Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra griešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Ar silikonu pārklāta papīra ruļļa loksnēm griešanas griešanas mašīna ātrās ēdināšanas iesaiņojuma papīram

SCN-800/1100/1400 sērijas mašīna ir pielāgota izmēra loksņu griešanas mašīna. To sauc arī par ruļļu loksnēm griešanas mašīnu, papīra loksnes mašīnu, griešanas sagriešanas mašīnu garuma loksņu griešanai drukas un iepakošanas nozares produktos.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Iekārta var ne tikai griezt vispārēju un īpašu papīra materiālu, bet arī var sagriezt PVC, mājdzīvnieku, pp un tā tālāk plastmasas plēves materiālu no jumbo ruļļa līdz loksnēm. Mums bija eksportēt modeļa mašīnu uz Vjetnamu, Indonēziju, Taizemi, Malaiziju, AAE, Ēģipti, Alžīriju, Tunisiju un tā tālāk valsts klientiem. Viņi var izmantot Binbao uzņēmuma SCN sērijas papīra loksņu griešanas mašīnu, lai sagrieztu pārtikas iesaiņojuma loksnes sviestmaizei, hamburgeram , augļi, lai izgatavotu dažāda veida papīra maisiņus, izgatavotu grāmatu vai failu pvc vākus, izveidotu medicīnisku rentgena plēvi un sagrieztu papīra krūzīšu ventilatoru loksnes vai veidņu etiķešu lapas iepakojuma materiālam

Motīvs:
1. Mašīnu plaukts: mašīnu plaukts pieņem Šanhajas BaoSteel uzņēmumu kā tērauda izejvielu. 16 mm biezas mašīnas korpusa siena padara mašīnu izturīgāku un darbojas novecojušu.
2. Alumīnija veltņi: visi mašīnā uzstādītie alumīnija ruļļi, kas tiek dinamiski līdzsvaroti. Materiāls var gludi pārvietoties šajos veltņos bez skrāpējumiem.
3. PU veltņi: PU veltņiem ir augsta abrazīvā pretestība, kas var nodrošināt mašīnas padeves precizitāti.
4. Cilindra pacēlājs: Jumbo ruļļa materiālu var viegli pacelt ar cilindru no zemes. Ietaupiet darbu un viegli darbiniet griešanas mašīnu.
5. Motori: mašīna izmanto vienu servomotoru un divus asinhronos motorus. Tas padara mašīnu darbināmu ar augsta līmeņa griešanas precizitāti (0.2 mm kļūdu diapazons)
6. Vadības sistēma: SCN sērijas papīra griešanas mašīna pielāgo viedo un vienkāršo vadības sistēmu ar japāņu zīmola PLC. Tam ir automātiskas skaitīšanas lapas, automātiska apturēšanas mašīna pēc griešanas vienā partijā, automātiska mātes ruļļu diametra noteikšana, automātiska spriegojuma kontrole un tā tālāk. Skārienekrānā varat arī pārbaudīt mašīnas darba stāvokļa parametrus.


Gaisa spiediena mērītājsŠķērsgriezuma nazis
Gaisa spiediena mērītājsŠķērsgriezuma nazis
Elektriskā kabīnePeldošais veltnis
Elektriskā kabīne
Peldošais veltnis
Nip RollerApaļš griešanas nazis
Nip RollerApaļš griešanas nazis
Kraušanas galdsTīmekļa vadotnes vadības panelis
Kraušanas galds
Tīmekļa vadotnes vadības panelis

Modeļa nosaukums

 SCN sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

800-1400mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

800mm

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Griešanas garums

100-1000mm

Biezuma diapazons

18-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Griešanas ātrums

150 griezumi minūtē

Pirmais gadījums: uzlīmju papīra lapas
Mūsu Vjetnamas klients, kurš importē pašlīmējošu papīru/uzlīmju papīru no Ķīnas. Viņiem ir daudz dažādu platumu ruļļu no 300 mm līdz 700 mm. Viņiem ir jāsagriež ruļļi, lai pielāgotu garuma loksnes atbilstoši klientu prasībām. Tātad mūsu SCN-800 modeļa mašīna ir viņu labākā izvēle.

Otrais gadījums: iepirkumu papīra maisiņi
Ruļļu padeves tipa papīra maisiņu izgatavošanas mašīna kļūst arvien populārāka, taču joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji izmanto papīra maisiņu izgatavošanas mašīnu ar lokšņu padevēju. Pēc papīra ruļļu drukāšanas viņiem ir vajadzīgas sagrieztas papīra lapas. SCN modeļa iekārta var pievienot krāsu izsekošanas sensoru, lai noteiktu papīra drukāšanas zīmi, lai uzlabotu griešanas precizitāti. To plaši izmanto papīra maisiņos un tamlīdzīgi pēc drukas apstrādes.

Trešais gadījums: plastmasas plēve
SCN sērijas mašīna var ne tikai sagriezt papīra ruļļus loksnēs, bet arī strādāt ar plastmasas plēves, piemēram, pp, pvc, lolojumdzīvnieku biezu plastmasas ruļļu materiāla, griešanu. Tas ir izmantots daudzu lokšņu izstrādājumu ražošanā, piemēram, sagriezts pp ruļļu materiāls failu vāku un piezīmjdatoru vāku loksnēs, izgatavots rentgena plēve medicīniskiem nolūkiem vai mājdzīvnieku loksnes sejas vākam, skārienekrāna aizsargi.

Ceturtais gadījums: zils zīmēšanas papīrs
SCN sērijas mašīnai ir griešanas naži. Iekārta var izvadīt dažāda platuma loksnes vienlaikus, pielāgojot griešanas nažu platumu. Garumam skārienekrānā varat iestatīt griešanas garumu. Izmantojot šo funkciju, jūs varat iegūt jebkura pielāgota izmēra papīra lapas atbilstoši jūsu pasūtījumiem. Mums ir daži klienti, kas to izmanto, lai sagrieztu zilas zīmēšanas papīra lapas, mākslas papīra loksnes, PVC plēves plēvi un tā tālāk, lai pielāgotu izmēra loksnes izstrādājumus.


应用 1-1

应用 1-2

1
2
3
4
5
6
7
应用 4-1
应用 4-2
应用 4-3
应用 4-4

Pirmais gadījums
BINBAO SCT sērijas papīra ruļļu loksņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Klientu rūpnīca atrodas Indonēzijā, kas ir viens no lielākajiem konteineru etiķešu ražotājiem pasaulē. Viņi no mūsu uzņēmuma iegādājās trīs aprīkojuma komplektus, uzlīmju sagriešanas mašīnu, papīra loksņu griešanas mašīnu un etiķešu griešanas mašīnu.


案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4

Otrais gadījums
BINBAO SCL sērijas papīra ruļļu un lokšņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Sērijas mašīnai ir perfekta veiktspēja, sagriežot plāna un neslīdoša papīra ruļļu materiālu pielāgojamā izmērā. Kā liels pārtikas iepakojuma un vienreiz lietojamo produktu ražotājs, klients vienlaikus iegādājas divus šī modeļa iekārtas komplektus. To galvenokārt izmantoja, lai sagrieztu īpašas hamburgeru/sviestmaižu iesaiņojuma papīra lapas. Stabils braukšanas ātrums var sasniegt 120 griezumus minūtē.

案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4

Trešais gadījums
BINBAO SCL sērijas mašīnu izmanto alumīnija folijas loksņu griešanai mūsu klientu rūpnīcā
Mēs galvenokārt koncentrējamies uz papīra ruļļu materiālu griešanas mašīnu, taču dažos īpašos gadījumos mūsu mašīna var arī sagriezt kādu plastmasas un folijas materiālu. Poligrāfijas un iepakošanas nozarē plastmasas loksnēm ir liels tirgus pieprasījums, piemēram, grāmatu vāku izgatavošanai, medicīnisko plēvi, dekorēt izstrādājumus un tā tālāk. Foliju var izmantot, lai iesaiņotu dažus pārtikas produktus, kuriem ir augstas prasības saglabāt svaigumu.

案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

Ceturtais gadījums
BINBAO SC-A4 sērijas iekārta, kas paredzēta A4 formāta papīra lapu griešanai, lai izveidotu kopēšanas papīra rāmjus mūsu Šrilankas klientu rūpnīcā
Šī sērijas mašīna var savienoties ar automātisko A4 formātu iesaiņošanas mašīnu, lai tā būtu pilnībā automātiska ražošanas līnija kopējamo papīra plātņu ražošanai. Tā ir vidēja līmeņa jaudas mašīna, kas ir labākā izvēle biznesa iesācējiem vai maza mēroga ražotājiem.

案例 4-1
案例 4-2
案例 4-3
案例 4-4

1. Kādu materiālu izmanto papīra griešanas mašīnas nazis?
Atbilde: Mēs pieņemam Vāciju, kas importē volframa tēraudu kā mūsu šķērsgriezuma naža materiālu. Tas ir pietiekami ciets un ass. Ja griežat normāla biezuma materiālu, jums ir nepieciešams tikai vienu reizi gadā asināt.
2. Vai mašīna var patiešām labi strādāt viegliem papīra ruļļiem?
Atbilde: Protams, mūsu mašīna lieliski sagriež viegla papīra ruļļus.
3. Vai mašīnā varat pievienot griešanas nažu bloku?
Atbilde: Jā, mums var būt griešanas nažu vienība, lai vienlaikus sagrieztu papīra ruļļus uz vairākām loksnēm. Piemēram, varat griezt 1050 mm platuma papīru līdz 210 mm*5 loksnēm vienā griešanas reizē.
4. Manam papīram ir ļoti spēcīga statika. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mūsu mašīna ir uzstādījusi vairāku komplektu statiskās likvidatora iekārtas atbilstoši jūsu materiāla statiskajam līmenim.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas