Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra griešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

BINBAO SCT Pielāgot izmēra papīra ruļļu lokšņu griezējmašīnas papīra ruļļu uz lokšņu griešanas griešanas mašīnu

SCT-800/1100/1400 sērijas iekārta ir pielāgota izmēra loksņu griešanas mašīna liela izmēra papīra loksnēm. To sauc arī par ruļļu loksnēm griešanas mašīnu, loksnes mašīnu, griešanas sagriešanas mašīnu garuma loksņu griešanai drukas un iepakošanas nozares produktos.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Iekārta var ne tikai sagriezt vispārēju un īpašu papīra materiālu, pašlīmējošu, bet arī var sagriezt PVC, mājdzīvnieku, pp un tā tālāk plastmasas plēves materiālu no jumbo ruļļa līdz loksnēm. Mums bija eksportēt modeļa mašīnu uz Filipīnām, Vjetnamu, Indonēziju, Taizemi, Malaiziju, AAE, Ēģipti, Alžīriju, Tunisiju, Dienvidāfriku, Vāciju, Poliju, Krieviju un tā tālāk valsts klientiem. Viņi var izmantot Binbao uzņēmuma SCT sērijas papīra loksņu griešanu mašīna, lai sagrieztu pielāgota izmēra papīra plēves pārtikas iepakošanai, lai sagrieztu liela izmēra izdrukājamas papīra loksnes, ko ievietot ofseta drukas mašīnā, lai sagrieztu pašlīmējošu papīru, uzlīmju uzlīmes papīru. To plaši izmanto poligrāfijas un iepakošanas nozarē.

Motīvs:
1. Mašīnu plaukts: mašīnu plaukts pieņem Šanhajas BaoSteel uzņēmumu kā tērauda izejvielu. 16 mm biezas mašīnas korpusa siena padara mašīnu izturīgāku un darbojas novecojušu.
2. Alumīnija veltņi: visi mašīnā uzstādītie alumīnija ruļļi, kas tiek dinamiski līdzsvaroti. Materiāls var gludi pārvietoties šajos veltņos bez skrāpējumiem.
3. PU veltņi: PU veltņiem ir augsta abrazīvā pretestība, kas var nodrošināt mašīnas padeves precizitāti.
4. Hidrauliskā cilindra pacēlājs: Jumbo ruļļa materiālu var viegli pacelt ar vārpstu, mazāk hidraulisko cilindru no zemes. Ietaupiet darbaspēku un viegli darbiniet jumbo ruļļu iekraušanas apstrādi.
5. Motori: mašīna izmanto vienu servomotoru un divus asinhronos motorus. Tas padara mašīnu darbināmu ar augsta līmeņa griešanas precizitāti (0.2 mm kļūdu diapazons)
6. Vadības sistēma: SCN sērijas papīra griešanas mašīna pielāgo viedo un vienkāršo vadības sistēmu ar japāņu zīmola PLC. Tam ir automātiskas skaitīšanas lapas, automātiska apturēšanas mašīna pēc griešanas vienā partijā, automātiska mātes ruļļu diametra noteikšana, automātiska spriegojuma kontrole un tā tālāk. Skārienekrānā varat arī pārbaudīt mašīnas darba stāvokļa parametrus.
7. Paletes sakraušana: mašīnai ir kraušanas palete, izvades papīra loksnes, kas sakrautas uz paletes. Tam ir arī vibrējošs dēlis, lai papīra lapu mala būtu gluda un tīra. Maksimālais kraušanas augstums var būt 1000 mm. Jūs varat viegli izkraut paliktni no mašīnas ar autoiekrāvēju.
8. Marķēšanas ievietošanas iekārta: iekārta var automātiski saskaitīt izvadāmās papīra lapas un ievietot atzīmes kraušanas papīra lapu kaudzē.
9. Krāsu atzīmju sensors: ja jums ir vajadzīgi sagriezti drukātu materiālu ruļļi, iekārta var pievienot drukas krāsu zīmju sensoru, lai noteiktu zīmes un uzlabotu griešanas precizitāti.


SCT- 细节 -Kraušanas pāļisct- 细节 -Kraušanas pāļi-2
Kraušanas pāļi-2Tīmekļa ceļveža draiveris
Elektriskā vadības skapisPeldošie veltņi
Elektriskā vadības skapisPeldošie veltņi
Hidraulisko cilindru stacijaHidrauliskais pacēlājs
Hidraulisko cilindru stacija
Hidrauliskais pacēlājs
Atzīmējiet ievietošanas aprīkojumuApaļš griešanas nazis
Atzīmējiet ievietošanas aprīkojumuApaļš griešanas nazis
Kraušanas platformaWeb Guider vadības panelis
Kraušanas platformaWeb Guider vadības panelis


Kāpēc izvēlēties Binbao Machinery papīra ruļļu griešanas mašīnu?


Binbao mašīnu komanda vairāk nekā 10 gadus ir strādājusi papīra ruļļu griešanas mašīnā (papīra lokšņu griešanas mašīnā). Mūsu giljotīnas naža tipa papīra lokšņu griešanas mašīna atbilst augsta līmeņa papīra lokšņu griešanas prasībām poligrāfijas un iepakošanas produktu nozarē. Mēs koncentrējamies uz pētniecību un izstrādi un ražošanu, lai sagrieztu plānu papīra ruļļu loksnēs (papīra blīvums mazāks par 50 gsm), piemēram, mg papīra iesaiņošanai. vienreizlietojamie izstrādājumi, pārtikas iesaiņojuma papīrs un ar silikonu pārklātas papīra loksnes. Visi Binbao mašīnas pārdošanas un tehnikas inženieri ir absolvējuši slaveno universitāti Ķīnā. Profesionālās tehniskās zināšanas un angļu valodas komunikācijas prasme nodrošina, ka varam nodrošināt vislabāko konsultantu un pēcpārdošanas servisu. Ja jums ir nepieciešama īpaša apstrādes funkcija ruļļos uz loksnēm, mūsu inženieru komandas var sniegt atbalstu, lai pielāgotu mašīnu jums atbilstoši jūsu patiesajai ražošanas prasībai.


插图 -3

插图 -1

插图 -2


Kāda ir atšķirība starp mūsu pēcpārdošanas servisu un citiem?


Kā starptautisks griešanas mašīnu ražotājs mēs piedāvājam pilnu komplektu angļu valodas versijas mašīnu rokasgrāmatu, ķēdes shēmu, mehāniskās struktūras diagrammu. Mūsu pēcpārdošanas servisa inženieri var arī runāt angļu valodā un viegli sazināties ar klientu operatoriem. Mēs esam ierakstījuši lielu skaitu mašīnu darbības video. Tie ir vienkārši un viegli saprotami, un tie var palīdzēt klientu iekārtu operatoriem ātri iepazīties ar iekārtu un sākt strādāt. Visas mūsu ražotās iekārtas var pieslēgt internetam, un mūsu tehniskā komanda var attālināti pārbaudīt sistēmas kļūmes, iestatīt parametrus un citi pakalpojumi klientiem.


团队-1团队-2
pārdošanas komandasmašīnu dizainers
团队-3插图 -17
kvalitātes kontrole
mašīnu rokasgrāmatas grāmatas


Kādu ruļļu materiālu modeļa mašīnā var sagriezt loksnēs?


Mūsu ruļļu griešanas mašīna galvenokārt tiek izmantota dažādu papīra ruļļu sagriešanai loksnēs, taču tā var apstrādāt arī citus ruļļu materiālus, lai pielāgotu izmēru loksnes, piemēram, medicīniskās neausta auduma loksnes ķirurģiskajai gultai, medicīniskās iekārtas iesaiņojuma loksnes sterilizatoram, mājdzīvnieku plastmasas plēvi. loksnes grāmatu vākiem, rentgena lolojumdzīvnieku filmu loksnes medicīnai,citas plastmasas loksnes dekorēšanai. Ja jums nav priekšstata par savu materiālu, lūdzu, sazinieties ar mūsu pirmspārdošanas komandu, lai saņemtu konsultantu. Mēs nodrošināsim jums risinājumu.


插图 -4插图 -5
pārtikas iesaiņojuma papīrsMG papīra loksnes
插图 -6插图 -7
grāmatu vākimākslas zīmēšanas papīra loksnes
插图 -8插图 -9
rentgena mājdzīvnieku filmu loksneskreppapīra loksnes/neausto audumu loksnes


Kā saņemt papīra loksnes savā papīra ruļļos uz lokšņu griešanas mašīnu?


Pēc griešanas šīs papīra loksnes ir jāizņem no mašīnas un jāiepako kastēs vai kārbās. Mūsu iekārtai ir trīs veidu struktūras papīra lokšņu saņemšanai, parastais galds, konveijera lentes galds un automātiskā kraušanas platforma. Papīra loksnes jāizņem ar roku, kad iekārta apstājas parastajā galda mašīnā. Bet konveijera lentes galda papīra loksnes griež nepārtraukti un nogādā papīra loksnes uz priekšu. Operatori stāv iekārtas priekšpusē un bez mašīnas apstāšanās izņem papīra loksnes. Tas ir efektīvāk un drošāk. Ja griežat liela izmēra papīra loksnes, to ir grūti izņemt ar rokām. Tāpēc mūsu inženieris izstrādā mašīnu ar automātisku kraušanas platformu. Pēc papīra izgriešanas tās var sakraut platformā, un maksimālais sakraušanas augstums var būt 1000 mm. To ir viegli izlādēt ar iekrāvēju.


SLC-4-1600-占地面积图

SCT-1400-无轴
SCN-占地面积图

Kāda ir papīra ruļļa uz loksnēm mašīnas griešanas precizitāte?


Mūsu papīra lokšņu mašīna var sasniegt ±0.2 mm griešanas precizitāti. Jebkura izmēra papīra loksnes var tieši ievadīt ofseta iespiedmašīnā un oficiālajā printera iekārtā. Augsta līmeņa griešanas precizitāte nodrošina jūsu produktu kvalitāti pēcapstrādes laikā.


插图-横切刀

插图-分切刀
插图-色标跟踪


Kādas ir SLA modeļa mašīnu attīšanas statīvu priekšrocības?


Sērijveida sagriešanas pārtīšanas mašīnas attīšanas statīvs izmanto integrētu tērauda rāmi, un bāzes svars pārsniedz 1500 kg. Kā mēs visi zinām, jo ​​smagāka ir pamatne, lai papīra lielais ruļlis attītos ar stabilāku un mazāku svārstību līmeni. Attīšanas laikā tas ir stabilāks, gatavo ruļļu sagriešanas virsma ir plakanāka un ar augstu precizitāti. Blakus attīšanas stendam ir divas spēcīgas rokas, ko kontrolē eļļas hidrauliskais cilindrs. Rokas var viegli pacelt svaru līdz 1600 kg un maksimālo diametru 1500 mm liela izmēra rullīti. Abas stiprās rokas ir piestiprinātas pie lineārās vadotnes, lai papīra rullītis varētu precīzi pārvietoties uz augšu, uz leju, pa kreisi un pa labi. Papīra serdes patronas ir pēc izvēles, mehāniskas un gaisa izplešanās tipa.


Cik papīra loksnes var sakraut konveijera lentes galdā vienā griešanas partijā?


Binbao mašīnas ražo visu modeļu papīra ruļļu griešanas mašīnas, kurām ir automātiska skaitīšanas funkcija. Konveijera lentes galdu var automātiski nolaist atbilstoši papīra lokšņu sakraušanas augstumam (maksimālais kraušanas augstums 150 mm). Piemēram, uz galda var viegli sakraut 1000 loksnes 70 gsm A4 formāta papīru.

插图 -12


Vai šī modeļa papīra lokšņu iekārtā ir kāda statiskās likvidēšanas ierīce?


Jā, mēs parasti savā papīra lokšņu iekārtā uzstādām vienu vai divus statiskās noņemšanas stieņa komplektus. Papīra auduma padeves laikā iekārtā stienis nepārtraukti strādā, lai novērstu statisko elektrību papīra tīklā. Plānā papīrā ir ļoti viegli ģenerēt statisko elektrību, ja mēs to nenovēršam, papīrs viegli saritinās un bloķējas šķērsgriezuma naža mutē. Papildu gadījumā papīra lokšņu sakraušanas kvalitāti ietekmē arī statiskā elektrība.

Vai šī modeļa papīra lokšņu iekārtā ir pretčokurošanās ierīce?


Papīra ruļļu krājumi noliktavā pārāk ilgu laiku, papīra audums ir ļoti viegli saritināms, lai ietekmētu griešanas un kraušanas kvalitāti. Lai atrisinātu problēmu, starp griešanas bloku un attīšanas bloku varam uzstādīt pretčokurošanās ierīci. Mūsu pārdošanas komanda iepazīstinās jūs ar šo ierīci atbilstoši jūsu materiāla īpašībām.


插图 -11


Kas ir papīra ruļļu griešanas mašīna?


Faktiski mašīnas nosaukums skaidri parāda tās funkcijas. To izmanto, lai sagrieztu papīra ruļļus līdz dažāda izmēra papīra loksnēm rūpniecisko izstrādājumu ražošanai. Papīra ruļļa uz loksnēm griešanas mašīnu sauc arī par papīra lokšņu mašīnu, papīra lokšņu mašīnu un tā tālāk. Dažādos reģionos cilvēkiem ir dažādi šīs iekārtas nosaukumi.


插图 -13
插图 -14


Kāpēc mums ir vajadzīga papīra ruļļu griešanas mašīna/papīra lokšņu griešanas mašīna?


Tā ir ļoti izplatīta papīra pārstrādes iekārta papīra apstrādes un drukāšanas, iepakošanas produktu ražošanas nozarē. Papīra rūpnīcā papīrs tiek ražots ruļļa veidā uz papīra ražošanas iekārtas. Bet mūsu dzīvē mēs galvenokārt izmantojam loksnes no papīra izstrādājumiem, piemēram, A4/A3 kopēšanas papīru, mākslas papīru, grāmatas, žurnālus, vingrojumu grāmatas, plakātus, kalendārus un tā tālāk. Turklāt mums ir jāpārvērš papīra ruļļi loksnēs, pirms tiek izgatavoti daži papīra izstrādājumi, piemēram, papīra kastes kosmētikas un drēbju iesaiņošanai, papīra maisiņi līdzņemšanai. Un lokšņu padeves iespiedmašīnām ir lielāka tirgus daļa. Vietējā tirgū ir vieglāk atrast lokšņu padeves iespiedmašīnu. Tāpēc mums ir arī jāsagriež papīra ruļļi uz loksnēm, lai to ievadītu iespiedmašīnā.

Kāda veida papīra griešanas mašīnas pastāv un kādas ir to atšķirības?


Atkarībā no horizontālās griešanas naža veida papīra ruļļa un loksnes griešanas mašīna ir sadalīta trīs veidos. Attēlā-1 iekārta izmanto giljotīnas tipa horizontālo nazi, lai grieztu papīru, kuram ir augšējais naža asmens un apakšējais naža asmens. Apakšējais naža asmens ir fiksēts mašīnā. Augšējā naža asmens kustas uz augšu un uz leju taisnā lineārā vadotnē.
Cita veida papīra lokšņu griešanas mašīna/papīra ruļļa uz loksnēm griešanas mašīna izmanto rotācijas naža asmeni, lai grieztu papīra loksnes. Bet šāda veida iekārtai ir arī divu veidu horizontālie griešanas naži, tikai augšējais naža asmens ir rotējošs un abi rotējošie asmeņi.


Kā saviem izstrādājumiem izvēlēties papīra ruļļu griešanas mašīnu?


Pirms izvēlaties papīra ruļļu griešanas mašīnu, jums jāzina trīs problēmas: cik tonnu papīra ruļļa jums jāsagriež dienā vai mēnesī? Kāds ir jūsu papīra ruļļu papīra gsm diapazons? Kāda izmēra papīra loksnes jums turpmāk būs jāsagriež? Ja papīra blīvums ir mazāks par 50 gsm, labāk izvēlēties giljotīnas tipa papīra ruļļu lokšņu griešanas mašīnu. Dažus īpaša veida papīra ruļļus arī nevajadzētu griezt ar rotācijas nazi papīra ruļļos uz lokšņu griešanas mašīnu, piemēram, divpusējo silīciju. pārklāts papīra rullis, kas ir ļoti slīdošs un slikti stingrs. Giljotīnas tipa naža mašīnas ātrums ir mazāks nekā rotācijas tipa nažu mašīnai, taču tai ir augstāka griešanas precizitāte, zems trokšņa līmenis, griešanas mala bez šķembām un putekļiem. Ja jums ir jāsagriež biezas papīra loksnes un nepieciešama ļoti liela ražošanas jauda, ​​labāka izvēle ir rotācijas tipa papīra griešanas mašīna.

Modeļa nosaukums

 SCT sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

800-1400mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1400mm

Mātes rullīšu svara ietilpība

1400kg

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Griešanas garums

350-1000mm

Biezuma diapazons

35-400gsm

Griešanas precizitāte

± 0.2

Griešanas ātrums

150 griezumi minūtē

Palešu sakraušanas augstums

1000mm

Pirmais gadījums: uzlīmju papīra lapas
Mums ir Irānas klients, kuram ir sava karstā kausējuma pārklāšanas mašīna, lai paši izgatavotu uzlīmējamus papīra ruļļus. Viņi ar vienkāršu mašīnu sagriež papīra ruļļus loksnēs. Pirms mūsu SCT modeļa loksņu griešanas mašīnas iegādes tai ir nepieciešams sakraut un izņemt papīra lapas manuāli. Viņi var izgriezt liela izmēra papīra loksnes, lai pielāgotu klientu, un tagad viegli sakrauj papīra loksnes paletē. Tas ne tikai uzlabo produktivitāti, bet arī var ietaupīt darba izmaksas.  

Otrais gadījums: papīra krūzīšu ventilators
Ir daudz papīra krūzīšu ražotāju, kas izmanto papīra loksnes, kas baro krokošanas griešanas mašīnu. Tāpēc tiem jābūt ar augstas produktivitātes papīra ruļļu loksnēm griešanas mašīnu ar krāsu zīmju izsekošanas sensoru. Pēc šo papīra ruļļu drukāšanas elastīgajā drukas mašīnā, šie ruļļi tiks nogādāti loksņu griešanas mašīnā, lai sagrieztu loksnes pirms griešanas. Ja izmantojat lokšņu padeves tipa ofseta drukas mašīnu, tas var arī palīdzēt sagriezt tukšu papīra ruļļu loksnēs ar augstu griešanas precizitāti, kas var sasniegt ofseta drukas iekārtas precizitātes prasības.

Trešais gadījums: plastmasas plēve
SCT sērijas mašīna var ne tikai sagriezt papīra ruļļus loksnēs, bet arī strādāt ar plastmasas plēves, piemēram, pp, pvc, lolojumdzīvnieku biezu plastmasas ruļļu materiāla, griešanu. Tas ir izmantots daudzu lokšņu izstrādājumu ražošanā, piemēram, sagrieztu pp ruļļu materiālu uz lapu vākiem un piezīmjdatoru vākiem, izgatavotu rentgena filmu medicīniskiem nolūkiem vai izgatavotu mājdzīvnieku loksnes sejas vākam, skārienekrāna aizsargus.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2

Pirmais gadījums
BINBAO SCT sērijas papīra ruļļu loksņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Klientu rūpnīca atrodas Indonēzijā, kas ir viens no lielākajiem konteineru etiķešu ražotājiem pasaulē. Viņi no mūsu uzņēmuma iegādājās trīs aprīkojuma komplektus, uzlīmju sagriešanas mašīnu, papīra loksņu griešanas mašīnu un etiķešu griešanas mašīnu.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Otrais gadījums
BINBAO SCL sērijas papīra ruļļu un lokšņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Sērijas mašīnai ir perfekta veiktspēja, sagriežot plāna un neslīdoša papīra ruļļu materiālu pielāgojamā izmērā. Kā liels pārtikas iepakojuma un vienreiz lietojamo produktu ražotājs, klients vienlaikus iegādājas divus šī modeļa iekārtas komplektus. To galvenokārt izmantoja, lai sagrieztu īpašas hamburgeru/sviestmaižu iesaiņojuma papīra lapas. Stabils braukšanas ātrums var sasniegt 120 griezumus minūtē.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4


Trešais gadījums
BINBAO SCL sērijas mašīnu izmanto alumīnija folijas loksņu griešanai mūsu klientu rūpnīcā
Mēs galvenokārt koncentrējamies uz papīra ruļļu materiālu griešanas mašīnu, taču dažos īpašos gadījumos mūsu mašīna var arī sagriezt kādu plastmasas un folijas materiālu. Poligrāfijas un iepakošanas nozarē plastmasas loksnēm ir liels tirgus pieprasījums, piemēram, grāmatu vāku izgatavošanai, medicīnisko plēvi, dekorēt izstrādājumus un tā tālāk. Foliju var izmantot, lai iesaiņotu dažus pārtikas produktus, kuriem ir augstas prasības saglabāt svaigumu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


Ceturtais gadījums
BINBAO SC-A4 sērijas iekārta, kas paredzēta A4 formāta papīra lapu griešanai, lai izveidotu kopēšanas papīra rāmjus mūsu Šrilankas klientu rūpnīcā
Šī sērijas mašīna var savienoties ar automātisko A4 formātu iesaiņošanas mašīnu, lai tā būtu pilnībā automātiska ražošanas līnija kopējamo papīra plātņu ražošanai. Tā ir vidēja līmeņa jaudas mašīna, kas ir labākā izvēle biznesa iesācējiem vai maza mēroga ražotājiem. 案例 4-1
案例 4-2


案例 4-3
案例 4-4

1. Kādu materiālu izmanto papīra griešanas mašīnas nazis?
Atbilde: Mēs pieņemam Vāciju, kas importē volframa tēraudu kā mūsu šķērsgriezuma naža materiālu. Tas ir pietiekami ciets un ass. Ja griežat normāla biezuma materiālu, jums ir nepieciešams tikai vienu reizi gadā asināt.
2. Vai mašīnā varat pievienot griešanas nažu bloku?
Atbilde: SCT modeļa mašīna ir piemērota, lai vienlaikus izgrieztu vienu vai divas lapas. Griešanas naži tiek izmantoti, lai sagrieztu divas loksnes un sagrieztu papīra malu. Ja vēlaties vienlaikus griezt vairāk lapu, mums ir pieejama cita modeļa mašīna.
3. Manam papīram ir ļoti spēcīga statika. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mūsu mašīna ir uzstādījusi vairākas statiskās eliminācijas iekārtas, kas atbilst jūsu materiāla statiskajam līmenim.
4. Es esmu pelējuma etiķetes ražošana. Mums ir ļoti augstas prasības griešanas precizitātei. Kāda ir jūsu mašīnas minimālā griešanas kļūda?
Atbilde: Mūsu parastā standarta modeļa mašīna var sasniegt ± 0.2 mm precizitāti. Bet mēs arī varam izgatavot drukātu plastmasas plēves loksņu griešanas mašīnu ar lielāku precizitāti pelējuma etiķetē un cigarešu kastē.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas