Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

SLG sērijas 1600–3000 mm platuma papīra Jumbo ruļļu sagriešanas pārtinēja mašīna ar ātrumu 1000 m/min

SLG modeļa papīra liela izmēra ruļļu pārtinēja mašīna ir Binbao Machinery jaunākais modelis liela platuma ruļļu materiālu aprīkojuma pārveidošanai. Tam ir jaunākā inteliģentā vadības sistēma, lai sasniegtu lielu ātrumu un stabilu veiktspēju. SLG modeļa griešanas pārtinšanas mašīnas struktūras atvieglo griešanas nažu regulēšanu un papīra auduma vītņošanu. Stabils skriešanas ātrums var sasniegt 800-1000 metrus/min.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre

Lietošana:
SLG sērijas dubultā trumuļa papīra lielā ruļļu sagriešanas un pārtīšanas iekārta ir ideāls aprīkojums liela platuma auduma formas materiāla griešanai un pārtīšanai ruļļos papīra rūpnīcām un papīra pārveidotājiem. To plaši izmantoja papīra rūpnīcās, papīra apstrādes apdares uzņēmumos un papīra pārstrādes pakalpojumu uzņēmumos.

Motīvs:
1. Dizaina struktūra ir stabila, un braukšanas ātrums var sasniegt 800 m / min.
2. Četri motori neatkarīgi kontrolē attīšanas spriegojumu, attīšanas spriegumu un materiāla pārnesi.
3. Minimālais griešanas platums ir 50 mm vienā pārtinošajā vārpstā.
4.Izkraušanas stūmējs atvieglo izkraušanas procesu.
5.Griešanas naži izmanto starptautisku zīmolu pneimatisko nazi.
6. Griešanas nažu automātiskās pozicionēšanas sistēma nav obligāta.

SLG-600-7SLG-细节-600-2 gatavo ruļļu izkraušanas stūmējs
Siemens MotorsGatavo ruļļu izkraušanas stūmējs
SLG-600-2SLG-主图-600-3, papīra šķēlumu pārtinēja mašīnas izkraušanas aprīkojums
SLG, papīra ruļļu sagriešanas mašīnas attīšanas statīvsPapīra šķēlēju pārtinēja mašīna izkraušanas iekārta
SLG-主图-600-4 gatavie sagriešanas pārtīšanas ruļļiSLG-主图-600-5,pneimatiskais griešanas nazis
Pabeigta ruļļu sagriešanaPneimatiskais griešanas nazis
SLG-主图-600-6, automātiskā sagriešanas naža pozicionēšanas sistēmaSLG-600-9
Automātiskā griešanas naža pozicionēšanas sistēmaMašīnu vadības tabula

1. Kāda ir atšķirība starp SLG sērijas modeli un citiem jūsu pārtinēju modeļu modeļiem?

Atbilde: SLG sērijas griešanas pārtinēja mašīna var stabili darboties vairāk nekā 800 metru minūtē. Jo šim modelim ir īpaša struktūra. Galvenās mašīnas apakšā ir divi cilindra liela diametra veltņi. Struktūra var atbalstīt liela diametra gatavos ruļļus. Mašīnas darbības laikā darbojas divi apakšējie rullīši un augšējais spiediena veltnis ar pārtīšanas ruļļiem kopā. Šie trīs rullīši var ļoti labi noturēt pārtīšanas ruļļus.

SLG-600-8SLG-600-5

2.Kam ir piemērota šī SLG sērijas modeļa mašīna?

Atbilde: Šī patiešām ir milzīga pārtīšanas iekārta. Tas prasa pietiekami stipru zemi un pietiekami augstu darbnīcas telpu. Bet tā patiešām ir ideāla papīra ruļļu sagriešanas un pārtīšanas iekārta papīra pārveidotājiem un papīra rūpnīcām. Tas var sasniegt jūsu augsto ražošanas jaudu un samazināt cilvēka darbu.

3. Viens no apakšējiem veltņiem ir smilšu strūklas veltnis. Visi pārējie veltņi ir tērauda veltņi. Kāpēc ir šis?

Atbilde: Mašīnas darbības laikā divi apakšējie veltņi griežas dažādos ātrumos. Berze starp ātrāko rullīti un papīra rulli ir spēcīgāka. Tāpēc veltni apstrādājām ar smilšu strūklu ar ātrāku gaitas koeficientu, lai padarītu to nodilumizturīgāku. Alumīnija rullīšus nomainījām pret tērauda veltņiem. Tērauda veltņi var griezties stabilāk, kad mašīna darbojas ar lielu ātrumu.

4.Cik motoru ir modeļa griezēja pārtinējai mašīnai?

Atbilde: Standarta modeļa mašīnai ir divi motori, kas darbina divus apakšējos veltņus. Bet jūs varat arī izmantot vēl divus motorus kā bremzes, lai kontrolētu attīšanas spriegumu. Motora bremzēšana var padarīt spriegojuma kontroli jutīgāku, tādējādi palielinot mašīnas darbības ātrumu.

5.Kādu zīmolu jūs izmantojat savām elektriskās vadības sastāvdaļām?

Atbilde: Binbao Machinery koncentrējas uz starptautisko tirgu. Lai samazinātu starptautisku klientu elektriskās apkopes izmaksas, visās SLG griešanas un pārtīšanas mašīnās tiek izmantoti starptautisku zīmolu elektriskie komponenti. PLC un motori izmanto Siemens zīmolu. Frekvences pārveidotājs izmanto ABB zīmolu. Citas zemsprieguma elektroierīces, gaisa slēdži, barošanas pogas utt. ir izgatavotas no starptautiskiem zīmoliem.

6.Kā šī modeļa mašīna izkrauj gatavos ruļļus?

Atbilde: Kad pārtīšana ir pabeigta, jums tikai jānospiež poga, un hidrauliskais cilindrs virzīs stieni uz priekšu, lai nospiestu šos papīra ruļļus, un šie papīra ruļļi iekritīs spainveida traukā. Pēc tam, kad no papīra ruļļiem ir izņemta gaisa vārpsta, šie ruļļi tiks norullēti zemē.

Modeļa nosaukums

SLG sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1600-3000mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1600 mm (pieejams pielāgot)

Mātes rullīšu svara ietilpība

3000kg

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

1200mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

50mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Papīra ruļļi GSM diapazons

25-500gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

500-800m/minūtē

1. gadījums: papīra krūzes, papīra bļodas un papīra vāku ražošana
Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnu modeļi tiek plaši izmantoti papīra vienreizējās lietošanas konteineru ražotāju rūpnīcā. Papīra krūzītēm, papīra bļodiņu formēšanas mašīnai šo izstrādājumu izgatavošanai ir vajadzīgas padeves apakšējās spoles. Iekārta var labi sagriezt jumbo papīra ruļļus šaura platuma ruļļos (maksimālais diametrs var būt 1000 mm). Papīra vāka apstrādei arī formēšanas mašīnā ir jāievada īpaša platuma ruļļu padeve.

2. gadījums: papīra maisiņu ražošana
Papīra maisiņi parasti izmanto kraftpapīru vai pārklātu tauku noturīgu papīru. Mūsu sagriešanas pārtīšanas mašīna var sagriezt šāda veida papīra rullīti pielāgotā platuma papīra ruļļos, ​​kas tiks ievietoti papīra maisiņu formēšanas mašīnā. Bet joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji dažu veidu papīra maisiņiem izmanto papīra maisiņu formēšanas mašīnu. Šajās ražotāju rūpnīcās papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna pēc papīra ruļļu drukāšanas izmanto konvertēšanu.

3. gadījums: papīra caurule un papīra kanna
Papīra caurule ir neaizstājams instruments papīra izstrādājumu nozarē. Iekārtai, kas ražo papīra cauruli, ir jāievada arī nelieli dažāda platuma papīra ruļļi. Šo mazu papīra ruļļu ievades platums ir atkarīgs no tā, cik liela diametra papīra cauruli vēlaties izgatavot. Tāpēc mums ir jāizgriež papīra jumbo rullis mazos dažāda platuma ruļļos, ​​lai tie atbilstu papīra cauruļu ražošanas prasībām. Papīra kārbu izgatavošana ir līdzīga papīra cauruļu ražošanai.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas