Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

BINBAO SLA sērijas papīra rullīša uz šauru ruļļu pārtīšanas mašīna

Liels ātrums, stabila darbība, automātiska spriegojuma kontrole, inteliģenta PLC vadības sistēma, ērta darbība, CE sertifikāts ar SGS
SLA sērijas sagriešanas pārtīšanas iekārta ir ideāls aprīkojums liela izmēra papīra ruļļu griešanai dažāda platuma mazos ruļļos, ​​lai sasniegtu ruļļus, kas padod ražošanas iekārtas prasības. Tas var ne tikai sagriezt vispārējo papīra ruļļu, bet arī strādāt ar laminētu un pārklātu papīra ruļļu materiālu drukāšanas un iepakošanas produktu ražošanai.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Liels ātrums, stabila darbība, automātiska spriegojuma kontrole, inteliģenta PLC vadības sistēma, ērta darbība, CE sertifikāts ar SGS
SLA sērijas sagriešanas pārtīšanas iekārta ir ideāls aprīkojums liela izmēra papīra ruļļu griešanai dažāda platuma mazos ruļļos, ​​lai sasniegtu ruļļus, kas padod ražošanas iekārtas prasības. Tas var ne tikai sagriezt vispārējo papīra ruļļu, bet arī strādāt ar laminētu un pārklātu papīra ruļļu materiālu drukāšanas un iepakošanas produktu ražošanai.


插图 -1 副本插图 -2 副本
Siemens PCL vadības sistēma:Augsta līmeņa inteliģentā un automātiskā vadības sistēma ļauj mašīnai darboties viegli un darboties stabili. Automātiskā spriegojuma kontrole un automātiskās apturēšanas funkcija uzlabo mašīnas produktivitāti. To ir viegli darbināt HMI skārienekrānā.
Elektriskais vadības skapis: Elektriskās vadības sastāvdaļas ir atlasītas no labi pazīstamiem zīmoliem. Vadības shēmas izkārtojums ir vienkāršs un skaidrs, kas ir ērts apkopei un regulēšanai.
插图 -3 副本插图 -4 副本
Trīs servomotori: Servo motori darbina pārtinošās vārpstas un visus piedziņas rullīšus ar spēcīgu jaudu un ātrgaitas 20-400 gsm papīra ruļļu griešanu. Servo motoru kontrolē frekvences pārveidotājs, lai nodrošinātu stabilu ātrumuSKD-11 griešanas naži: SKD-11 ir instrumentu tērauds, kas izgatavots no sakausējuma ar augstu oglekļa saturu un augstu hroma saturu. Pēc augstas temperatūras dzēšanas un smalkas slīpēšanas šim tēraudam ir asums, spēcīga stingrība un augsta temperatūras noguruma izturība. No šī tērauda izgatavotie apaļie naži ir ļoti asi, izturīgi, stabila izmēra un ar augstu griešanas precizitāti.
插图 -5 副本Web Guider Sensor 副本
Griešanas virsma:Tā kā pārtīšanas vārpstas nodrošina stabilu spriegojumu, tāpēc pēc sagriešanas un pārtīšanas ruļļu virsma ir ļoti plakana un gluda, šie apdares ruļļi ir cieši un cieti. Griešanas precizitāte var sasniegt ±0.2 mm
Web Edge kontrole: Iekārta izmanto augstas precizitātes papīra tīkla malu kontroles sistēmu, kas var automātiski noteikt papīra tīkla malu un pielāgot pozīciju korekcijai. Detektoru sensori nav obligāti, tie ne tikai nosaka tīkla malu, bet arī var noteikt drukas līniju papīra tīklā.

Kāpēc izvēlēties Binbao Machine SLA sērijas papīra lielo ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīnu?


Binbao mašīnas ir profesionāls papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnu, papīra ruļļa un lokšņu griešanas mašīnu ražotājs. Mēs koncentrējamies tikai uz šo divu mašīnu ražošanu ar dažādām funkcijām dažādu materiālu pārveidošanai. Mums ir lielāka pieredze dažādu materiālu pārveidošanā un piedāvājam jums labāko risinājumu. Visi Binbao mašīnas pārdošanas un tehnikas inženieri ir absolvējuši slaveno universitāti Ķīnā. Profesionālās tehniskās zināšanas un angļu valodas komunikācijas prasme nodrošina, ka varam nodrošināt vislabāko konsultantu un pēcpārdošanas servisu. Ja jums nepieciešama īpaša apstrādes funkcija griešanas mašīnā, mūsu inženieru komandas var sniegt atbalstu, lai pielāgotu mašīnu jums atbilstoši jūsu patiesajai ražošanas prasībai.

插图 -1插图 -2
 SLA-1800 pārtīšanas mašīna IndijāSLA-1600 sagriešanas pārtīšanas mašīna Krievijā

 Binbao SLA-1600 modeļa mašīna Čīles klientu vietnē


Kas ir papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna? Kādu labumu jūs varat iegūt no mašīnas?


Griešanas mašīna ir pirmspresēšanas un pēcpresēšanas iekārta, kas sagriež lielu papīra, plēves, neausta auduma, alumīnija folijas, vizlas lentes un citu plānu materiālu rulli mazos dažāda platuma ruļļos. To bieži izmanto papīra ražošanas rūpniecībā un papīra iepakojuma izstrādājumu ražošanas rūpnīcās. Papīra ruļļu apstrādes un pārstrādes uzņēmumiem mūsu ātrgaitas un daudzfunkciju papīra griešanas mašīna var palīdzēt ievērojami palielināt ražošanas jaudu un efektivitāti. Modeļa papīra griešanas mašīna var izgatavot 20–500 gsm papīra ruļļus un vismaz 30 mm platus mazus ruļļus. Tikai viena komplekta iekārta var aptvert visus jūsu papīra ruļļus, pārveidojot tos ar prasībām. Papīra iepakojuma izstrādājumu ražotājam iekārta var palīdzēt pārveidot liela izmēra papīra ruļļus dažāda platuma šauros ruļļos atbilstoši jūsu ražošanas prasībām. Tas ne tikai palīdz ietaupīt konvertēšanas izmaksas, bet arī varat elastīgāk pielāgot papīra ruļļus savā noliktavā.插图 -11

插图 -10
插图 -12


Kāda veida papīra griešanai un pārtīšanai var izmantot šo iekārtu?


SLA modeļa mašīnu plaši izmanto papīra ruļļu pārstrādes rūpniecībā, papīra ruļļu pārklāšanā, laminēšanas un tā apstrādes rūpniecībā, papīra drukas izstrādājumu rūpniecībā. Turklāt tas var sagriezt pielāgota platuma šauru ruļļu papīra traukā, papīra glāzītēs, papīra maisiņos, papīra serdenē, papīra cauruļu formēšanas rūpnīcās.


Kādu struktūru izmanto SLA modeļa papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna?


SLA modeļa iekārtai ir divas daļas, liela ruļļa attīšanas iekārta un papīra sagriešanas un pārtīšanas iekārta. Abu daļu vidū ir izveidots koridors, kas ļauj operatoram vieglāk pielāgot griešanas nažus un ievīt papīra audumu mašīnā. Attīšanas blokā ietilpst attīšanas statīvs un tīkla malu korekcijas sistēma. Visi griešanas un pārtīšanas bloka rullīši un vārpstas ar gumijas pārklājumu tiek darbināti ar trīs motoriem. Papildus mehāniskajai konstrukcijai iekārtai ir arī liels skaits elektrisku un pneimatisku konstrukciju. Konstrukcija ir stabila un saprātīga, lai pārveidotu jumbo ruļļu materiālu šaura platuma. ruļļos.

插图 -9


Kādas ir SLA sērijas jumbo roll līdz šauru ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīnas priekšrocības?


Jaunā dizaina SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas iekārta var sasniegt stabilu darbību ar 500 metriem minūtē. Nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai pabeigtu 10000 XNUMX metru lielā ruļļa sagriešanu un attīšanu. Tam pieder vienkārša un viegli lietojama HMI sistēma, automātiskās regulēšanas spriegojuma kontroles sistēma un tā tālāk viedās funkcijas. Tālāk mēs iepazīstināsim ar citām funkcijām un priekšrocībām.

插图 -3


Kāda veida sagriešanas nažus izmanto SLA modeļa sagriešanas pārtīšanas mašīna?


Griešanas pārtīšanas mašīnu tirgū ir divi izplatīti griešanas nažu veidi, skuvekļa asmens nazis un apļa (apaļa) asmens nazis. Klasificēts pēc struktūras, tas ir sadalīts parastajā mehāniskajā struktūrā un pneimatiskajā struktūrā. Mūsu SLA modeļa mašīna izmanto mehānisko apaļo asmeņu nazi un pneimatiskās struktūras nazi. Tas tika izgatavots no augstas kvalitātes, importējot ātrgaitas leģēto tēraudu.

插图 -4
插图 -5


Kādas ir SLA modeļa mašīnu attīšanas statīvu priekšrocības?


Sērijveida sagriešanas pārtīšanas mašīnas attīšanas statīvs izmanto integrētu tērauda rāmi, un bāzes svars pārsniedz 1500 kg. Kā mēs visi zinām, jo ​​smagāka ir pamatne, lai papīra lielais ruļlis attītos ar stabilāku un mazāku svārstību līmeni. Attīšanas laikā tas ir stabilāks, gatavo ruļļu sagriešanas virsma ir plakanāka un ar augstu precizitāti. Blakus attīšanas stendam ir divas spēcīgas rokas, ko kontrolē eļļas hidrauliskais cilindrs. Rokas var viegli pacelt svaru līdz 1600 kg un maksimālo diametru 1500 mm liela izmēra rullīti. Abas stiprās rokas ir piestiprinātas pie lineārās vadotnes, lai papīra rullītis varētu precīzi pārvietoties uz augšu, uz leju, pa kreisi un pa labi. Papīra serdes patronas ir pēc izvēles, mehāniskas un gaisa izplešanās tipa.

微 信 图片 _20211229131955

插图 -7
插图 -8


Kā tiek ražota mūsu griešanas pārtīšanas mašīna?


Pēc klienta pasūtījuma saņemšanas mūsu projektēšanas nodaļa izskatīs klienta vajadzības un uzzīmēs rasējumus. Mašīnas mehāniskās konstrukcijas daļas izgatavojam mēs paši. Lai nodrošinātu detaļu apstrādes precizitāti, iegādājāmies trīs no Vācijas ievestus CNC apstrādes centrus. Elektriskos un pneimatiskos piederumus ražo labi zināmi uzņēmumi. Visā ražošanas procesā mūsu kvalitātes nodrošināšanas un kvalitātes kontroles nodaļas stingri pārbauda piederumu precizitāti un kvalitāti saskaņā ar uzņēmuma standartiem. Mašīnas montāžu veic mūsu pieredzējušie vecākie mehāniķi.

插图 -13
插图 -14
插图 -15
插图 -16


Kāda ir atšķirība starp mūsu pēcpārdošanas servisu un citiem?


Kā starptautisks griešanas mašīnu ražotājs mēs piedāvājam pilnu komplektu angļu valodas versijas mašīnu rokasgrāmatu, ķēdes shēmu, mehāniskās struktūras diagrammu. Mūsu pēcpārdošanas servisa inženieri var arī runāt angļu valodā un viegli sazināties ar klientu operatoriem. Mēs esam ierakstījuši lielu skaitu mašīnu darbības video. Tie ir vienkārši un viegli saprotami, un tie var palīdzēt klientu iekārtu operatoriem ātri iepazīties ar iekārtu un sākt strādāt. Visas mūsu ražotās iekārtas var pieslēgt internetam, un mūsu tehniskā komanda var attālināti pārbaudīt sistēmas kļūmes, iestatīt parametrus un citi pakalpojumi klientiem

Modeļa nosaukums

SLA sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-2000mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400 mm (1600 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg (2000kg pēc izvēles)

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

1000mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

30mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

20-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2

Ātrums

350m / minūtē

1. gadījums: papīra krūzes, papīra bļodas un papīra vāku ražošana
Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnu modeļi tiek plaši izmantoti papīra vienreizējās lietošanas konteineru ražotāju rūpnīcā. Papīra krūzītēm, papīra bļodiņu formēšanas mašīnai šo izstrādājumu izgatavošanai ir vajadzīgas padeves apakšējās spoles. Iekārta var labi sagriezt jumbo papīra ruļļus šaura platuma ruļļos (maksimālais diametrs var būt 1000 mm). Papīra vāka apstrādei arī formēšanas mašīnā ir jāievada īpaša platuma ruļļu padeve.

2. gadījums: papīra maisiņu ražošana
Papīra maisiņi parasti izmanto kraftpapīru vai pārklātu tauku noturīgu papīru. Mūsu sagriešanas pārtīšanas mašīna var sagriezt šāda veida papīra rullīti pielāgotā platuma papīra ruļļos, ​​kas tiks ievietoti papīra maisiņu formēšanas mašīnā. Bet joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji dažu veidu papīra maisiņiem izmanto papīra maisiņu formēšanas mašīnu. Šajās ražotāju rūpnīcās papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna pēc papīra ruļļu drukāšanas izmanto konvertēšanu.

3. gadījums: papīra caurule un papīra kanna
Papīra caurule ir neaizstājams instruments papīra izstrādājumu nozarē. Iekārtai, kas ražo papīra cauruli, ir jāievada arī nelieli dažāda platuma papīra ruļļi. Šo mazu papīra ruļļu ievades platums ir atkarīgs no tā, cik liela diametra papīra cauruli vēlaties izgatavot. Tāpēc mums ir jāizgriež papīra jumbo rullis mazos dažāda platuma ruļļos, ​​lai tie atbilstu papīra cauruļu ražošanas prasībām. Papīra kārbu izgatavošana ir līdzīga papīra cauruļu ražošanai.

应用 1-1
应用 1-2

应用 1-3

应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3
微 信 图片 _20230505171343
微 信 图片 _20230505171348
微 信 图片 _20230505171352


Lieta-1
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu iepakojuma materiālu ruļļu ražotāja klientu rūpnīcā.
Papīra griešanas un pārtīšanas modeļa modelis ir ideāli piemērots jumbo ruļļu griešanai un tinšanai drukāšanai un iepakošanai. Mūsu klients izgatavo iepakojuma materiāla ruļļus spirta salvetes, kafijas cukura utt. Viņi atveda četrus komplektus mūsu dažāda modeļa sagriešanas mašīnas to apstrādei.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Lieta-2
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu vārstu papīra maisiņu ražotāja klientu rūpnīcā
Kad mēs atkal apmeklējām klientu rūpnīcu, viņi bija iegādājušies mūsu šī modeļa mašīnu 4 gadus. Tas izskatās ļoti vecs, taču joprojām var labi darboties viņu ražošanas līnijā. Viņi ražo tikai vārsta tipa papīra pp maisus pulvera izstrādājumu iepakošanai, piemēram, cukura pulveri, miltus, cementu utt. Mēs viņus apmeklējām, lai apspriestu papildu 3 komplektu sagriešanas mašīnu iegādes plānu.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

Lieta-3
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu aviosabiedrības atkritumu papīra maisiņu ražotāja klientu rūpnīcā
Aviosabiedrībām ir ļoti augstas prasības attiecībā uz produktu kvalitāti, un mūsu klientiem ir tādas pašas prasības attiecībā uz mūsu mašīnām. Turklāt viņi arī novērtē mūsu augstas kvalitātes pēcpārdošanas pakalpojumus. Jo viņu mašīnu stabilas darbības nodrošināšana palīdz viņiem palielināt ražošanas jaudu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

Lieta-4

Mūsu Kazahstānas klients ar prieku uzņēma grupas fotoattēlu ar papīra griešanas mašīnu un papīra ruļļu uz lokšņu griešanas mašīnu, kas ir uzstādīta un atkļūdota.

ilustrācija

Kazahstāna kā nozīmīga Centrālāzijas valsts ir strauji attīstījusies vieglajā rūpniecībā. Jo īpaši strauji pieaudzis pieprasījums pēc vienreiz lietojamiem papīra iepakojumiem, piemēram, papīra krūzītēm un papīra maisiņiem. Mūsu Kazahstānas klients šoreiz iegādājās ātrgaitas papīra jumbo sagriešanas mašīnu, ruļļu uz loksnēm griešanas mašīnu un pilnībā automātisku papīra maisiņu ražošanas līniju. Viņiem ir vairāk nekā desmit gadu pieredze papīra izstrādājumu iepakošanas nozarē, un viņi šoreiz atjaunināja aprīkojumu, jo nevar vien sagaidīt ražošanas jaudas palielināšanu. Pat ja mēs nevaram doties uz vietni, lai sniegtu klientiem uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pakalpojumus, klienti joprojām izvēlas mums uzticēties un pasūtīt mums papīra griešanas mašīnu un papīra loksnes griešanas mašīnu trīs mašīnām vienlaikus.

SCL-1400 modeļa darba video Kazahstānas klientu vietnē

SLA-1600 modeļa sagriešanas pārtīšanas mašīna Kazahstānas klientu vietnē

Pēc tam, kad klients bija saņēmis šīs mašīnas, mēs iesniedzām griešanas mašīnas un lokšņu griešanas mašīnas lietošanas rokasgrāmatu, mašīnas izkārtojuma shēmu, shēmu shēmu un citus saistītus dokumentus. Mūsu pēcpārdošanas servisa komanda nodrošina tiešsaistes uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pakalpojumus, pacietīgi atbildot uz visiem klientu jautājumiem. Tikai vienas nedēļas laikā mašīna tika uzstādīta un atkļūdota, un mašīna pašlaik tiek ražota normālā režīmā.
Mēs uzskatām, ka mūsu papīra ruļļu sagriešanas mašīna un papīra šķērsgriezuma mašīna ievērojami uzlabos ražošanas efektivitāti klientiem. Iespējas vienmēr tiek atstātas tiem, kas ir gatavi iepriekš iegādāties aprīkojumu, lai palielinātu ražošanas jaudu un sagatavotos lielam tirgus uzliesmojumam pēc epidēmijas beigām.


SCL-1400 modeļa darba video Kazahstānas klientu vietnē

1. Cik daudz minimālā gsm (grami uz kvadrātmetru) papīra ruļļa jūsu mašīna var sagriezt?
Atbilde: Ir ļoti grūti sagriezt un uztīt plānu papīra ruļļu papīra griešanas mašīnā. Mūsu mašīnas struktūra ir ideāli piemērota plāna papīra jumbo ruļļu konvertēšanai (vismaz 18 g / mXNUMX papīrs)
2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.
3. Mūsu papīra ruļļus drukā elastīgā drukas mašīna. Vai jūsu mašīnas tīmekļa vadotne var noteikt drukas zīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.
4. Es esmu tipogrāfijas un iepakojuma materiālu un aprīkojuma piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts mašīnas modelim?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.
5. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas