Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra sagriešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

BINBAO SLB silīcija pārklājuma papīra ruļļa uz maziem ruļļiem sagrieztu pārtinēju mašīna pārtikas iesaiņošanai

Šīs sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna paredzēta šaura platuma papīra ruļļu izgatavošanai (platums mazāks par 20 mm). To plaši izmanto papīra dzeramo salmu, vieglu iepakojuma / iesaiņojuma papīra ruļļu, īpaša pārtikas kvalitātes iepakojuma ruļļu materiāla un tā tālāk.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

SLB sērijas papīra Jumbo rullīšu sagriešanas pārtīšanas mašīna
Lietošana : Šīs sērijas papīra sagriešanas pārtīšanas mašīna paredzēta šaura platuma papīra ruļļu (platums mazāks par 20 mm) izgatavošanai. To plaši izmanto papīra dzeramo salmu, vieglu iepakojuma / iesaiņojuma papīra ruļļu, īpaša pārtikas kvalitātes iepakojuma ruļļu materiāla un tā tālāk.

Motīvs:
1. Mašīnas korpuss pieņem 60 mm biezu augstas kvalitātes tērauda plāksni. Tas nodrošina, ka mašīna izvairās no kratīšanas, braucot lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot papīra ruļļu sagriešanas precizitāti.
2. Mašīnai ir trīs servomotori, kurus izmanto materiālu un tinumu pārraidei pēc sagriešanas.
3. SIEMENS PLC, tai ir inteliģenta darbības programmu sistēma ar daudzām funkcijām, automātisks skaitīšanas skaitītājs, automātiska apstāšanās kā tinumu skaitītāju iestatīšana, parādīšanās apstāšanās utt.
4. Automātiska spriedzes kontrole. Iekārta var automātiski izmērīt mātes ruļļa diametru un automātiski pielāgot izejas spriegumu.
5. Hidrauliskā pacēlāja atritināšanas struktūra atvieglo jumbo ruļļu iekraušanu un ietaupa darbaspēku.
6. Pārtīšanas vārpstas ir pagrieztas, kuras ir viegli izkraut gatavos mazos ruļļos
7. Pārtīšanas veids pieņem centra un virsmas tipu, pārtīšanas ruļļi darbosies ar pārtīšanas vārpstu, arī tuvu centrālajam veltnim. Šāda veida dizains var labi kontrolēt spriedzi.
8. Tīmekļa vadotņu sistēma automātiski nosaka tīmekļa malu un pielāgo pozīciju, kas var uzlabot precizitāti.
9. Nogriežamās nažu vārpstas var izņemt no mašīnas. Sakarā ar neliela platuma ruļļu izgatavošanu modeļa sagriešanas mašīnai ir daudz nažu. Tātad šāda veida naža vārpstu var viegli pielāgot un mainīt nažus.


Vadības panelisFrekvences pārveidotājs
Vadības panelisFrekvences pārveidotājs
Nažu ceļvedisAvārijas vārpsta
Nažu ceļvedisAvārijas vārpsta
servo MotorPacēlājs bez vārpstas 2
servo MotorPacēlājs bez vārpstas 2
Pacēlājs bez vārpstasGriešanas nazis
Pacēlājs bez vārpstasGriešanas virsma

Modeļa nosaukums

 SLB sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1100-1600mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400 mm (1600 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg (2000kg pēc izvēles)

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

600mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

10mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

20-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

350m / minūtē

1. gadījums: papīra dzeramo salmu ražošana
Papīra dzeramais salmiņš ir ļoti populārs un liels tirgus pieprasījums visā pasaulē saskaņā ar plastmasas izstrādājumu aizliegumu. Papīra dzeramo salmu ražošana ir līdzīga papīra caurulēm. Tas sastāv no trim papīra slāņiem. Tātad, lai izveidotu papīra salmus, salmu formēšanas mašīnā jāievada trīs dažāda platuma ruļļi. Mūsu papīra sagriešanas mašīnas modelis var izgatavot neliela platuma papīra ruļļus papīra salmiņu ražošanai (platums var būt mazāks par 5 mm).

2. gadījums: izolācijas papīra lente / pretkorozijas papīra lente
Izolācijas papīra lentei un pretkorozijas papīra lentei parasti ir maza platuma ruļļi. Ražojot šos produktus, jums ir jābūt iestatītai jumbo ruļļu sagriešanas mašīnai ar centra un virsmas pārtīšanas struktūru.

3. gadījums: cigarešu / tabakas papīra ruļļi vai papīra ruļļi veltņiem
Papildus grāmatām un iesaiņojumam produktam ar vislielāko papīra daudzumu jābūt cigaretēm. Pilnībā automātiskām cigarešu izgatavošanas mašīnām jāizmanto arī ļoti šauri papīra ruļļi (20-30 mm platumā). Tāpēc mūsu griešanas mašīnu iecienījušas daudzas cigarešu papīra rūpnīcas. Viņi izmanto mūsu griešanas mašīnu lielu papīra ruļļu apstrādei, lai izpildītu cigarešu velmēšanas mašīnu prasības.

应用 1-1
应用 1-2

应用 1-3

应用 1-4
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

1. Cik daudz minimālā platuma papīra ruļļa jūsu mašīna var sagriezt un vīt?
Atbilde: Papīra sagriešanas pārtīšanas mašīnā ir patiešām grūti sagriezt un vīt šaura platuma papīra ruļļus. Mūsu mašīnu struktūra ir ideāli piemērota šaura platuma papīra ruļļiem (minimums var būt 5 mm)
2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.
3. Mūsu papīra ruļļus drukā elastīgā drukas mašīna. Vai jūsu mašīnas tīmekļa vadotne var noteikt drukas zīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.
4. Es esmu tipogrāfijas un iepakojuma materiālu un aprīkojuma piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts mašīnas modelim?
Atbilde: visiem mūsu griešanas mašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE
5. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas