatavie ruļļi plauktā
Izkraušanas stūmējs
Gatavi ruļļi Plauktā


Vai SLC modeļa mašīnai ir savienošanas aprīkojums?


Jā, tam ir. Savienošanas aprīkojumā ietilpst divi spieķi un platforma. Stieņi tiek vadīti ar cilindru, lai saspiestu auduma materiālu platformā, pēc tam operatori var viegli savienot jaunu ruļļu ar auduma materiālu mašīnā.

插图-14 Savienojuma aprīkojums插图-15 savienošanas platforma
 Savienošanas aprīkojums Savienojuma platforma


Vai SLC modeļa iekārta var automātiski apstāties, kad tā pabeidz skaitītāju iestatīšanas pārtīšanu?


SLC modeļa iekārta, ko kontrolē Siemens PLC ar inteliģentu programmu sistēmu. Iekārta var automātiski skaitīt pārtīšanas skaitītājus un apstāties atbilstoši skārienekrānā iestatītajiem skaitītājiem.

插图-16 Cilvēka un mašīnas mijiedarbības skārienekrānsCilvēka un mašīnas mijiedarbības skārienekrāns


Kāda veida tīkla virzītāja sensoru izmanto SLC modelis?


Tas ir atkarīgs no jūsu materiāla īpašībām. Ja materiāls ir apdrukāta plēve, mēs iesakām sensoram izmantot CCD fotoelementu sensoru, kas var noteikt malu un drukas līniju. Caurspīdīgajam plēves materiālam jāizmanto infrasarkanais sensors. Ultraskaņas sensoru var izmantot citiem materiāliem, piemēram, tukšam papīram, folijai, laminētam materiālam un tā tālāk.

插图-17 Web Guider sensors插图-18 Web Guider kontrollera panelis
Tīmekļa vadotnes sensors
Web Guider kontrollera panelis

Modeļa nosaukums

SLC sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-1800mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

800 mm (1000 mm, 1400 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1000kg

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

600mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

30mm

Kodola izmērs

3/6 collas (pieejams pielāgot)

Biezuma diapazons

12-150 mikronu

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

600m / minūtē

1. gadījums: Pudeļu ūdens un dzērienu etiķetes krājumu ruļļi
Daudzām patēriņa precēm ir nepieciešamas plēves etiķetes, piemēram, ūdens pudelēs un dažādi dzērieni. Plēves etiķešu ražošanai nepieciešamas plēves pūšanas iekārtas, iespiedmašīnas, laminēšanas iekārtas, griešanas mašīnas un citas iekārtas. Plēves etiķetes ražotājam ir jāsagriež apdrukātais plēves rullis klienta pieprasītajā platumā.

2. gadījums: pašlīmējoši papīra uzlīmju rullīši, uzlīmju uzlīmju ruļļi
Pašlīmējošās etiķetes tiek plaši izmantotas mūsu dzīvē, piemēram, sarkanvīna etiķetes, lielveikalu cenu etiķetes, ādas kopšanas etiķetes un tā tālāk. Pašlīmējošās pārklāšanas mašīnas platums parasti pārsniedz 900 mm. Tāpēc pašlīmējošajam ražotājam ir jāsagriež lieli ruļļi mazos ruļļos. Tā kā platuma griešanas mašīna un pašlīmējošo uzlīmju drukas iekārta nepārsniedz 500 mm. Tātad papīra ruļļos mazos ruļļos sagriešanas pārtīšanas mašīna tiek izmantota, lai pārveidotu jumbo ruļļus, lai pielāgotu platuma ruļļus.

3. gadījums: laminētas plēves ruļļi pārtikas un medicīnas maisiņu izgatavošanai
Lai uzlabotu blīvēšanas un saglabāšanas efektu, daudzos pārtikas un zāļu iepakojuma maisiņos tiek izmantoti kompozītmateriāli, piemēram, alumīnija folijas un plēves kompozītmateriāli, kā arī papīra un plēves kompozītmateriāli. Kompozītmateriālu veiktspēja būs labāka. Tomēr kompozītmateriāliem parasti ir nevienmērīgs biezums. Tāpēc kompozītmateriālu elastīgie iepakojuma materiāli izmantos slīdēšanas gredzenu berzes vārpstas griešanas mašīnu, lai sagrieztu izejmateriālu ruļļus.

应用1-1 副本
应用1-2 副本

应用2-1 副本

应用2-2 副本
应用3-1 副本
应用3-2 副本
应用3-3 副本

Apsveicu. Slavens elastīgās iepakojuma plēves ruļļu ražotājs iegādājās trīs komplektus no ruļļa līdz šaurajiem ruļļiem, lai veiktu galīgo ruļļu sagriešanas un pārtīšanas apstrādi. Pirmā mašīna ir uzstādīta un pārbaudīta mūsu inženieru komandas vadībā viņu rūpnīcas vietā.
Šis klientu uzņēmums nodarbojas ar elastīgo iepakojuma maisiņu un plēvju ražošanu un pārdošanu pārtikas, tējas, zāļu, sēklu, pesticīdu piegādātājiem. Viņiem ir 5 komplekti plēves pūšanas ražošanas līnijas, 8 krāsu drukāšanas ražošanas līnijas, kombinētās mašīnas un ātrgaitas plēves ruļļu pārtinēja mašīna.
Tornveida plēves ruļļu pārtinēja mašīna ir Binbao machien vadošais modelis elastīgās iepakojuma plēves ruļļu griešanai. Tas bija aprīkots ar četriem servomotoru komplektiem, lai individuāli kontrolētu attīšanas, transportēšanas, pārtīšanas spriegumu. Divas pārtinošās vārpstas izmanto diferenciālās berzes vārpstas. Pārtīšanas ruļļu diametrs var būt 600 mm. Automātiskā izkraušanas stūmējs var viegli izkraut gatavos ruļļus no berzes vārpstām līdz iepakošanas ruļļu statīviem. Siemens PLC piedāvā viedu darbības un vadības sistēmu.
SLC modelis ir ideāls aprīkojums elastīgās iepakošanas nozarei. Ja jums ir interese, laipni lūdzam sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Automātiskā izkraušanas stūmējsGatavi sagriešanas ruļļi
Automātiskā izkraušanas stūmējsGatavi sagriešanas ruļļi
Iepakojuma plēves ruļļu pārtīšanas mašīna ar attīšanas ierīci bez vārpstasFotoelementu tīmekļa vadotnes sensors
Iepakojuma plēves ruļļu pārtīšanas mašīna ar attīšanas ierīci bez vārpstasFotoelementu tīmekļa vadotnes sensors

1.Cik minimālā platuma ruļļu jūsu mašīna var sagriezt un uztīt?
Atbilde: sērijas mašīna var izgatavot vismaz 20 mm platus ruļļus

2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.

3.Mūsu papīra ruļļi tiek drukāti ar elastīgo iespiedmašīnu. Vai jūsu mašīnas lentes virzītājs var noteikt drukas atzīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.

4.Esmu drukas un iepakošanas materiālu un iekārtu piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts modeļa mašīnai?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.

5. Kāda veida berzes gredzenus izmantojat pārtinošajās vārpstās?
Atbilde: Mēs pieņemsim dažāda veida berzes gredzenus dažādiem materiāliem. Tas ir atkarīgs no jūsu materiāla īpašībām.

6.Kā mašīna izkrauj šos apdares ruļļus?
Atbilde: Mums ir divu veidu izkraušanas veidi. Viena modeļa mašīnai ir jāizkrauj ruļļi manuāli. Vēl vienam modelim ir automātiska izkraušanas sistēma, sistēma var izstumt apdares ruļļus no vārpstām ar elektrisko kustīgo sviru.

7. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas