Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra griešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Augstas precizitātes papīra ruļļu lokšņu mašīna kartona papīra griešanas mašīna

CHM-1400/1700/1900 Servo precizitātes dubultā spirāles ātrgaitas lokšņu griezēja iekārta izmanto Eiropas progresīvās tehnoloģijas, apvienojot ar mūsu vecāko inženieru bagātīgo pieredzi un vadošo ražošanas tehnoloģiju, lai izveidotu un palaistu jaunas paaudzes lokšņu griezēju iekārtas. Šī iekārta izmanto dubultās spirāles dizainu, griešanas papīra mala ir gluda bez neapstrādāta vai pulvera. Pateicoties augstajai griešanas precizitātei, pārliecinieties, ka papīru pēc griešanas var tieši izmantot iespiedmašīnās ...

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

CHM-1400/1700/1900 Servo precizitātes dubultspirāles ātrgaitas lokšņu griezēju iekārta izmanto Eiropas progresīvās tehnoloģijas, apvienojot ar mūsu vecāko inženieru bagātīgo pieredzi un vadošo ražošanas tehnoloģiju, lai izveidotu un palaistu jaunas paaudzes lokšņu griezēju iekārtas. Šī iekārta izmanto dubultās spirāles dizainu, griešanas papīra mala ir gluda bez neapstrādāta vai pulvera. Pateicoties augstajai griešanas precizitātei, pārliecinieties, ka papīru pēc griešanas var tieši izmantot iespiedmašīnās, kas palīdz samazināt ražošanas izmaksas un uzlabot ražošanas efektivitāti. Šobrīd tā ir populārākā un ideālākā griešanas mašīna papīra ražošanas un poligrāfijas nozarē. Tas izmanto progresīvu britu tehnoloģiju, un to darbina maiņstrāvas servomotori, lielais griešanas ātrums sasniedz 300 griezumus minūtē. Un vienlaikus ar to var sagriezt 8 papīra ruļļus. Tas ir aprīkots arī ar automātisku novirzes izlīdzināšanas un antistatisku ierīci. Papīra padeves un piegādes vienības ir automātiskas ar hidraulisko sistēmu. Cilvēka un mašīnas saskarnes sistēma varētu padarīt darbību daudz vienkāršāku un ērtāku.

Motīvs:
1. Liels ātrums un precizitāte, 300 metri/min, 300 griezumi/min, ± 0.5 mm.
2.PLC vadības sistēma, automātiska spriegojuma kontrole, automātiska lokšņu skaitīšana, sakraušana, atzīmju ievietošana.
3.Hidrauliskā attīšanas iekārta, viegli ielādējama papīra lielais rullis mašīnā.
4. Savākšanas vienība, gatavās griešanas papīra loksnes tiks savāktas paletē.
5. Tam ir griešanas vienība, kas var sagriezt papīra tīklu divās loksnēs un vienlaikus apgriezt atkritumu malu.
6. Mašīna var automātiski saskaitīt un ievietot zīmju etiķetes kaudzēs atbilstoši jūsu iestatījuma numuram mašīnas skārienekrānā.
7. Mašīnas korpusam ir 25 mm biezs tērauds, tas ir ļoti stabils lielā ātrumā.


CHM-1400-细节1CHM-1400-细节2


GW-单刀-600-5CHM-1400-细节4


CHM-1400-细节5CHM-1400-细节5-1


CHM-1400-细节6CHM-1400-细节7


Vadības panelis 副本Konveijera sistēma 副本
Vadības paneliskonveijera sistēma
Elektriskā vadības sistēma 副本Vārpstas mazāk atritināms statīvs 副本
Elektriskā vadības sistēmaVārpstas mazāk atritināms statīvs
Griešanas nazis 副本Stacking Pile 副本
Griešanas nazisKraušanas kaudze

Modeļi

CHM-1400/CHM-1700

Griešanas veids

Augšējais asmens rotējošs, apakšējais asmens fiksēts

papīra svars

60–550GSM

Ruļļa diametrs

Maksimālais 1800 mm (71 collas)

Ruļļa platums

Maks. 1400 mm (55 collas) / Maks. 1700 mm (67 collas)

Gatavs platums

Maks. 1400 mm (55 collas) / Maks. 1700 mm (67 collas)

Gatavs loksnes garums

Min.450-Max.1650 mm

Num. ruļļu griešana

2/4/6 ruļļi

Griešanas precizitāte

±0.5 mm (L<1000 mm) ±0.1% (L≥1000 mm)

Maks. griešanas ātrums

300 griezumi/min

Maks. Līnijas ātrums

300 m/min

Papīra ruļļu pacēlājs

Hidrauliskā vārpsta mazāk tipa

1. Drukāšanas darbnīca. Drukas pakalpojumu uzņēmumos tie parasti izmanto ofseta iespiedmašīnu, lai drukātu papīra loksnes. Tāpēc viņiem ir nepieciešama papīra lokšņu griešanas mašīna, lai sagrieztu liela izmēra papīra ruļļu vai līdzīgu materiālu noteikta garuma un platuma loksnēs. Iegūtās papīra loksnes sakrautas paletē. Pēc malas apgriešanas ar papīra griezējmašīnu tie tiks ievadīti ofseta iespiedmašīnā vai citā ar lokšņu padeves ražošanas mašīnām.

2. Papīrfabrika. Papīra rūpnīcas ne tikai pārdod liela izmēra papīra ruļļus, bet arī saskaras ar dažādu pielāgotu izmēru papīra lokšņu pieprasījumu. Mūsu ātrgaitas ruļļu griešanas mašīna/loksnes griešanas mašīna var palīdzēt tām sagriezt un sagriezt papīra ruļļus dažāda izmēra loksnēs. Viņi iesaiņos dažādas daudzuma lapas, lai pārdotu tirgū. Kartons, krītpapīrs, kraftpapīrs, kultūras papīrs, dubultā ofseta papīrs, spīdīgs fotopapīrs, zelta un sudraba kartons, alumīnija folijas papīrs, lāzera lāzerpapīrs, tabakas un alkohola iepakojuma papīrs utt.

3.Gofrēto kastu ražotājs. Tirgus pieprasījums pēc gofrētām kastēm ir ļoti liels. Piemēram, zobu pastas kaste, vīna kaste, rotaļlietu kaste utt. Kartonu kārbu ražošanā ir nepieciešamas iespiedmašīnas, laminēšanas mašīnas, griešanas mašīnas, kastu līmēšanas mašīnas un cits saistīts aprīkojums. Iespiedmašīnas un griešanas mašīnas parasti izmanto loksnes. barošanas struktūra. Tāpēc viņiem ir nepieciešams sagriezts ruļļu materiāls dažāda izmēra loksnēs, lai tos ievadītu citās ražošanas mašīnās, piemēram, griešanas mašīnā un ofseta spiedē.

CHM-1400-客户现场1CHM-1400-客户现场2


CHM-1400-客户现场3CHM-1400-客户现场4


CHM-1400-客户现场5CHM-1400-客户现场6


CHM-1400-客户现场7CHM-1400-客户现场8


CHM-1400-客户现场9CHM-1400-客户现场10


1. Kādu materiālu izmanto papīra griešanas mašīnas nazis?
Atbilde: Mēs pieņemam Vāciju, kas importē volframa tēraudu kā mūsu šķērsgriezuma naža materiālu. Tas ir pietiekami ciets un ass. Ja griežat normāla biezuma materiālu, jums ir nepieciešams tikai vienu reizi gadā asināt.

2. Vai mašīna var patiešām labi strādāt viegliem papīra ruļļiem?
Atbilde: Protams, mūsu mašīna lieliski sagriež vieglus papīra ruļļus. Bet mēs iesakām vienā mašīnā sagriezt divus ruļļus vai četrus ruļļus. Mēs varam izgatavot vairāku ruļļu padeves lokšņu griešanas mašīnu

3. Vai mašīnā varat pievienot griešanas nažu bloku?
Atbilde: SCT modeļa mašīna ir piemērota, lai vienlaikus izgrieztu vienu vai divas lapas. Griešanas naži tiek izmantoti, lai sagrieztu divas loksnes un sagrieztu papīra malu. Ja vēlaties vienlaikus griezt vairāk lapu, mums ir pieejama cita modeļa mašīna.

4. Manam papīram ir ļoti spēcīga statika. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mūsu mašīna ir uzstādījusi vairākas statiskās eliminācijas iekārtas, kas atbilst jūsu materiāla statiskajam līmenim.

5. Es esmu pelējuma etiķetes ražošana. Mums ir ļoti augstas prasības griešanas precizitātei.Kāda ir jūsu mašīnas minimālā griešanas kļūda?
Atbilde: Mūsu parastā standarta modeļa mašīna var sasniegt ± 0.2 mm precizitāti. Bet mēs arī varam izgatavot drukātu plastmasas plēves loksņu griešanas mašīnu ar lielāku precizitāti pelējuma etiķetē un cigarešu kastē.

6. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas