Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra griešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Pilnībā automātiska papīra ruļļa loksnēm griešanas mašīna kafijas papīra tasītēm Ventilatora griešana un ražošana

SCT-800/1100/1400 sērijas iekārta ir pielāgota izmēra loksņu griešanas mašīna liela izmēra papīra loksnēm. To sauc arī par ruļļu loksnēm griešanas mašīnu, loksnes mašīnu, griešanas sagriešanas mašīnu garuma loksņu griešanai drukas un iepakošanas nozares produktos.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Iekārta var ne tikai sagriezt vispārēju un īpašu papīra materiālu, pašlīmējošu, bet arī var sagriezt PVC, mājdzīvnieku, pp un tā tālāk plastmasas plēves materiālu no jumbo ruļļa līdz loksnēm. Mums bija eksportēt modeļa mašīnu uz Filipīnām, Vjetnamu, Indonēziju, Taizemi, Malaiziju, AAE, Ēģipti, Alžīriju, Tunisiju, Dienvidāfriku, Vāciju, Poliju, Krieviju un tā tālāk valsts klientiem. Viņi var izmantot Binbao uzņēmuma SCT sērijas papīra loksņu griešanu mašīna, lai sagrieztu pielāgota izmēra papīra plēves pārtikas iepakošanai, lai sagrieztu liela izmēra izdrukājamas papīra loksnes, ko ievietot ofseta drukas mašīnā, lai sagrieztu pašlīmējošu papīru, uzlīmju uzlīmes papīru. To plaši izmanto poligrāfijas un iepakošanas nozarē.

Motīvs:
1. Mašīnu plaukts: mašīnu plaukts pieņem Šanhajas BaoSteel uzņēmumu kā tērauda izejvielu. 16 mm biezas mašīnas korpusa siena padara mašīnu izturīgāku un darbojas novecojušu.
2. Alumīnija veltņi: visi mašīnā uzstādītie alumīnija ruļļi, kas tiek dinamiski līdzsvaroti. Materiāls var gludi pārvietoties šajos veltņos bez skrāpējumiem.
3. PU veltņi: PU veltņiem ir augsta abrazīvā pretestība, kas var nodrošināt mašīnas padeves precizitāti.
4. Hidrauliskā cilindra pacēlājs: Jumbo ruļļa materiālu var viegli pacelt ar vārpstu, mazāk hidraulisko cilindru no zemes. Ietaupiet darbaspēku un viegli darbiniet jumbo ruļļu iekraušanas apstrādi.
5. Motori: mašīna izmanto vienu servomotoru un divus asinhronos motorus. Tas padara mašīnu darbināmu ar augsta līmeņa griešanas precizitāti (0.2 mm kļūdu diapazons)
6. Vadības sistēma: SCN sērijas papīra griešanas mašīna pielāgo viedo un vienkāršo vadības sistēmu ar japāņu zīmola PLC. Tam ir automātiskas skaitīšanas lapas, automātiska apturēšanas mašīna pēc griešanas vienā partijā, automātiska mātes ruļļu diametra noteikšana, automātiska spriegojuma kontrole un tā tālāk. Skārienekrānā varat arī pārbaudīt mašīnas darba stāvokļa parametrus.
7. Paletes sakraušana: mašīnai ir kraušanas palete, izvades papīra loksnes, kas sakrautas uz paletes. Tam ir arī vibrējošs dēlis, lai papīra lapu mala būtu gluda un tīra. Maksimālais kraušanas augstums var būt 1000 mm. Jūs varat viegli izkraut paliktni no mašīnas ar autoiekrāvēju.
8. Marķēšanas ievietošanas iekārta: iekārta var automātiski saskaitīt izvadāmās papīra lapas un ievietot atzīmes kraušanas papīra lapu kaudzē.
9. Krāsu atzīmju sensors: ja jums ir vajadzīgi sagriezti drukātu materiālu ruļļi, iekārta var pievienot drukas krāsu zīmju sensoru, lai noteiktu zīmes un uzlabotu griešanas precizitāti.


Pret kērlinguŠķērsgriezuma nazis
Pret KērlinuŠķērsgriezuma nazis
Elektriskā vadības skapisPeldošie veltņi
Elektriskā vadības skapisPeldošie veltņi
Hidraulisko cilindru stacijaHidrauliskais pacēlājs
Hidraulisko cilindru stacija
Hidrauliskais pacēlājs
Atzīmējiet ievietošanas aprīkojumuApaļš griešanas nazis
Atzīmējiet ievietošanas aprīkojumuApaļš griešanas nazis
Kraušanas platformaWeb Guider vadības panelis
Kraušanas platformaWeb Guider vadības panelis

Modeļa nosaukums

 SCT sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

800-1400mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400mm

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Griešanas garums

350-1000mm

Biezuma diapazons

35-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2

Griešanas ātrums

150 griezumi minūtē

Palešu sakraušanas augstums

1000mm

Pirmais gadījums: uzlīmju papīra lapas
Mums ir Irānas klients, kuram ir sava karstā kausējuma pārklāšanas mašīna, lai paši izgatavotu uzlīmējamus papīra ruļļus. Viņi ar vienkāršu mašīnu sagriež papīra ruļļus loksnēs. Pirms mūsu SCT modeļa loksņu griešanas mašīnas iegādes tai ir nepieciešams sakraut un izņemt papīra lapas manuāli. Viņi var izgriezt liela izmēra papīra loksnes, lai pielāgotu klientu, un tagad viegli sakrauj papīra loksnes paletē. Tas ne tikai uzlabo produktivitāti, bet arī var ietaupīt darba izmaksas.  

Otrais gadījums: papīra krūzīšu ventilators
Ir daudz papīra krūzīšu ražotāju, kas izmanto papīra loksnes, kas baro krokošanas griešanas mašīnu. Tāpēc tiem jābūt ar augstas produktivitātes papīra ruļļu loksnēm griešanas mašīnu ar krāsu zīmju izsekošanas sensoru. Pēc šo papīra ruļļu drukāšanas elastīgajā drukas mašīnā, šie ruļļi tiks nogādāti loksņu griešanas mašīnā, lai sagrieztu loksnes pirms griešanas. Ja izmantojat lokšņu padeves tipa ofseta drukas mašīnu, tas var arī palīdzēt sagriezt tukšu papīra ruļļu loksnēs ar augstu griešanas precizitāti, kas var sasniegt ofseta drukas iekārtas precizitātes prasības.

Trešais gadījums: plastmasas plēve
SCT sērijas mašīna var ne tikai sagriezt papīra ruļļus loksnēs, bet arī strādāt ar plastmasas plēves, piemēram, pp, pvc, lolojumdzīvnieku biezu plastmasas ruļļu materiāla, griešanu. Tas ir izmantots daudzu lokšņu izstrādājumu ražošanā, piemēram, sagrieztu pp ruļļu materiālu uz lapu vākiem un piezīmjdatoru vākiem, izgatavotu rentgena filmu medicīniskiem nolūkiem vai izgatavotu mājdzīvnieku loksnes sejas vākam, skārienekrāna aizsargus.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2

Pirmais gadījums
BINBAO SCT sērijas papīra ruļļu loksņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Klientu rūpnīca atrodas Indonēzijā, kas ir viens no lielākajiem konteineru etiķešu ražotājiem pasaulē. Viņi no mūsu uzņēmuma iegādājās trīs aprīkojuma komplektus, uzlīmju sagriešanas mašīnu, papīra loksņu griešanas mašīnu un etiķešu griešanas mašīnu.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Otrais gadījums
BINBAO SCL sērijas papīra ruļļu un lokšņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Sērijas mašīnai ir perfekta veiktspēja, sagriežot plāna un neslīdoša papīra ruļļu materiālu pielāgojamā izmērā. Kā liels pārtikas iepakojuma un vienreiz lietojamo produktu ražotājs, klients vienlaikus iegādājas divus šī modeļa iekārtas komplektus. To galvenokārt izmantoja, lai sagrieztu īpašas hamburgeru/sviestmaižu iesaiņojuma papīra lapas. Stabils braukšanas ātrums var sasniegt 120 griezumus minūtē.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4


Trešais gadījums
BINBAO SCL sērijas mašīnu izmanto alumīnija folijas loksņu griešanai mūsu klientu rūpnīcā
Mēs galvenokārt koncentrējamies uz papīra ruļļu materiālu griešanas mašīnu, taču dažos īpašos gadījumos mūsu mašīna var arī sagriezt kādu plastmasas un folijas materiālu. Poligrāfijas un iepakošanas nozarē plastmasas loksnēm ir liels tirgus pieprasījums, piemēram, grāmatu vāku izgatavošanai, medicīnisko plēvi, dekorēt izstrādājumus un tā tālāk. Foliju var izmantot, lai iesaiņotu dažus pārtikas produktus, kuriem ir augstas prasības saglabāt svaigumu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


Ceturtais gadījums
BINBAO SC-A4 sērijas iekārta, kas paredzēta A4 formāta papīra lapu griešanai, lai izveidotu kopēšanas papīra rāmjus mūsu Šrilankas klientu rūpnīcā
Šī sērijas mašīna var savienoties ar automātisko A4 formātu iesaiņošanas mašīnu, lai tā būtu pilnībā automātiska ražošanas līnija kopējamo papīra plātņu ražošanai. Tā ir vidēja līmeņa jaudas mašīna, kas ir labākā izvēle biznesa iesācējiem vai maza mēroga ražotājiem. 案例 4-1
案例 4-2


案例 4-3
案例 4-4

1. Kādu materiālu izmanto papīra griešanas mašīnas nazis?
Atbilde: Mēs pieņemam Vāciju, kas importē volframa tēraudu kā mūsu šķērsgriezuma naža materiālu. Tas ir pietiekami ciets un ass. Ja griežat normāla biezuma materiālu, jums ir nepieciešams tikai vienu reizi gadā asināt.
2. Vai mašīna var patiešām labi strādāt viegliem papīra ruļļiem?
Atbilde: Protams, mūsu mašīna lieliski sagriež viegla papīra ruļļus. Bet mēs iesakām vienā mašīnā sagriezt divus ruļļus vai četrus ruļļus. Mēs varam izgatavot vairāku ruļļu padeves loksņu griešanas mašīnu.
3. Vai mašīnā varat pievienot griešanas nažu bloku?
Atbilde: SCT modeļa mašīna ir piemērota, lai vienlaikus izgrieztu vienu vai divas lapas. Griešanas naži tiek izmantoti, lai sagrieztu divas loksnes un sagrieztu papīra malu. Ja vēlaties vienlaikus griezt vairāk lapu, mums ir pieejama cita modeļa mašīna.
4. Manam papīram ir ļoti spēcīga statika. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mūsu mašīna ir uzstādījusi vairākas statiskās eliminācijas iekārtas, kas atbilst jūsu materiāla statiskajam līmenim.
5. Es esmu pelējuma etiķetes ražošana. Mums ir ļoti augstas prasības griešanas precizitātei. Kāda ir jūsu mašīnas minimālā griešanas kļūda?
Atbilde: Mūsu parastā standarta modeļa mašīna var sasniegt ± 0.2 mm precizitāti. Bet mēs arī varam izgatavot drukātu plastmasas plēves loksņu griešanas mašīnu ar lielāku precizitāti pelējuma etiķetē un cigarešu kastē.
6. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas