Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Salmu papīra sloksņu ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīna

Binbao Machinery SLB sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna var sagriezt un pārtīt mazāk nekā 10 mm platus šaurus ruļļus, lai tos ievadītu papīra dzeramo salmiņu ražošanā. Tas var apstrādāt 1300 mm platus papīra ruļļus ar stabilu 500 metriem minūtē braukšanas ātrumu. CE sertifikācija un eksportēta uz daudzām Eiropas valstīm.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Lietošana: modeļa papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas īpaši izstrādāta salmu papīra sloksnes ruļļu griešanai. Minimālais griešanas platums var sasniegt 8 mm. Tas var izgatavot dažāda platuma sloksnes ruļļus no 8 mm līdz 20 mm platuma papīra salmu ražošanai. Turklāt tas var arī sagriezt zema gsm (20–30 gsm) iesaiņojuma papīra ruļļus papīra salmiņu iepakošanai.


Motīvs:
1. Mašīnas korpuss pieņem 40 mm biezu augstas kvalitātes tērauda plāksni. Tas nodrošina, ka mašīna izvairās no kratīšanas, braucot lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot papīra ruļļu sagriešanas precizitāti.
2. Mašīnai ir trīs servomotori, kurus izmanto materiālu un tinumu pārraidei pēc sagriešanas.
3. Griezuma platuma regulēšana ir ļoti vienkārša manuāli.
4. SIEMENS PLC, tai ir inteliģenta darbības programmu sistēma ar daudzām funkcijām, automātisks skaitīšanas skaitītājs, automātiska apstāšanās kā tinumu skaitītāju iestatīšana, parādīšanās apstāšanās utt.
5. Automātiska spriedzes kontrole. Iekārta var automātiski izmērīt mātes ruļļa diametru un automātiski pielāgot izejas spriegumu.
6. Hidrauliskā pacēlāja atritināšanas struktūra atvieglo jumbo ruļļu iekraušanu un ietaupa darbaspēku.
7. Pārtīšanas vārpstas ir pagrieztas, kuras ir viegli izkraut gatavos mazos ruļļos
8. Pārtīšanas veids pieņem centra un virsmas tipu, pārtīšanas ruļļi darbosies ar pārtīšanas vārpstu, arī tuvu centrālajam veltnim. Šāda veida dizains var labi kontrolēt spriedzi.
9. Tīmekļa vadotņu sistēma automātiski nosaka tīmekļa malu un pielāgo pozīciju, kas var uzlabot precizitāti.
10. Nogriežamās nažu vārpstas var izņemt no mašīnas. Sakarā ar neliela platuma ruļļu izgatavošanu modeļa sagriešanas mašīnai ir daudz nažu. Tātad šāda veida naža vārpstu var viegli pielāgot un mainīt nažus.

Gaisa spiediena regulēšanas vārstsFrekvences pārveidotājs
Gaisa spiediena regulēšanas vārstsFrekvences pārveidotājs
Ātrgaitas tērauda griešanas apaļie nažiVairāku izmēru hidraulisko cilindru patronas
Ātrgaitas tērauda griešanas apaļie nažiVairāku izmēru hidraulisko cilindru patronas
Gumijas piepūšamās pārtīšanas vārpstasTaivānas zīmola skārienekrāns
Gumijas piepūšamās pārtīšanas vārpstasTaivānas zīmola skārienekrāns
Tīmekļa malu pozicionēšanas korekcijas sistēmas sensors细节 Shaft Less Unwinder
Tīmekļa malu pozicionēšanas korekcijas sistēmas sensors
Vārpstas mazāk attīšanas

Kādas ir SLB sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnas priekšrocības? 

Binbao Machinery SLB sērijas papīra griešanas pārtīšanas iekārtai ir izmantota centra un virsmas tipa struktūra. Tīšanas un sagriešanas laikā gatavie ruļļi vienmēr darbojas un balstās uz centrālo sudraba veltni. Šī struktūra padara šauru ruļļu pārtīšanu stabilu un neatbrīvotu. Pārtīšanas ruļļu kvalitāte ir ļoti perfekta. pat ja mēs sagriežam papīra rullīti mazāk nekā 10 mm platos šauros ruļļos. Tas ir svarīgs aprīkojums papīra dzeramo salmiņu ražošanai un iesaiņojuma ruļļu materiālu izgatavošanai garu priekšmetu, piemēram, vienreizējās lietošanas irbulīšu, vienreizējās lietošanas karotīšu un tā tālāk iesaiņošanai.

插图-1 Pēc sagriešanas pārtiniet papīra sloksnes ruļļus iekārtā插图-2 papīra ruļļi, kas balstīti uz centrālajiem sudraba ruļļiem
Pēc sagriešanas pārtiniet papīra sloksnes ruļļus mašīnā
Papīra ruļļi, kas balstīti uz centrālajiem sudraba ruļļiem


No kāda materiāla ir izgatavoti griešanas naži?
Visās mūsu papīra ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīnās ir izmantots starptautisks ātrgaitas tērauda materiāls, lai izgatavotu griešanas nažus. Šī materiāla griezējs ir asāks, izturīgāks un ļoti metālisks.

插图-3 Ātrgaitas tērauda griešanas naži

Ātrgaitas tērauda griešanas naži


Kā es varu sakārtot griešanas nažus naža kātā?
Ir divu veidu griešanas nažu struktūra. Vairāk nekā 15 mm biezus griešanas nažus var nofiksēt vārpstā ar skrūvēm. Nažus, kuru biezums ir mazāks par 15 mm, sauc par veidņu nažiem, kas tiek sakārtoti kātā pa vienam. Starplikas un pārsegi, ko izmanto, lai ar skrūvju vītni nofiksētu nažus vārpstas abos sānu galos.


Kā nomainīt griešanas nažus, lai iegūtu dažāda platuma šauru gatavo ruļļu?
Parasti SLB sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnas lietotājam ir jāizgatavo dažāda platuma šauri ruļļi produktu veidošanai. Lai ietaupītu nažu maiņas laiku, mūsu mašīnas griešanas nažu vārpstu var viegli atinstalēt un izņemt no mašīnas. Ja nepieciešams izgatavot daudz dažāda platuma ruļļus, labāk iepriekš iegādāties papildu vārpstas dažādu sagriešanai šahtā ar griešanas nažiem. Nažu maiņas apstrāde kļūst vienkārša un īslaicīga.

插图-4 griešanas naži, kas izvietoti rezerves vārpstā

Griešanas naži, kas izvietoti rezerves vārpstā


Tik daudz gatavo papīra ruļļu pārtīšanas šahtā. Kā tos izkraut?
Pārtīšanas vārpsta var atvērties vienā galā un pagriezties uz ārpusi. Operators var viegli izkraut gatavos ruļļus un ievietot tos statīvā.

插图-5 Gatavo griešanas lentes ruļļu izkraušana插图-6 Pabeigta pārtīšanas papīra ruļļu sagriešana
Gatavo griešanas sloksnes ruļļu izkraušanaPabeigta pārtīšanas papīra ruļļu sagriešana


Kā iekārtā ievietot papīra rullīti?
Modeļa mašīnai ir divas iespējas: papīra liela ruļļa attīšanas statīvs, gaisa izplešanās vārpstas veids un hidrauliskā vārpstas veids. Ja vēlaties uzzināt, kā viņi strādā, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, lai iegūtu viņu darba video.

插图-7 Attīšanas statīvs bez vārpstas SLB mod插图-8 Gaisa izplešanās vārpstas attīšanas statīvs SLB pārtīšanas mašīnai
Attīšanas statīvs bez vārpstas SLB mod Gaisa izplešanās vārpstas attīšanas statīvs SLB pārtīšanas mašīnai


Kā mašīna kontrolē atritināmo jumbo ruļļu spriegojumu?
Binbao mašīnas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna izmanto magnētiskās pulvera bremzes, pneimatiskās bremzes un motoru, lai kontrolētu liela ruļļa attīšanas spriegumu. Kā tehniskā tendence arvien vairāk mašīnu izmanto motora spriedzes kontroles veidu. Bet, ņemot vērā izmaksas, joprojām daudzi klienti cer izmantot bremzes, lai kontrolētu spriedzi.

插图-11 Motora vadības attīšanas spriegums

Motora vadības attīšanas spriegums

插图-9 magnētiskā pulvera bremze插图-10 Pneimatiskās bremzes
magnētiskā pulvera bremzePneimatiskā bremze


Vai iekārtai ir EPC sistēma?
Jā, visām mūsu mašīnām ir malu stāvokļa korekcijas sistēma. Ultraskaņas sensors vai CCD sensors nosaka tīkla malas pozīciju un automātiski pareizu padeves tīkla pozīciju. Šī funkcija var ievērojami uzlabot mašīnas griešanas griešanas precizitāti. Mums ir bagāta pieredze, pieņemot E+L, BST un tā tālāk slaveno starptautisku zīmolu EPC sistēmu.

插图-12 EPC sistēmas ultraskaņas sensors插图-13 EPC vadības panelis
EPC sistēmas ultraskaņas sensorsEPC vadības panelis

Modeļa nosaukums

 SLB sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1100-1600mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400 mm (1600 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg (2000kg pēc izvēles)

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

600mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

8mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

20-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

350m / minūtē

Papīra dzeramo salmu ražošana
Papīra dzeramais salmiņš ir ļoti populārs un liels tirgus pieprasījums visā pasaulē saskaņā ar plastmasas izstrādājumu aizliegumu. Papīra dzeramo salmu ražošana ir līdzīga papīra caurulēm. Tas sastāv no trim papīra slāņiem. Tātad, lai izveidotu papīra salmus, salmu formēšanas mašīnā jāievada trīs dažāda platuma ruļļi. Mūsu papīra sagriešanas mašīnas modelis var izgatavot neliela platuma papīra ruļļus papīra salmiņu ražošanai (platums var būt mazāks par 8 mm).

应用 -1
应用 -2
应用 -3

Papīra dzeramo salmiņu formēšanas mašīna

Papīra salmu ražošanas process

Šīs fotogrāfijas tika uzņemtas mūsu Kolumbijas klienta rūpnīcā. Tie ir profesionāli pārtikas iepakojuma produktu ražotāji ar augstu reputāciju Dienvidamerikā. Viņi nopirka mūsu SLB-seris griešanas mašīnu U veida papīra salmiņu ražošanai. Agrāk viņu griešanas mašīna varēja sagriezt tikai papīra ruļļus, kuru platums bija mazāks par 600 mm, kam bija ne tikai zema precizitāte, bet arī zema produktivitāte. Tagad mūsu mašīna var darboties ar ātrumu 350 m/min. Mūsu iekārtas ne tikai palīdz palielināt ražošanas jaudu, bet arī ietaupa izejvielas.

案例 1-1
案例 1-1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4
案例 1-5

Klientu uzņēmuma iepirkumu menedžeris abonēja mūsu YouTube kanālu pirms diviem gadiem. Viņus patiešām interesēja mūsu SLB modeļa papīra pārtīšanas mašīna. Bet viņi izmanto maza platuma papīra griešanas mašīnu, lai pārveidotu liela izmēra ruļļus šaura platuma ruļļos papīra dzeramo salmiņu ražošanai. Zema ātruma mašīna šobrīd nevar izpildīt ražošanas prasības.
Lai uzlabotu ražošanas jaudu, mūsu SLB modeļa papīra ruļļu pārtīšanas mašīna ir laba izvēle. Stabils braukšanas ātrums var sasniegt 500 metrus minūtē. Tā minimālais griešanas platums ir 5 mm. Tas nozīmē, ka iekārta var nodrošināt sloksnes papīra ruļļus minimālā diametra papīra salmiņu izgatavošanai.
Mūsu profesionālās inženieru komandas tiešsaistes atbalsta ietvaros viņi savā darbnīcā veiksmīgi uzstāda modeļa mašīnu. Videoklipu testēšanu un palaišanu veica viņu produktu menedžeris savā vietnē.
Pēc sagriešanas pārtiniet papīra sloksnes ruļļus mašīnāKartona papīra ruļļu pārtinēja mašīna ar vārpstu, kas ir mazāk attīta
Pēc sagriešanas pārtiniet papīra sloksnes ruļļus mašīnāKartona papīra ruļļu pārtinēja mašīna ar vārpstu, kas ir mazāk attīta
Divvārpstas sloksnes ruļļu griešanas mašīnabungu tipa papīra sagriešanas pārtinšanas iekārta
Divvārpstas sloksnes ruļļu griešanas mašīnaBungas tipa papīra sagriešanas pārtīšanas iekārta
Maksimālais pārtīšanas diametrs 600mmSLB modeļa papīra sloksņu ruļļu pārtīšanas mašīna papīra dzeramo salmiņu izgatavošanai
Maksimālais pārtīšanas diametrs 600mmSLB modeļa papīra sloksņu ruļļu pārtīšanas mašīna papīra dzeramo salmiņu izgatavošanai

微 信 图片 _20211231093527
印尼试机

1. Cik daudz minimālā platuma papīra ruļļa jūsu mašīna var sagriezt un vīt?
Atbilde: Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnā ir patiešām grūti sagriezt un vīt šaura platuma papīra ruļļus. Mūsu mašīnu struktūra ir ideāli piemērota šaura platuma papīra ruļļiem (minimums var būt 5 mm)

2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.

3. Mūsu papīra ruļļus drukā elastīgā drukas mašīna. Vai jūsu mašīnas tīmekļa vadotne var noteikt drukas zīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.

4.Es esmu drukas un iepakošanas materiālu un aprīkojuma piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts modeļa mašīnai?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.

5. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas