Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

SLD modeļa rāmja tipa papīra Jumbo Roll sagriešanas un pārtīšanas mašīna

SLD sērijas modeļu sagriešanas un pārtīšanas mašīna ir mūsu Binbao Machinery vadošais modelis. Tā ir automatizētākā, ātrākā un visplašāk izmantotā no visām mūsu griešanas un pārtīšanas mašīnām. Tas ir aprīkots ar 5 Siemens motoru komplektiem, vācu E+L zīmola malu pozicionēšanas korekcijas sistēmu, Siemens PLC un citu starptautiski pazīstamu zīmolu elektriskās vadības sistēmām. Stabils skriešanas ātrums sasniedz 500 metrus minūtē, kas var lieliski sagriezt un pārtīt 15-500 gsm liela izmēra papīra ruļļus šaura platuma ruļļos

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre

Lietošana:
SLD modelis ir īpaši piemērots audumu apstrādei, kuru platums pārsniedz 2000 mm. Tāpēc to izmanto daudzās papīra rūpnīcās, papīra pārstrādes rūpnīcās un ruļļu sagriešanas pakalpojumu sniedzējus. Turklāt daudziem papīra izstrādājumu ražotājiem, piemēram, papīra maisiņiem, papīra krūzēm, papīra caurulēm utt., ir jāizmanto arī SLD tipa slīdēšanas pārtinējs. To plaši izmanto poligrāfijas un papīra izstrādājumu iepakojuma jomā.


Detaļas:

1 SLD papīra griešanas mašīnas attinējs

SLD Papīra griešanas mašīnas attinējs

2 SLD Papīra griešanas mašīnas atritināmā gaisa patrona3 Griešanas mašīnas attīšanas spriegojuma vadība ar motoru
 SLD Papīra griešanas mašīna atritināma gaisa patrona
Griešanas mašīnas attīšanas spriegojuma kontrole ar motoru

Attīšanas statīvs: SLD sērijas papīra šķēlumu pārtinēja iekārta izmanto hidrauliskās vadības attīšanas statīvu, kas var viegli uzņemt 2000 kg svaru un 1600 mm diametra lielos ruļļus. Attīšanas spriegumu kontrolēja divi Siemens motoru komplektitur.


6 Automātiska gatavo ruļļu izkraušana

Automātiska gatavo ruļļu izkraušana

4 Pabeigti pārtīšanas ruļļi5 Pabeigta pārtīšanas ruļļu virsma
 Pabeigts ruļļu pārtīšanaPabeigta pārtīšanas ruļļu virsma

Pārtīšanas vienībaPārtīšanas vārpstas ir lapu tipa gaisa piepūšamās vārpstas. Divu komplektu motori darbina pārtīšanas vārpstas un nodrošina saprātīgu spriegojumu, lai iegūtu augstas kvalitātes gatavus pārtīšanas ruļļus. Griešanas virsma ir gluda un bez grumbām. Gatavos ruļļus var automātiski izkraut, lai ietaupītu darbu.


9 augšējo griešanas nažu vārpsta SLD modeļa mašīnā

augšējā griešanas nažu vārpsta SLD modeļa mašīnā

7 Apaļi griešanas naži8 griešanas naži tika izgatavoti no ātrgaitas leģētā tērauda
Apaļi griešanas naži Griešanas naži tika izgatavoti no ātrgaitas leģēta tērauda

Griešanas naži: Griešanas nažu vārpstas diametrs ir 100 mm. Tas ir pietiekami spēcīgs, lai turētu nažus un izvairītos no trīcēšanas mašīnas darbības laikā. Tāpēc griešanas precizitāte ir ļoti augsta. Viens vārpstas gals ir fiksēts, bet otrs ir pagriežams. Šis dizains ļauj ļoti viegli nomainīt griešanas nažus. Griešanas nazis ir izgatavots no ātrgaitas leģēta tērauda. Tam ir augstas precizitātes un izturības īpašības.


10 EPC sistēmas vadības panelis11 EPC sistēmas sensors
EPC sistēmas vadības panelisEPC sistēmas sensors

EPC sistēma:  Sistēma ir automātiska tīkla malu pozīcijas korekcijas sistēma. Tas ietver malu detektora sensoru, vadības paneli un vadītāja motoru. Sistēmu izgatavoja slavenais tīmekļa malu kontroles sistēmu piegādātājs Erhardt+Leimer uzņēmums. Augstas jutības sistēma vienmēr ātri automātiski noregulē tīkla malas pozīciju.


12 skārienjūtīgais ekrānsSLD griešanas mašīnas operāciju galds
 Touch ScreenSLD griešanas mašīnas operāciju galds

Operāciju galds:Mašīnai ir neatkarīgs operāciju galds ar liela izmēra darbības ekrānu. Konsolē ir integrēti dažādi iekārtas vadības slēdži.


14 pastāvīga spriegojuma sistēma ar cilindru un slāpētāju papīra griešanas mašīnā15 papīra griešanas mašīnas pastāvīga spriegojuma kontroles sistēma
pastāvīgā spriegojuma sistēmas cilindrs un amortizators griešanas mašīnā
papīra griešanas mašīnas pastāvīgā spriegojuma kontroles sistēma

Pastāvīga spriedzes sistēma:Sistēma sastāv no alumīnija rullīšiem un diviem cilindru komplektiem. Viens cilindru komplekts ir aprīkots ar amortizācijas sensoriem. Gaisa cilindrs izdod atbilstošo gaisa spiedienu atbilstoši slāpētāja signālam, lai pielāgotu alumīnija veltņa stāvokli. Izmantojot šādu sistēmu, papīra spriegojumu transportēšanas laikā var pastāvīgi uzturēt nemainīgu.


Kāpēc jums ir nepieciešama komplekta SLD sērijas papīra ruļļu pārtinēja iekārta?

Atbilde: Ja esat papīra pārstrādes uzņēmumu, tipogrāfijas vai papīra ruļļu apstrādes rūpnīcu direktors un īpašnieks, jums ir jāvēlas apstrādāt vairāk liela platuma jumbo ruļļu. SLD sērijas papīra šķēlumu pārtinēja iekārta ir ideāls aprīkojums, lai sasniegtu prasības. Portāla konstrukcija nodrošina, ka iekārta var stabili sagriezt un attīt vairāk nekā 2000 mm platus papīra ruļļus. Maksimālais platums sērijveida mašīnā ir 3000 mm.

SLD-穿料图Maniem papīra ruļļiem ir dažāda iekšējā diametra serdeņi. Vai SLD sērijas mašīna var uzņemt dažādu iekšējā diametra serdes lielos ruļļus?

Atbilde: Jā, atritināmajam statīvam ir vairāku izmēru gaisa patronas dažādu iekšējā diametra serdeņu uzstādīšanai, piemēram, 3 collas, 6 collas, 12 collas vai citam pielāgotam izmēram. Mūsu mašīnu patronas izmanto mehānisko struktūru, lai fiksētu papīra ruļļus mašīnas darbības laikā.

插图 -1插图 -2
Hidrauliskās vadības gaisa patronas
3 izmēra patronas vienāKādas ir attīšanas statīva priekšrocības SLD sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnā?
Atbilde: Mūsu atritināmais stends pats sver vairāk nekā 4 tonnas. Ja tajā ir ievietoti liela izmēra papīra ruļļi un ātrums sasniedz maksimumu, tas joprojām var palikt ļoti stabils. Attīšanas statīva rokas tiek vadītas ar hidrauliskajiem cilindriem, kuriem ir pietiekami daudz jaudas, lai uzņemtu 3000 kg svara papīra ruļļus un 1600 mm diametra ruļļus.

插图 -3
插图 -4Vai jums ir pieejama papīra auduma automātiskā vītņu sistēma?
Atbilde: Jā, mūsu iekārtā ir automātiska sistēma papīra auduma vieglai vītņošanai. Lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdevējiem, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Kā mašīna kontrolē attīšanas spriegumu?
Atbilde: Attiecībā uz attīšanas spriegojuma vadību mums ir trīs iespējas: magnētiskā pulvera bremze, pneimatiskās bremzes un servomotori. Motora vadības spriegojuma sistēma ir visjutīgākā un stabilākā. Taču ir arī priekšrocības, ko sniedz spriegojuma kontrole ar bremzēm. Ja vēlaties uzzināt, kāda veida spriegojuma kontroles sistēma ir labāka jūsu materiālam, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandām.

插图 -5
motors
插图 -6

插图 -7

magnētiskā pulvera bremze
pneimatiskā bremzeVai modeļa mašīnai ir banānu veltnis?
Atbilde: Banānu veltnis tika izmantots papīra auduma izkliedēšanai, lai novērstu papīra grumbas. Parasti mēs uzstādām veltņus klientiem, kuri galvenokārt pārveido plānos papīra ruļļus. Ir ļoti svarīgi mūsu pārdošanas darbiniekiem pastāstīt par jūsu materiālu īpašībām un detaļām.

Kā noregulēt nažus, lai iegūtu dažādus griešanas platumus?

Atbilde: SLD sērijas mašīnas sagriešanas vienībā ir augšējais nazis un apakšējais nazis. Abi ir brīvi kustīgi naža vārpstās. Nav nepieciešams izņemt nažu vārpstas no mašīnas, operatori var viegli uzstādīt un atinstalēt griešanas nažus vārpstās. Tā kā augšējā un apakšējā naža kāta var atvērt galu, lai radītu atstarpi nažu uzstādīšanai.

插图 -8

Atveriet augšējo griešanas naža vārpstu un pagrieziet to no mašīnas

Modeļa nosaukums

SLD sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-3000mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1600 mm (pieejams pielāgot)

Mātes rullīšu svara ietilpība

4000kg

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

1500mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

30mm

Papīra kodola izmērs

3-6-12 collas (pieejams pielāgot)

Papīra ruļļi GSM diapazons

15-500gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

500m / minūtē

Kopējā jauda

Atkarīgs no mašīnas platuma

1. gadījums: papīra krūzes, papīra bļodas un papīra vāku ražošana
Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnu modeļi tiek plaši izmantoti papīra vienreizējās lietošanas konteineru ražotāju rūpnīcā. Papīra krūzītēm, papīra bļodiņu formēšanas mašīnai šo izstrādājumu izgatavošanai ir vajadzīgas padeves apakšējās spoles. Iekārta var labi sagriezt jumbo papīra ruļļus šaura platuma ruļļos (maksimālais diametrs var būt 1000 mm). Papīra vāka apstrādei arī formēšanas mašīnā ir jāievada īpaša platuma ruļļu padeve.

2. gadījums: papīra maisiņu ražošana
Papīra maisiņi parasti izmanto kraftpapīru vai pārklātu tauku noturīgu papīru. Mūsu sagriešanas pārtīšanas mašīna var sagriezt šāda veida papīra rullīti pielāgotā platuma papīra ruļļos, ​​kas tiks ievietoti papīra maisiņu formēšanas mašīnā. Bet joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji dažu veidu papīra maisiņiem izmanto papīra maisiņu formēšanas mašīnu. Šajās ražotāju rūpnīcās papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna pēc papīra ruļļu drukāšanas izmanto konvertēšanu.

3. gadījums: papīra caurule un papīra kanna
Papīra caurule ir neaizstājams instruments papīra izstrādājumu nozarē. Iekārtai, kas ražo papīra cauruli, ir jāievada arī nelieli dažāda platuma papīra ruļļi. Šo mazu papīra ruļļu ievades platums ir atkarīgs no tā, cik liela diametra papīra cauruli vēlaties izgatavot. Tāpēc mums ir jāizgriež papīra jumbo rullis mazos dažāda platuma ruļļos, ​​lai tie atbilstu papīra cauruļu ražošanas prasībām. Papīra kārbu izgatavošana ir līdzīga papīra cauruļu ražošanai.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas