Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Amatniecības papīra Jumbo ruļļu sagriešanas un pārtīšanas mašīna pārtikas iepakošanai

Šī sērijas sagriešanas pārtīšanas mašīna ir idejas aprīkojums, lai sagrieztu jumbo papīra ruļļus dažāda platuma mazos ruļļos, ​​lai sasniegtu ruļļus, kas baro ražošanas mašīnas prasības. Tas var ne tikai sagriezt vispārējo papīra ruļļu, bet arī strādāt ar laminētu un pārklātu papīra ruļļu materiālu, plastmasas plēves ruļļiem un tā tālāk

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

SCA sērijas papīra Jumbo ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīna
Lietošana: Šī sērijas sagriešanas pārtīšanas mašīna ir idejas aprīkojums, lai sagrieztu papīra papīra ruļļus dažāda platuma mazos ruļļos, ​​lai sasniegtu ruļļus, kas baro ražošanas mašīnas prasības. Tas var ne tikai sagriezt vispārējo papīra ruļļu, bet arī strādāt ar laminētu un pārklātu papīra ruļļu materiālu, plastmasas plēves ruļļiem un tā tālāk

Motīvs:
1. Iekārtas korpuss pieņem 50 biezu augstas kvalitātes tērauda plāksni. Tas nodrošina, ka mašīna izvairās no kratīšanas, braucot lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot papīra ruļļu sagriešanas precizitāti.
2. Mašīnai ir trīs servomotori, kurus izmanto materiālu un tinumu pārraidei pēc sagriešanas.
3. SIEMENS PLC, tai ir inteliģenta darbības programmu sistēma ar daudzām funkcijām, automātisks skaitīšanas skaitītājs, automātiska apstāšanās kā tinumu skaitītāju iestatīšana, parādīšanās apstāšanās utt.
4. Automātiska spriedzes kontrole. Iekārta var automātiski izmērīt mātes ruļļa diametru un automātiski pielāgot izejas spriegumu.
5. Hidrauliskā pacēlāja atritināšanas struktūra atvieglo jumbo ruļļu iekraušanu un ietaupa darbaspēku.
6. Gatavie ruļļi tiks automātiski izkrauti uz zemes.
7. Tīmekļa vadotņu sistēma automātiski nosaka tīmekļa malu un pielāgo pozīciju, kas var uzlabot precizitāti.
8. Sadalīšanas nazis, kas uzstādīts mašīnas aizmugurē, dizains padara naža pielāgošanu ērtāku.


Apakšējais griešanas nazisVadības panelis
Apakšējais griešanas nazisŠķērsgriezuma nazis
Elektriskais skapisNip Roller
Elektriskā kabīneNip Roller
Serbo motorsGriešanas naža vārpsta
Serbo motorsGriešanas naža vārpsta
Griešanas nazisGriešanas virsma
Griešanas nazisGriešanas virsma

Modeļa nosaukums

  SLA sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-2000mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400 mm (1600 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg (2000kg pēc izvēles)

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

1000mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

30mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

20-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2

Ātrums

350m / minūtē

1. gadījums: papīra krūzes, papīra bļodas un papīra vāku ražošana
Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnu modeļi tiek plaši izmantoti papīra vienreizējās lietošanas konteineru ražotāju rūpnīcā. Papīra krūzītēm, papīra bļodiņu formēšanas mašīnai šo izstrādājumu izgatavošanai ir vajadzīgas padeves apakšējās spoles. Iekārta var labi sagriezt jumbo papīra ruļļus šaura platuma ruļļos (maksimālais diametrs var būt 1000 mm). Papīra vāka apstrādei arī formēšanas mašīnā ir jāievada īpaša platuma ruļļu padeve.

2. gadījums: papīra maisiņu ražošana
Papīra maisiņi parasti izmanto kraftpapīru vai pārklātu tauku noturīgu papīru. Mūsu sagriešanas pārtīšanas mašīna var sagriezt šāda veida papīra rullīti pielāgotā platuma papīra ruļļos, ​​kas tiks ievietoti papīra maisiņu formēšanas mašīnā. Bet joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji dažu veidu papīra maisiņiem izmanto papīra maisiņu formēšanas mašīnu. Šajās ražotāju rūpnīcās papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna pēc papīra ruļļu drukāšanas izmanto konvertēšanu.

3. gadījums: papīra caurule un papīra kanna
Papīra caurule ir neaizstājams instruments papīra izstrādājumu nozarē. Iekārtai, kas ražo papīra cauruli, ir jāievada arī nelieli dažāda platuma papīra ruļļi. Šo mazu papīra ruļļu ievades platums ir atkarīgs no tā, cik liela diametra papīra cauruli vēlaties izgatavot. Tāpēc mums ir jāizgriež papīra jumbo rullis mazos dažāda platuma ruļļos, ​​lai tie atbilstu papīra cauruļu ražošanas prasībām. Papīra kārbu izgatavošana ir līdzīga papīra cauruļu ražošanai.

应用 1-1
应用 1-2

应用 1-3

应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

Lieta-1
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu iepakojuma materiālu ruļļu ražotāja klientu rūpnīcā.
Papīra griešanas un pārtīšanas modeļa modelis ir ideāli piemērots jumbo ruļļu griešanai un tinšanai drukāšanai un iepakošanai. Mūsu klients izgatavo iepakojuma materiāla ruļļus spirta salvetes, kafijas cukura utt. Viņi atveda četrus komplektus mūsu dažāda modeļa sagriešanas mašīnas to apstrādei.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Lieta-2
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu vārstu papīra maisiņu ražotāja klientu rūpnīcā
Kad mēs atkal apmeklējām klientu rūpnīcu, viņi bija iegādājušies mūsu šī modeļa mašīnu 4 gadus. Tas izskatās ļoti vecs, taču joprojām var labi darboties viņu ražošanas līnijā. Viņi ražo tikai vārsta tipa papīra pp maisus pulvera izstrādājumu iepakošanai, piemēram, cukura pulveri, miltus, cementu utt. Mēs viņus apmeklējām, lai apspriestu papildu 3 komplektu sagriešanas mašīnu iegādes plānu.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

Lieta-3
BINBAO SLA sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna, kas darbojas mūsu aviosabiedrības atkritumu papīra maisiņu ražotāja klientu rūpnīcā
Aviosabiedrībām ir ļoti augstas prasības attiecībā uz produktu kvalitāti, un mūsu klientiem ir tādas pašas prasības attiecībā uz mūsu mašīnām. Turklāt viņi arī novērtē mūsu augstas kvalitātes pēcpārdošanas pakalpojumus. Jo viņu mašīnu stabilas darbības nodrošināšana palīdz viņiem palielināt ražošanas jaudu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


1. Cik daudz minimālā gsm (grami uz kvadrātmetru) papīra ruļļa jūsu mašīna var sagriezt?
Atbilde: Ir ļoti grūti sagriezt un uztīt plānu papīra ruļļu papīra griešanas mašīnā. Mūsu mašīnas struktūra ir ideāli piemērota plāna papīra jumbo ruļļu konvertēšanai (vismaz 18 g / mXNUMX papīrs)
2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.
3. Mūsu papīra ruļļus drukā elastīgā drukas mašīna. Vai jūsu mašīnas tīmekļa vadotne var noteikt drukas zīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.
4. Es esmu tipogrāfijas un iepakojuma materiālu un aprīkojuma piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts mašīnas modelim?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.
5. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas