Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

SLR sērijas papīra Jumbo Roll sagriešanas uztīšanas mašīna

SLR sērijas iekārta ir papīra sagriešanas uztīšanas iekārta papīra pārstrādes nozarei. To izmanto, lai sagrieztu liela platuma papīra ruļļus šauros platuma ruļļos. Papīra rūpnīcām un papīra ruļļu pārveidošanas pakalpojumu uzņēmumiem ir vajadzīga iekārta, lai pārveidotu lielo ruļļu dažāda izmēra papīra ruļļos, ​​lai tos pārdotu un viegli piegādātu klientiem. Papīra iepakojuma produktu nozarē to plaši izmanto arī papīra ruļļu sagriešanai maza platuma ruļļos, ​​kas var ievade papīra iepakojuma produktu formēšanas mašīnā.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Motīvs:
1. Iekārtas korpuss pieņem 40 biezu augstas kvalitātes tērauda plāksni. Tas nodrošina, ka mašīna izvairās no kratīšanas, braucot lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot papīra ruļļu sagriešanas precizitāti.
2. Iekārtai ir divi servomotori, kurus izmanto materiālu pārvadīšanai un pārtīšanas vārpstai.
3.SIEMENS PLC, tam ir inteliģenta operētājprogrammas sistēma ar daudzām funkcijām, automātisks skaitīšanas skaitītājs, automātiska apturēšana, kā tinumu skaitītāju iestatīšana, parādīšanās apturēšana un tā tālāk.
4. Automātiska spriedzes kontrole. Iekārta var automātiski izmērīt mātes ruļļa diametru un automātiski pielāgot izejas spriegumu.
5. Hidrauliskā pacēlāja atritināšanas struktūra atvieglo jumbo ruļļu iekraušanu un ietaupa darbaspēku.
6. Gatavie ruļļi tiks automātiski izkrauti uz zemes.
7. Tīmekļa vadotņu sistēma automātiski nosaka tīmekļa malu un pielāgo pozīciju, kas var uzlabot precizitāti.
8. Sadalīšanas nazis, kas uzstādīts mašīnas aizmugurē, dizains padara naža pielāgošanu ērtāku.

Sīkāka informācija:
Griešanas naži:Ātrgaitas tērauda materiāls tiek izmantots, lai izgatavotu mašīnas sagriešanas nažus. Tas ir ass un izturīgs. Tie tika uzstādīti mašīnas aizmugurē. Operatori var viegli pielāgot griešanas nažus, lai iegūtu dažāda platuma gatavus ruļļus.
Pieskārienu ekrāns:Iekārta izmanto Vācijas zīmola PCL vadību. Viedā operētājsistēma var uzlabot jūsu darba efektivitāti. Skārienekrānā varat viegli iestatīt parametrus un pārbaudīt iekārtas darba datumus.
Savienojuma tabula:Kad atritināmajā statīvā ievietojat jaunu papīra rullīti, savienošanas galds sniedz jums platformu, lai viegli savienotu jauno papīra tīklu ar veco papīra rulli.
Attīšanas statīvs:Attīšanas statīvs ir aprīkots ar divām spēcīgām svirām, kuras vadīja hidrauliskais cilindrs. Tas var uzņemt 1600 mm diametra jumbo rulli. Attīšanas statīva pamatne ir ļoti spēcīga. Attīšanas statīvā var stabili ievietot vairāk nekā 3000 kg liela papīra ruļļu.
Banānu veltnis:Banānu rullītim ir krokojoša virsma. Tas var izplatīt papīra tīklu un noņemt papīra grumbu. Pārveidojot plānus un vieglus papīra ruļļus, tā ir neaizstājama sastāvdaļa.
Viegli izkraujami ruļļi: Modeļa sagriešanas pārtīšanas mašīna var iegūt 1500 mm diametra ruļļus. Tik lielus ruļļus ir grūti izkraut ar roku. Mums ir automātiskā izkraušanas sistēma. Pārtīšanas vārpstu var vadīt ar cilindru un pārvietot visus gatavos ruļļus uz zemes.

Banānu veltnisViegli izkraujami ruļļi
Banānu veltnis
Viegli izkraujami ruļļi
Gatavi uztīšanas ruļļiGriešanas naži
Gatavi uztīšanas ruļļiGriešanas naži
Savienojuma tabulaTouch Screen
Savienojuma tabula
Touch Screen
Attīšanas statīvi
Attīšanas statīvi

Kāpēc izvēlēties Binbao Machine papīra lielo ruļļu sagriešanas uztīšanas mašīnu?


Binbao mašīnas ir profesionāla papīra sagriešanas pārtinšanas mašīnas, papīra ruļļu griešanas lokšņu griešanas mašīnas ražotājs. Mēs koncentrējamies tikai uz šo divu mašīnu ražošanu ar dažādām funkcijām dažādu materiālu pārveidošanai. Mums ir lielāka pieredze dažādu materiālu pārveidošanā un piedāvājam jums labāko risinājumu. Visi Binbao mašīnas pārdošanas un tehnikas inženieri ir absolvējuši slaveno universitāti Ķīnā. Profesionālās tehniskās zināšanas un angļu valodas komunikācijas prasme nodrošina, ka varam nodrošināt vislabāko konsultantu un pēcpārdošanas servisu. Ja jums nepieciešama īpaša apstrādes funkcija griešanas mašīnā, mūsu inženieru komandas var sniegt atbalstu, lai pielāgotu mašīnu jums atbilstoši jūsu patiesajai ražošanas prasībai.

 Binbao SLA-1600 modeļa mašīna Čīles klientu vietnē


Kas ir papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna? Kādu labumu jūs varat iegūt no mašīnas?


SLR sērijas griešanas uztīšanas iekārta ir pirmsspiedes un pēcpresēšanas iekārta, kas sagriež lielu papīra, plēves, neausta auduma, alumīnija folijas, vizlas lentes un citu plānu materiālu ruļļus 3-5 ruļļos ar dažādu platumu. To bieži izmanto papīrfabrikās un papīra pārstrādes pakalpojumu rūpnīcās. Papīra ruļļu apstrādes un pārstrādes uzņēmumiem mūsu ātrgaitas un daudzfunkcionālā papīra sagriešanas uztīšanas iekārta var palīdzēt ievērojami palielināt ražošanas jaudu un efektivitāti. Modeļa papīra griešanas tinšanas mašīna var darboties 20–500 gsm papīra ruļļos, ​​kas ir īpaši paredzēti viegla pārklājuma papīra apstrādei. Papīra iepakojuma izstrādājumu ražotājam iekārta var palīdzēt pārveidot liela izmēra papīra ruļļus dažāda platuma šauros ruļļos atbilstoši jūsu ražošanas prasībām. Tas ne tikai palīdz ietaupīt konvertēšanas izmaksas, bet arī varat elastīgāk pielāgot papīra ruļļus savā noliktavā. Dažās pārklāšanas darbnīcās un drukāšanas darbnīcās pārklājuma mašīnā un elastīgā iespiedmašīnā nevar iegūt labu nospriegotu gatavo ruļļu (ļoti vaļīgus gatavos ruļļus), iekārta var attīt ruļļus un pārtīt ruļļus, lai iegūtu labu nospriegošanu, cieši gatavus ruļļus (var arī apgriezt malu pārtīšanas laikā).

插图1-FJ sērijas papīra sagriešanas uztīšanas mašīna
插图2-pabeigti uztīšanas ruļļi


Kādu papīru šī iekārta var pārveidot?


SLR sērija var lieliski pārveidot papīru un kartonu no 15 līdz 500 gramiem. Zema gsm papīra (viegla svara) apstrāde ir SLR sērijas griešanas uztīšanas mašīnas priekšrocība, piemēram, mg salvešu papīrs, cepamais papīrs, ar vienu un abpusēji pārklāts papīrs, vaska papīrs un tā tālāk īpašs papīrs produktu, pārtikas iesaiņošanai.


Kādu struktūru izmanto SLR sērijas papīra ruļļu sagriešanas uztīšanas mašīna?


Binbao SLR sērijas mašīnā ir divas daļas, attīšanas statīvs un galvenā iekārta (griešanai un uztīšanai). Attīšanas statīvs ir atsevišķs ar griešanas uztīšanas bloku. Mašīnas aizmugurē tika uzstādīti griešanas naži, kas ļauj ērti regulēt griešanas nažus. Tam ir viena pārtinošā vārpsta, kuru vadīja neatkarīgs motors. Cits motors tika izmantots papīra auduma transportēšanai.

插图3 Izkārtojuma zīmējums


Kāda veida sagriešanas nažus izmanto SLR sērijas griešanas pārtīšanas mašīna?


Griešanas pārtīšanas mašīnu tirgū ir izplatīti divu veidu griešanas naži: skuvekļa asmens nazis un apļa (apaļa) asmens nazis. Klasificēti pēc struktūras, apļveida asmens nažus parasti izmanto papīra materiāla griešanai, skuvekļa asmeni plēves materiālam. Mūsu SLR sērijas mašīna izmanto mehānisko apaļo asmeņu nazi un pneimatiskās struktūras nazi. Tā asmeni izgatavoja no augstas kvalitātes importētā ātrgaitas leģētā tērauda. Šāda veida naža turētājs ir viegli maināms asmeni un regulējams vārpstā, lai iegūtu dažādus griešanas platumus.

插图5 Griešanas nažu asmens
插图6 Griešanas naži

Vai SLR sērijas griešanas uztīšanas mašīnā mēs varam sagriezt papīra rullīti vairāk nekā 5 ruļļos?


Nē, tu nevari. Tā kā sērijveida iekārtai ir tikai viena pārtīšanas vārpsta. Maksimālais gatavo ruļļu daudzums ir 5 ruļļi. SLR sērijas iekārtas galvenokārt ir paredzētas vieglam papīram, ja vienā vārpstā tiek pārtīts pārāk daudz ruļļu, tie pārtīšanas laikā viens otru vajā.


Kā izkraut tik lielus gatavus papīra ruļļus?


Mūsu SLR sērijas iekārta var izgatavot 1500 mm diametra liela izmēra papīra ruļļus pārtīšanas vārpstā. Mūsu pārtīšanas vārpstu kontrolē cilindrs. Gatavos ruļļus var novietot uz zemes.

插图7 gatavie ruļļi
插图8 Pabeigts rullis


Kā SLR sērijas mašīna pārvadā papīra tīklu?


Mašīnai ir divi motori, viens pārtīšanas vārpstas vadīšanai, otrs nipu veltņu vadīšanai. Nip rullīši tiek darbināti ar motoru un transportē papīra audumu mašīnā.

插图9 Nip Roller
插图10 Papīra attīšana


Kādas ir SLR modeļu mašīnu atritināšanas statīvu priekšrocības?


Sērijveida sagriešanas pārtīšanas mašīnas attīšanas statīvs izmanto integrētu tērauda rāmi, un bāzes svars pārsniedz 1500 kg. Kā mēs visi zinām, jo ​​smagāka ir pamatne, lai papīra lielais ruļlis attītos ar stabilāku un mazāku svārstību līmeni. Attīšanas laikā tas ir stabilāks, gatavo ruļļu sagriešanas virsma ir plakanāka un ar augstu precizitāti. Blakus attīšanas stendam ir divas spēcīgas rokas, ko kontrolē eļļas hidrauliskais cilindrs. Rokas var viegli pacelt svaru līdz 1600 kg un maksimālo diametru 1500 mm liela izmēra rullīti. Abas stiprās rokas ir piestiprinātas pie lineārās vadotnes, lai papīra rullītis varētu precīzi pārvietoties uz augšu, uz leju, pa kreisi un pa labi. Papīra serdes patronas ir pēc izvēles, mehāniskas un gaisa izplešanās tipa.

微 信 图片 _20211229131955

插图 -7
插图 -8


Kā tiek ražota mūsu griešanas pārtīšanas mašīna?


Pēc klienta pasūtījuma saņemšanas mūsu projektēšanas nodaļa izskatīs klienta vajadzības un uzzīmēs rasējumus. Mašīnas mehāniskās konstrukcijas daļas izgatavojam mēs paši. Lai nodrošinātu detaļu apstrādes precizitāti, iegādājāmies trīs no Vācijas ievestus CNC apstrādes centrus. Elektriskos un pneimatiskos piederumus ražo labi zināmi uzņēmumi. Visā ražošanas procesā mūsu kvalitātes nodrošināšanas un kvalitātes kontroles nodaļas stingri pārbauda piederumu precizitāti un kvalitāti saskaņā ar uzņēmuma standartiem. Mašīnas montāžu veic mūsu pieredzējušie vecākie mehāniķi.

插图 -13
插图 -14
插图 -15
插图 -16


Kāda ir atšķirība starp mūsu pēcpārdošanas servisu un citiem?


Kā starptautisks griešanas mašīnu ražotājs mēs piedāvājam pilnu komplektu angļu valodas versijas mašīnu rokasgrāmatu, ķēdes shēmu, mehāniskās struktūras diagrammu. Mūsu pēcpārdošanas servisa inženieri var arī runāt angļu valodā un viegli sazināties ar klientu operatoriem. Mēs esam ierakstījuši lielu skaitu mašīnu darbības video. Tie ir vienkārši un viegli saprotami, un tie var palīdzēt klientu iekārtu operatoriem ātri iepazīties ar iekārtu un sākt strādāt. Visas mūsu ražotās iekārtas var pieslēgt internetam, un mūsu tehniskā komanda var attālināti pārbaudīt sistēmas kļūmes, iestatīt parametrus un citi pakalpojumi klientiem

Modeļa nosaukums

FJ sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-2000mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400 mm (1600 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg (2000kg pēc izvēles)

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

1400 mm (1600 mm pēc izvēles)

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

100mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

20-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

500m / minūtē

1. gadījums: papīra krūzes, papīra bļodas un papīra vāku ražošana
Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnu modeļi tiek plaši izmantoti papīra vienreizējās lietošanas konteineru ražotāju rūpnīcā. Papīra krūzītēm, papīra bļodiņu formēšanas mašīnai šo izstrādājumu izgatavošanai ir vajadzīgas padeves apakšējās spoles. Iekārta var labi sagriezt jumbo papīra ruļļus šaura platuma ruļļos (maksimālais diametrs var būt 1000 mm). Papīra vāka apstrādei arī formēšanas mašīnā ir jāievada īpaša platuma ruļļu padeve.

2. gadījums: papīra maisiņu ražošana
Papīra maisiņi parasti izmanto kraftpapīru vai pārklātu tauku noturīgu papīru. Mūsu sagriešanas pārtīšanas mašīna var sagriezt šāda veida papīra rullīti pielāgotā platuma papīra ruļļos, ​​kas tiks ievietoti papīra maisiņu formēšanas mašīnā. Bet joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji dažu veidu papīra maisiņiem izmanto papīra maisiņu formēšanas mašīnu. Šajās ražotāju rūpnīcās papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna pēc papīra ruļļu drukāšanas izmanto konvertēšanu.

3. gadījums: papīra caurule un papīra kanna
Papīra caurule ir neaizstājams instruments papīra izstrādājumu nozarē. Iekārtai, kas ražo papīra cauruli, ir jāievada arī nelieli dažāda platuma papīra ruļļi. Šo mazu papīra ruļļu ievades platums ir atkarīgs no tā, cik liela diametra papīra cauruli vēlaties izgatavot. Tāpēc mums ir jāizgriež papīra jumbo rullis mazos dažāda platuma ruļļos, ​​lai tie atbilstu papīra cauruļu ražošanas prasībām. Papīra kārbu izgatavošana ir līdzīga papīra cauruļu ražošanai.

应用 1-1
应用 1-2

应用 1-3

应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

Vjetnamā tika uzstādīta pilnīgi jauna Binbao machienry SLR modeļa papīra šķēlēja pārtinēja iekārta. Iekārta darbosies jaunā maizes papīra maisiņu ražošanas ražošanā.

Lieta-1
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu iepakojuma materiālu ruļļu ražotāja klientu rūpnīcā.
Papīra griešanas un pārtīšanas modeļa modelis ir ideāli piemērots jumbo ruļļu griešanai un tinšanai drukāšanai un iepakošanai. Mūsu klients izgatavo iepakojuma materiāla ruļļus spirta salvetes, kafijas cukura utt. Viņi atveda četrus komplektus mūsu dažāda modeļa sagriešanas mašīnas to apstrādei.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Lieta-2
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu vārstu papīra maisiņu ražotāja klientu rūpnīcā
Kad mēs atkal apmeklējām klientu rūpnīcu, viņi bija iegādājušies mūsu šī modeļa mašīnu 4 gadus. Tas izskatās ļoti vecs, taču joprojām var labi darboties viņu ražošanas līnijā. Viņi ražo tikai vārsta tipa papīra pp maisus pulvera izstrādājumu iepakošanai, piemēram, cukura pulveri, miltus, cementu utt. Mēs viņus apmeklējām, lai apspriestu papildu 3 komplektu sagriešanas mašīnu iegādes plānu.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

Lieta-3
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu aviosabiedrības atkritumu papīra maisiņu ražotāja klientu rūpnīcā
Aviosabiedrībām ir ļoti augstas prasības attiecībā uz produktu kvalitāti, un mūsu klientiem ir tādas pašas prasības attiecībā uz mūsu mašīnām. Turklāt viņi arī novērtē mūsu augstas kvalitātes pēcpārdošanas pakalpojumus. Jo viņu mašīnu stabilas darbības nodrošināšana palīdz viņiem palielināt ražošanas jaudu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

Lieta-4

Mūsu Kazahstānas klients ar prieku uzņēma grupas fotoattēlu ar papīra griešanas mašīnu un papīra ruļļu uz lokšņu griešanas mašīnu, kas ir uzstādīta un atkļūdota.

ilustrācija

Kazahstāna kā nozīmīga Centrālāzijas valsts ir strauji attīstījusies vieglajā rūpniecībā. Jo īpaši strauji pieaudzis pieprasījums pēc vienreiz lietojamiem papīra iepakojumiem, piemēram, papīra krūzītēm un papīra maisiņiem. Mūsu Kazahstānas klients šoreiz iegādājās ātrgaitas papīra jumbo sagriešanas mašīnu, ruļļu uz loksnēm griešanas mašīnu un pilnībā automātisku papīra maisiņu ražošanas līniju. Viņiem ir vairāk nekā desmit gadu pieredze papīra izstrādājumu iepakošanas nozarē, un viņi šoreiz atjaunināja aprīkojumu, jo nevar vien sagaidīt ražošanas jaudas palielināšanu. Pat ja mēs nevaram doties uz vietni, lai sniegtu klientiem uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pakalpojumus, klienti joprojām izvēlas mums uzticēties un pasūtīt mums papīra griešanas mašīnu un papīra loksnes griešanas mašīnu trīs mašīnām vienlaikus.

SCL-1400 modeļa darba video Kazahstānas klientu vietnē

SLA-1600 modeļa sagriešanas pārtīšanas mašīna Kazahstānas klientu vietnē

Pēc tam, kad klients bija saņēmis šīs mašīnas, mēs iesniedzām griešanas mašīnas un lokšņu griešanas mašīnas lietošanas rokasgrāmatu, mašīnas izkārtojuma shēmu, shēmu shēmu un citus saistītus dokumentus. Mūsu pēcpārdošanas servisa komanda nodrošina tiešsaistes uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pakalpojumus, pacietīgi atbildot uz visiem klientu jautājumiem. Tikai vienas nedēļas laikā mašīna tika uzstādīta un atkļūdota, un mašīna pašlaik tiek ražota normālā režīmā.
Mēs uzskatām, ka mūsu papīra ruļļu sagriešanas mašīna un papīra šķērsgriezuma mašīna ievērojami uzlabos ražošanas efektivitāti klientiem. Iespējas vienmēr tiek atstātas tiem, kas ir gatavi iepriekš iegādāties aprīkojumu, lai palielinātu ražošanas jaudu un sagatavotos lielam tirgus uzliesmojumam pēc epidēmijas beigām.


SCL-1400 modeļa darba video Kazahstānas klientu vietnē

1. Cik daudz minimālā gsm (grami uz kvadrātmetru) papīra ruļļa jūsu mašīna var sagriezt?
Atbilde: Ir ļoti grūti sagriezt un uztīt plānu papīra ruļļu papīra griešanas mašīnā. Mūsu mašīnas struktūra ir ideāli piemērota plāna papīra jumbo ruļļu konvertēšanai (vismaz 18 g / mXNUMX papīrs)
2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.
3. Mūsu papīra ruļļus drukā elastīgā drukas mašīna. Vai jūsu mašīnas tīmekļa vadotne var noteikt drukas zīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.
4. Es esmu tipogrāfijas un iepakojuma materiālu un aprīkojuma piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts mašīnas modelim?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.
5. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas