Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Pašlīmējošo uzlīmju uzlīmju ruļļu pārtīšanas mašīna

Šī SLC sērijas sagriešanas pārtīšanas mašīna galvenokārt tiek izmantota pašlīmējoša uzlīmju uzlīmju papīra, laminēta kompozītmateriāla ruļļu griešanai. Tas izmanto portāla rāmja konstrukciju, gaisa slīdēšanas berzes pārtīšanas vārpstas, trīs servomotorus, automātisko tīkla malu virzīšanas sistēmu, automātisko izkraušanas sistēmu un automātisko naža regulēšanas sistēmu.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

To plaši izmanto drukāšanas un iepakošanas, etiķešu filmu nozares produktos. Piemēram, to var sagriezt un attīt pēc ūdens pudeles, dzēriena etiķetes liela izmēra ruļļa drukāšanas, lai pielāgotu platuma mazos ruļļos. Turklāt tas var arī sagriezt papīra-plastmasas kompozītmateriālus, ar silikonu pārklātu tauku necaurlaidīgu papīru, ar PE pārklātu papīru, laminētu papīru utt. Pārtikas iepakojuma maisiņu, medicīnisko zāļu maisiņu, plastmasas plēves maisiņu, etiķešu, uzlīmju papīra etiķešu un tā tālāk izgatavošana.

Motīvs:
1. Mašīnas korpuss pieņem 60 mm biezu augstas kvalitātes tērauda plāksni. Tas nodrošina, ka mašīna izvairās no kratīšanas, braucot lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot papīra ruļļu sagriešanas precizitāti.
2. Gantry rāmja konstrukcija var pārnest auduma materiālu no augšas uz mašīnu, pretputekļu pielipšana materiāla virsmai. Tas arī nodrošina operatoram pietiekami daudz vietas, lai salabotu papīru, un viegli regulējami griešanas naži. (standarta modelim ir savienojuma galds)
3. Mašīnai ir trīs servomotori, kurus izmanto materiālu pārvadei un tinumam pēc sagriešanas. (piecu motoru modelis ir izvēles iespēja)
4. SIEMENS PLC, tai ir inteliģenta darbības programmu sistēma ar daudzām funkcijām, automātisks skaitīšanas skaitītājs, automātiska apstāšanās kā tinumu skaitītāju iestatīšana, parādīšanās apstāšanās utt.
5. Automātiska spriedzes kontrole. Iekārta var automātiski izmērīt mātes ruļļa diametru un automātiski pielāgot izejas spriegumu.
5. Pārtinošās vārpstas izmanto gaisa berzes vārpstas, kas var atsevišķi kontrolēt spriegumu katrā vārpstas griešanas ruļļos.
6. Pārtīšanas ruļļus nospiež saspiedes rullīši, kas var labāk pārtīt gatavos ruļļus. Gatavo ruļļu mala būs līdzenāka un glītāka, ciešāka.
7. Tīmekļa virzītāja sistēma automātiski nosaka tīkla malu un noregulē pozīciju, kas var uzlabot griešanas precizitāti.
8. Griešanas naži: manuāli noregulējiet griešanas nažu pozīciju, lai iegūtu griešanas platumu. Daļēji automātiskā naža regulēšanas sistēma nav obligāta.

细节 Automātiskā izkraušanas stūmējs细节 Double S Traction Web materiāls
 Automātiskā izkraušanas stūmējsDouble S Traction Web materiāls
细节 EPC sensora CCD tips细节 Servo motors statīva attīšanai
EPC sensora CCD tips Servo motors statīva attīšanai
细节 Griešanas naža vienības vāks细节 Griešanas naža vienība
 Griešanas naža bloka vāksGriešanas nažu vienība
细节 Savienojuma tabula细节 Web Threading no Overhead
 Savienojuma tabula Tīmekļa pavedienu izveide no virs galvas

Modeļa nosaukums

SLC sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-1800mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1600mm

Mātes rullīšu svara ietilpība

2000kg

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

800mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

30mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

30-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

400m / minūtē

1. gadījums: pašlīmējoši papīra uzlīmju rullīši, uzlīmju uzlīmju ruļļi
Pašlīmējošās etiķetes tiek plaši izmantotas mūsu dzīvē, piemēram, sarkanvīna etiķetes, lielveikalu cenu etiķetes, ādas kopšanas etiķetes un tā tālāk. Pašlīmējošās pārklāšanas mašīnas platums parasti pārsniedz 900 mm. Tāpēc pašlīmējošajam ražotājam ir jāsagriež lieli ruļļi mazos ruļļos. Tā kā platuma griešanas mašīna un pašlīmējošo uzlīmju drukas iekārta nepārsniedz 500 mm. Tātad papīra ruļļos mazos ruļļos sagriešanas pārtīšanas mašīna tiek izmantota, lai pārveidotu jumbo ruļļus, lai pielāgotu platuma ruļļus.
2. gadījums: Pudeļu ūdens un dzērienu etiķetes krājumu ruļļi
Daudzām patēriņa precēm ir nepieciešamas plēves etiķetes, piemēram, ūdens pudelēs un dažādi dzērieni. Plēves etiķešu ražošanai nepieciešamas plēves pūšanas iekārtas, iespiedmašīnas, laminēšanas iekārtas, griešanas mašīnas un citas iekārtas. Plēves etiķetes ražotājam ir jāsagriež apdrukātais plēves rullis klienta pieprasītajā platumā.
3. gadījums: laminētas plēves ruļļi pārtikas un medicīnas maisiņu izgatavošanai
Lai uzlabotu blīvēšanas un saglabāšanas efektu, daudzos pārtikas un zāļu iepakojuma maisiņos tiek izmantoti kompozītmateriāli, piemēram, alumīnija folijas un plēves kompozītmateriāli, kā arī papīra un plēves kompozītmateriāli. Kompozītmateriālu veiktspēja būs labāka. Tomēr kompozītmateriāliem parasti ir nevienmērīgs biezums. Tāpēc kompozītmateriālu elastīgie iepakojuma materiāli izmantos slīdēšanas gredzenu berzes vārpstas griešanas mašīnu, lai sagrieztu izejmateriālu ruļļus.

Pretviltošanas etiķetes
Dzērienu pudeles uzlīmes etiķete

Medicīnas uzlīmes etiķete

Riepu etiķete
Ūdensnecaurlaidīga uzlīmes etiķete
未 标题-1

Etiķetes ir ļoti izplatītas lietas mūsu dzīvē, piemēram, cenu etiķetes, etiķetes uz alus un dzērienu pudelēm, ikdienas ķīmisko produktu etiķetes, farmaceitiskās etiķetes, riepu etiķetes utt. Mūsu SLC tipa un SLD-pro tipa ātrgaitas precīzās sagriešanas un pārtīšanas iekārtas Binbao Machinery tiek izmantoti etiķešu izejmateriālu ražošanā un apstrādē, piemēram, atdalāmā papīra sagriešanai, pašlīmējošo ruļļu sagriešanai, atbrīvošanas plēves sagriešanai un tā tālāk. Mums ir liels skaits klientu etiķešu produktu nozarē gan mājās, gan ārvalstīs.

SLC pašlīmējošā papīra pārtīšanas mašīna 1
SLC pašlīmējošā papīra pārtīšanas mašīna 2
SLC pašlīmējošā papīra pārtīšanas mašīna 3
SLC pašlīmējošā papīra pārtīšanas mašīna 4
1667804791369726
1667804801797610
Termiskā papīra Jumbo Roll Slitter pārtinēja mašīna 1
Termiskā papīra Jumbo Roll Slitter pārtinēja mašīna 2
Termiskā papīra Jumbo Roll Slitter pārtinēja mašīna 3
Termiskā papīra Jumbo Roll Slitter pārtinēja mašīna 4
Termiskā papīra Jumbo Roll Slitter pārtinēja mašīna 5

Šīs fotogrāfijas tika uzņemtas mūsu Kolumbijas klienta rūpnīcā. Viņi ir profesionāli pārtikas iepakojuma produktu ražotāji ar augstu reputāciju Dienvidamerikā. Viņi nopirka mūsu SLB-seris griešanas mašīnu U veida papīra salmiņu ražošanai. Agrāk viņu griešanas mašīna varēja sagriezt tikai papīra ruļļus, kuru platums bija mazāks par 600 mm, kuriem bija ne tikai zema precizitāte, bet arī zema produktivitāte. Tagad mūsu mašīna var darboties ar ātrumu 350 m / min. Mūsu mašīnas ne tikai palīdz palielināt ražošanas jaudu, bet arī ietaupa izejvielas。案例 1-1
案例 1-1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4
案例 1-5


Otrajā gadījumā mašīnu nopirka mūsu vietējais klients, kas ir pārtikas iepakojuma izejvielu papīra ruļļu piegādātājs. Tie nodrošina iesaiņojuma ruļļus tējas maisiņiem, cukura maisiņiem, kafijai un tā tālāk. Šāda veida iepakojuma filtrpapīrs ir īpašs materiāls. Tas pieprasa ļoti augstu spriedzes kontroles sistēmu.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4

1.Cik minimālā platuma ruļļu jūsu mašīna var sagriezt un uztīt?
Atbilde: sērijas mašīna var izgatavot vismaz 20 mm platus ruļļus

2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.

3.Mūsu papīra ruļļi tiek drukāti ar elastīgo iespiedmašīnu. Vai jūsu mašīnas lentes virzītājs var noteikt drukas atzīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.

4.Esmu drukas un iepakošanas materiālu un iekārtu piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts modeļa mašīnai?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.

5. Kāda veida berzes gredzenus izmantojat pārtinošajās vārpstās?
Atbilde: Mēs pieņemsim dažāda veida berzes gredzenus dažādiem materiāliem. Tas ir atkarīgs no jūsu materiāla īpašībām.

6.Kā mašīna izkrauj šos apdares ruļļus?
Atbilde: Mums ir divu veidu izkraušanas veidi. Viena modeļa mašīnai ir jāizkrauj ruļļi manuāli. Vēl vienam modelim ir automātiska izkraušanas sistēma, sistēma var izstumt apdares ruļļus no vārpstām ar elektrisko kustīgo sviru.

7. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas