Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Papīra griešanas mašīna

Sazinieties ar mums

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Automātiska papīra ruļļa griezēja lokšņu griešanas iekārta ar rotējošiem attīšanas statīviem

SCL-800/1100/1400 sērijas mašīna ir pielāgota izmēra loksņu griešanas mašīna. To sauc arī par ruļļu loksnēm griešanas mašīnu, papīra loksnes mašīnu, griešanas sagriešanas mašīnu dažāda garuma un platuma loksņu griešanai drukas un iepakošanas nozares produktu ražošanai.

  • Apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Klientu fabrikas tūre
  • Jautājumi

Rotējošie attīšanas statīvi ir mūsu jaunā konstrukcija, kas paredzēta liela papīra ruļļu izkraušanai. Tā ir laba izvēle tiem klientiem, kuriem ir ļoti ierobežotas darbnīcas telpas aprīkojuma uzstādīšanai. Sēriju modeļu mašīnām ir arī konveijera lentes galds, ar kuru labāk griezt plānus, vieglus un slīdošus papīra ruļļus, piemēram, sviestmaižu papīru, hamburgeru ietinamo papīru. un tā tālāk. Bez tam, ar to var griezt arī vispārēju papīru, kartona papīru, ar papīra pārklājumu pārklātu papīru, PVC, mājdzīvnieku, pp un tā tālāk plastmasas plēves materiālu no jumbo ruļļa līdz loksnēm. Mēs eksportējām modeļa mašīnu uz Vjetnamu, Indonēziju, Taizemi, Malaiziju, AAE, Ēģipti, Alžīriju, Tunisiju un tā tālāk valstu klientiem. Viņi var izmantot Binbao uzņēmuma SCN sērijas papīra lokšņu griešanas mašīnu, lai sagrieztu pārtikas iesaiņojuma loksnes sviestmaizēm, hamburgeriem. , augļus, lai izgatavotu dažāda veida papīra maisiņus, lai izgatavotu grāmatu vai failu pvc vākus, izgatavotu medicīnisko rentgena filmu un sagrieztu papīra glāzītes ventilatoru loksnes vai veidņu etiķešu loksnes iepakojuma materiālam

Motīvs:
1. Mašīnu plaukts: mašīnu plaukts pieņem Šanhajas BaoSteel uzņēmumu kā tērauda izejvielu. 16 mm biezas mašīnas korpusa siena padara mašīnu izturīgāku un darbojas novecojušu.
2. Alumīnija veltņi: visi mašīnā uzstādītie alumīnija ruļļi, kas tiek dinamiski līdzsvaroti. Materiāls var gludi pārvietoties šajos veltņos bez skrāpējumiem.
3. PU veltņi: PU veltņiem ir augsta abrazīvā pretestība, kas var nodrošināt mašīnas padeves precizitāti.
4. Cilindra pacēlājs: Jumbo ruļļa materiālu var viegli pacelt ar cilindru no zemes. Ietaupiet darbu un viegli darbiniet griešanas mašīnu.
5. Motori: mašīnai ir viens servomotoru komplekts un divi asinhrono motoru komplekti. Tas ļauj iekārtai darboties ar augstu griešanas precizitāti (0.2 mm).
6. Vadības sistēma: SCL sērijas papīra griešanas mašīna pielāgo viedo un vienkāršo vadības sistēmu ar japāņu zīmola PLC. Tam ir automātiskas skaitīšanas lapas, automātiska apturēšanas mašīna pēc griešanas vienā partijā, automātiska mātes ruļļu diametra noteikšana, automātiska spriegojuma kontrole un tā tālāk. Skārienekrānā varat arī pārbaudīt mašīnas darba stāvokļa parametrus.
7. Statiskā likvidēšana: mašīnai ir statikas josla, lai novērstu statisko ietekmi.
8. Automātiskā skaitīšana: iekārta automātiski saskaitīs griešanas loksnes daudzumu un apstāsies, kad PLC sasniegs vēlamo lapu daudzuma iestatījumu.
9. nepārtraukts: kad operators savāc gatavās griešanas loksnes, iekārta neapstājas un turpina griezt papīra loksnes.
10. Rotācijas struktūras attīšanas statīvs var ietaupīt daudz vietas, lai uzstādītu vairāku ruļļu papīra ruļļu lokšņu griešanas mašīnu.

细节 1 šķērsgriezuma nazis细节 Elektriskais vadības skapis
Šķērsgriezuma nazisElektriskā vadības skapis
细节 Pabeigt griezt papīra loksnes细节 Hidrauliskās vadības stacija
Pabeigt griezt papīra loksnesHidrauliskās vadības stacija
细节 Griešanas naža vienība细节 Uninwer vadības panelis
Griešanas nažu vienībaUninwer vadības panelis


Kāpēc izvēlēties Binbao Machinery papīra ruļļu griešanas mašīnu?


Binbao mašīnu komanda vairāk nekā 10 gadus ir strādājusi papīra ruļļu griešanas mašīnā (papīra lokšņu griešanas mašīnā). Mūsu giljotīnas naža tipa papīra lokšņu griešanas mašīna atbilst augsta līmeņa papīra lokšņu griešanas prasībām poligrāfijas un iepakošanas produktu nozarē. Mēs koncentrējamies uz pētniecību un izstrādi un ražošanu, lai sagrieztu plānu papīra ruļļu loksnēs (papīra blīvums mazāks par 50 gsm), piemēram, mg papīra iesaiņošanai. vienreizlietojamie izstrādājumi, pārtikas iesaiņojuma papīrs un ar silikonu pārklātas papīra loksnes. Visi Binbao mašīnas pārdošanas un tehnikas inženieri ir absolvējuši slaveno universitāti Ķīnā. Profesionālās tehniskās zināšanas un angļu valodas komunikācijas prasme nodrošina, ka varam nodrošināt vislabāko konsultantu un pēcpārdošanas servisu. Ja jums ir nepieciešama īpaša apstrādes funkcija ruļļos uz loksnēm, mūsu inženieru komandas var sniegt atbalstu, lai pielāgotu mašīnu jums atbilstoši jūsu patiesajai ražošanas prasībai.


插图 -2

2 komplekti lokšņu mašīnas vienā klienta rūpnīcā

插图 -1
插图 -3


Kāda ir atšķirība starp mūsu pēcpārdošanas servisu un citiem?


Kā starptautisks griešanas mašīnu ražotājs mēs piedāvājam pilnu komplektu angļu valodas versijas mašīnu rokasgrāmatu, ķēdes shēmu, mehāniskās struktūras diagrammu. Mūsu pēcpārdošanas servisa inženieri var arī runāt angļu valodā un viegli sazināties ar klientu operatoriem. Mēs esam ierakstījuši lielu skaitu mašīnu darbības video. Tie ir vienkārši un viegli saprotami, un tie var palīdzēt klientu iekārtu operatoriem ātri iepazīties ar iekārtu un sākt strādāt. Visas mūsu ražotās iekārtas var pieslēgt internetam, un mūsu tehniskā komanda var attālināti pārbaudīt sistēmas kļūmes, iestatīt parametrus un citi pakalpojumi klientiem.


团队-1团队-2
pārdošanas komandasmašīnu dizainers
团队-3插图 -17
kvalitātes kontrole
mašīnu rokasgrāmatas grāmatas


Kādu ruļļu materiālu modeļa mašīnā var sagriezt loksnēs?


Mūsu ruļļu griešanas mašīna galvenokārt tiek izmantota dažādu papīra ruļļu sagriešanai loksnēs, taču tā var apstrādāt arī citus ruļļu materiālus, lai pielāgotu izmēru loksnes, piemēram, medicīniskās neausta auduma loksnes ķirurģiskajai gultai, medicīniskās iekārtas iesaiņojuma loksnes sterilizatoram, mājdzīvnieku plastmasas plēvi. loksnes grāmatu vākiem, rentgena lolojumdzīvnieku filmu loksnes medicīnai,citas plastmasas loksnes dekorēšanai. Ja jums nav priekšstata par savu materiālu, lūdzu, sazinieties ar mūsu pirmspārdošanas komandu, lai saņemtu konsultantu. Mēs nodrošināsim jums risinājumu.


插图 -4插图 -5
pārtikas iesaiņojuma papīrsMG papīra loksnes
插图 -6插图 -7
grāmatu vākimākslas zīmēšanas papīra loksnes
插图 -8插图 -9
rentgena mājdzīvnieku filmu loksneskreppapīra loksnes/neausto audumu loksnes


Kā saņemt papīra loksnes savā papīra ruļļos uz lokšņu griešanas mašīnu?


Pēc griešanas šīs papīra loksnes ir jāizņem no mašīnas un jāiepako kastēs vai kārbās. Mūsu iekārtai ir trīs veidu struktūras papīra lokšņu saņemšanai, parastais galds, konveijera lentes galds un automātiskā kraušanas platforma. Papīra loksnes jāizņem ar roku, kad iekārta apstājas parastajā galda mašīnā. Bet konveijera lentes galda papīra loksnes griež nepārtraukti un nogādā papīra loksnes uz priekšu. Operatori stāv iekārtas priekšpusē un bez mašīnas apstāšanās izņem papīra loksnes. Tas ir efektīvāk un drošāk. Ja griežat liela izmēra papīra loksnes, to ir grūti izņemt ar rokām. Tāpēc mūsu inženieris izstrādā mašīnu ar automātisku kraušanas platformu. Pēc papīra izgriešanas tās var sakraut platformā, un maksimālais sakraušanas augstums var būt 1000 mm. To ir viegli izlādēt ar iekrāvēju.


SLC-4-1600-占地面积图

SCT-1400-无轴
SCN-占地面积图

Kāda ir papīra ruļļa uz loksnēm mašīnas griešanas precizitāte?


Mūsu papīra lokšņu mašīna var sasniegt ±0.2 mm griešanas precizitāti. Jebkura izmēra papīra loksnes var tieši ievadīt ofseta iespiedmašīnā un oficiālajā printera iekārtā. Augsta līmeņa griešanas precizitāte nodrošina jūsu produktu kvalitāti pēcapstrādes laikā.


插图-横切刀

插图-分切刀
插图-色标跟踪


Kādas ir SCL modeļa mašīnu attīšanas statīvu priekšrocības?


Sērijveida sagriešanas pārtīšanas mašīnas attīšanas statīvs izmanto integrētu tērauda rāmi, un bāzes svars pārsniedz 1500 kg. Kā mēs visi zinām, jo ​​smagāka ir pamatne, lai papīra lielais ruļlis attītos ar stabilāku un mazāku svārstību līmeni. Attīšanas laikā tas ir stabilāks, gatavo ruļļu sagriešanas virsma ir plakanāka un ar augstu precizitāti. Blakus attīšanas stendam ir divas spēcīgas rokas, ko kontrolē eļļas hidrauliskais cilindrs. Rokas var viegli pacelt svaru līdz 1600 kg un maksimālo diametru 1500 mm liela izmēra rullīti. Abas stiprās rokas ir piestiprinātas pie lineārās vadotnes, lai papīra rullītis varētu precīzi pārvietoties uz augšu, uz leju, pa kreisi un pa labi. Papīra serdes patronas ir pēc izvēles, mehāniskas un gaisa izplešanās tipa.


Cik papīra loksnes var sakraut konveijera lentes galdā vienā griešanas partijā?


Binbao mašīnas ražo visu modeļu papīra ruļļu griešanas mašīnas, kurām ir automātiska skaitīšanas funkcija. Konveijera lentes galdu var automātiski nolaist atbilstoši papīra lokšņu sakraušanas augstumam (maksimālais kraušanas augstums 150 mm). Piemēram, uz galda var viegli sakraut 1000 loksnes 70 gsm A4 formāta papīru.

插图 -12


Vai šī modeļa papīra lokšņu iekārtā ir kāda statiskās likvidēšanas ierīce?


Jā, mēs parasti savā papīra lokšņu iekārtā uzstādām vienu vai divus statiskās noņemšanas stieņa komplektus. Papīra auduma padeves laikā iekārtā stienis nepārtraukti strādā, lai novērstu statisko elektrību papīra tīklā. Plānā papīrā ir ļoti viegli ģenerēt statisko elektrību, ja mēs to nenovēršam, papīrs viegli saritinās un bloķējas šķērsgriezuma naža mutē. Papildu gadījumā papīra lokšņu sakraušanas kvalitāti ietekmē arī statiskā elektrība.

Vai šī modeļa papīra lokšņu iekārtā ir pretčokurošanās ierīce?


Papīra ruļļu krājumi noliktavā pārāk ilgu laiku, papīra audums ir ļoti viegli saritināms, lai ietekmētu griešanas un kraušanas kvalitāti. Lai atrisinātu problēmu, starp griešanas bloku un attīšanas bloku varam uzstādīt pretčokurošanās ierīci. Mūsu pārdošanas komanda iepazīstinās jūs ar šo ierīci atbilstoši jūsu materiāla īpašībām.


插图 -11


Kas ir papīra ruļļu griešanas mašīna?


Faktiski mašīnas nosaukums skaidri parāda tās funkcijas. To izmanto, lai sagrieztu papīra ruļļus līdz dažāda izmēra papīra loksnēm rūpniecisko izstrādājumu ražošanai. Papīra ruļļa uz loksnēm griešanas mašīnu sauc arī par papīra lokšņu mašīnu, papīra lokšņu mašīnu un tā tālāk. Dažādos reģionos cilvēkiem ir dažādi šīs iekārtas nosaukumi.


插图 -13
插图 -14


Kāpēc mums ir vajadzīga papīra ruļļu griešanas mašīna/papīra lokšņu griešanas mašīna?


Tā ir ļoti izplatīta papīra pārstrādes iekārta papīra apstrādes un drukāšanas, iepakošanas produktu ražošanas nozarē. Papīra rūpnīcā papīrs tiek ražots ruļļa veidā uz papīra ražošanas iekārtas. Bet mūsu dzīvē mēs galvenokārt izmantojam loksnes no papīra izstrādājumiem, piemēram, A4/A3 kopēšanas papīru, mākslas papīru, grāmatas, žurnālus, vingrojumu grāmatas, plakātus, kalendārus un tā tālāk. Turklāt mums ir jāpārvērš papīra ruļļi loksnēs, pirms tiek izgatavoti daži papīra izstrādājumi, piemēram, papīra kastes kosmētikas un drēbju iesaiņošanai, papīra maisiņi līdzņemšanai. Un lokšņu padeves iespiedmašīnām ir lielāka tirgus daļa. Vietējā tirgū ir vieglāk atrast lokšņu padeves iespiedmašīnu. Tāpēc mums ir arī jāsagriež papīra ruļļi uz loksnēm, lai to ievadītu iespiedmašīnā.

Kāda veida papīra griešanas mašīnas pastāv un kādas ir to atšķirības?


Atkarībā no horizontālās griešanas naža veida papīra ruļļa un loksnes griešanas mašīna ir sadalīta trīs veidos. Attēlā-1 iekārta izmanto giljotīnas tipa horizontālo nazi, lai grieztu papīru, kuram ir augšējais naža asmens un apakšējais naža asmens. Apakšējais naža asmens ir fiksēts mašīnā. Augšējā naža asmens kustas uz augšu un uz leju taisnā lineārā vadotnē.
Cita veida papīra lokšņu griešanas mašīna/papīra ruļļa uz loksnēm griešanas mašīna izmanto rotācijas naža asmeni, lai grieztu papīra loksnes. Bet šāda veida iekārtai ir arī divu veidu horizontālie griešanas naži, tikai augšējais naža asmens ir rotējošs un abi rotējošie asmeņi.


Kā saviem izstrādājumiem izvēlēties papīra ruļļu griešanas mašīnu?


Pirms izvēlaties papīra ruļļu griešanas mašīnu, jums jāzina trīs problēmas: cik tonnu papīra ruļļa jums jāsagriež dienā vai mēnesī? Kāds ir jūsu papīra ruļļu papīra gsm diapazons? Kāda izmēra papīra loksnes jums turpmāk būs jāsagriež? Ja papīra blīvums ir mazāks par 50 gsm, labāk izvēlēties giljotīnas tipa papīra ruļļu lokšņu griešanas mašīnu. Dažus īpaša veida papīra ruļļus arī nevajadzētu griezt ar rotācijas nazi papīra ruļļos uz lokšņu griešanas mašīnu, piemēram, divpusējo silīciju. pārklāts papīra rullis, kas ir ļoti slīdošs un slikti stingrs. Giljotīnas tipa naža mašīnas ātrums ir mazāks nekā rotācijas tipa nažu mašīnai, taču tai ir augstāka griešanas precizitāte, zems trokšņa līmenis, griešanas mala bez šķembām un putekļiem. Ja jums ir jāsagriež biezas papīra loksnes un nepieciešama ļoti liela ražošanas jauda, ​​labāka izvēle ir rotācijas tipa papīra griešanas mašīna.

Vārds

SCL sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

800-1400mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

1000mm

Mātes rullīšu svara ietilpība

1200kg

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Griešanas garums

100-800mm

Biezuma diapazons

18-120gsm (atkarīgs no materiāla)

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Griešanas ātrums

120-150 griezumi minūtē

Pirmais gadījums: uzlīmju papīra lapas
Mūsu Vjetnamas klients, kurš importē pašlīmējošu papīru/uzlīmju papīru no Ķīnas. Viņiem ir daudz dažādu platumu ruļļu no 300 mm līdz 700 mm. Viņiem ir jāsagriež ruļļi, lai pielāgotu garuma loksnes atbilstoši klientu prasībām. Tātad mūsu SCL-800 modeļa mašīna ir viņu labākā izvēle.

Otrais gadījums: iepirkumu papīra maisiņi
Ruļļu padeves tipa papīra maisiņu izgatavošanas mašīna kļūst arvien populārāka, taču joprojām daudzi papīra maisiņu ražotāji izmanto papīra maisiņu izgatavošanas mašīnu ar lokšņu padevēju. Pēc papīra ruļļu drukāšanas viņiem ir vajadzīgas sagrieztas papīra lapas. SCL modeļa iekārta var pievienot krāsu izsekošanas sensoru, lai noteiktu papīra drukāšanas zīmi, lai uzlabotu griešanas precizitāti. To plaši izmanto papīra maisiņos un tamlīdzīgi pēc drukas apstrādes.

Trešais gadījums: plastmasas plēve
SCL sērijas mašīna var ne tikai sagriezt papīra ruļļus loksnēs, bet arī strādāt ar plastmasas plēves, piemēram, pp, pvc, lolojumdzīvnieku bieza plastmasas ruļļu materiāla, griešanu. Tas ir izmantots daudzu lokšņu izstrādājumu ražošanā, piemēram, sagriezts pp ruļļu materiāls failu vāku un piezīmjdatoru vāku loksnēs, izgatavots rentgena plēve medicīniskiem nolūkiem vai mājdzīvnieku loksnes sejas vākam, skārienekrāna aizsargi.

Ceturtais gadījums: zils zīmēšanas papīrs
SCL sērijas mašīnai ir griešanas naži. Iekārta var izvadīt dažāda platuma loksnes vienlaikus, pielāgojot griešanas nažu platumu. Garumam skārienekrānā varat iestatīt griešanas garumu. Izmantojot šo funkciju, jūs varat iegūt jebkura pielāgota izmēra papīra lapas atbilstoši jūsu pasūtījumiem. Mums ir daži klienti, kas to izmanto, lai sagrieztu zilas zīmēšanas papīra lapas, mākslas papīra loksnes, PVC plēves plēvi un tā tālāk, lai pielāgotu izmēra loksnes izstrādājumus.


应用 1-1

应用 1-2

1
2
3
4
5
6
7
应用 4-1
应用 4-2
应用 4-3
应用 4-4

Pirmais gadījums
BINBAO SCT sērijas papīra ruļļu loksņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Klientu rūpnīca atrodas Indonēzijā, kas ir viens no lielākajiem konteineru etiķešu ražotājiem pasaulē. Viņi no mūsu uzņēmuma iegādājās trīs aprīkojuma komplektus, uzlīmju sagriešanas mašīnu, papīra loksņu griešanas mašīnu un etiķešu griešanas mašīnu.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Otrais gadījums
BINBAO SCL sērijas papīra ruļļu un lokšņu griešanas mašīna mūsu klientu rūpnīcā
Sērijas mašīnai ir perfekta veiktspēja, sagriežot plāna un neslīdoša papīra ruļļu materiālu pielāgojamā izmērā. Kā liels pārtikas iepakojuma un vienreiz lietojamo produktu ražotājs, klients vienlaikus iegādājas divus šī modeļa iekārtas komplektus. To galvenokārt izmantoja, lai sagrieztu īpašas hamburgeru/sviestmaižu iesaiņojuma papīra lapas. Stabils braukšanas ātrums var sasniegt 120 griezumus minūtē.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4


Trešais gadījums
BINBAO SCL sērijas mašīnu izmanto alumīnija folijas loksņu griešanai mūsu klientu rūpnīcā
Mēs galvenokārt koncentrējamies uz papīra ruļļu materiālu griešanas mašīnu, taču dažos īpašos gadījumos mūsu mašīna var arī sagriezt kādu plastmasas un folijas materiālu. Poligrāfijas un iepakošanas nozarē plastmasas loksnēm ir liels tirgus pieprasījums, piemēram, grāmatu vāku izgatavošanai, medicīnisko plēvi, dekorēt izstrādājumus un tā tālāk. Foliju var izmantot, lai iesaiņotu dažus pārtikas produktus, kuriem ir augstas prasības saglabāt svaigumu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


Ceturtais gadījums
BINBAO SC-A4 sērijas iekārta, kas paredzēta A4 formāta papīra lapu griešanai, lai izveidotu kopēšanas papīra rāmjus mūsu Šrilankas klientu rūpnīcā
Šī sērijas mašīna var savienoties ar automātisko A4 formātu iesaiņošanas mašīnu, lai tā būtu pilnībā automātiska ražošanas līnija kopējamo papīra plātņu ražošanai. Tā ir vidēja līmeņa jaudas mašīna, kas ir labākā izvēle biznesa iesācējiem vai maza mēroga ražotājiem.案例 4-1
案例 4-2


案例 4-3
案例 4-4

Piektais gadījums

Šī SCL-1400 papīra ruļļa uz loksnēm griešanas mašīna apkalpo gatavo iepakojuma papīra izstrādājumu rūpnīcu Meksikā. Tālāk redzamajos attēlos un video redzams, kā klients izmanto mūsu papīra ruļļu griezēju mašīnu, lai izgrieztu iesaiņojamo papīru burgeriem, ceptai vistas gaļai, sviestmaizēm un citiem. Sagrieztais pārtikas ietinamais papīrs tiek iepakots manuāli.
Papildus pārtikas iepakojuma papīra griešanai SCL sērijas papīra ruļļos uz loksnēm šķērsgriešanas mašīnas var griezt arī vaska papīru, tauku necaurlaidīgu papīru, A4 kopēšanas papīru, pašlīmējošo etiķešu papīru, cepamās formas foliju, miesnieku papīru, cepamā papīra loksnes un citus. produktiem.

插图 -1
插图 -2
插图 -3
插图 -4

插图 -5


Piektais gadījums

Binbao iekārtām ir pietiekama pieredze, lai ražotu ruļļa izmēra lokšņu griešanas mašīnu pašlīmējošo uzlīmju papīra un plēvju ražotājiem. Mūsu SCL modeļa ruļļa uz loksnēm griešanas mašīna apkalpoja vairāk nekā 500 uzlīmju papīra ražotāju un pārveidotāju uzņēmumus visā pasaulē, piemēram, Avery Dennison, Fuzhou, Mondi un Herma un tā tālāk slaveni un profesionāli pašlīmējošo etiķešu produktu piegādātāji. Mūsu klienti ražo dažāda veida pašlīmējošos etiķešu izstrādājumus ķīmijas, transporta, medicīnas, kosmētikas, dzērienu, ikdienas ķīmisko vielu etiķetēm.

客户案例-不干胶-6
客户案例-不干胶-7


客户案例-不干胶-5
客户案例-不干胶-1


客户案例-不干胶-3
客户案例-不干胶-4

1. Kādu materiālu izmanto papīra griešanas mašīnas nazis?
Atbilde: Mēs pieņemam Vāciju, kas importē volframa tēraudu kā mūsu šķērsgriezuma naža materiālu. Tas ir pietiekami ciets un ass. Ja griežat normāla biezuma materiālu, jums ir nepieciešams tikai vienu reizi gadā asināt.

2. Vai mašīna var patiešām labi strādāt viegliem papīra ruļļiem?
Atbilde: Protams, mūsu mašīna lieliski sagriež viegla papīra ruļļus.

3. Vai mašīnā varat pievienot griešanas nažu bloku?
Atbilde: Jā, mums var būt griešanas nažu vienība, lai vienlaikus sagrieztu papīra ruļļus uz vairākām loksnēm. Piemēram, varat griezt 1050 mm platuma papīru līdz 210 mm*5 loksnēm vienā griešanas reizē.

4. Manam papīram ir ļoti spēcīga statika. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mūsu mašīna ir uzstādījusi vairāku komplektu statiskās likvidatora iekārtas atbilstoši jūsu materiāla statiskajam līmenim.

5. Es esmu pelējuma etiķetes ražošana. Mums ir ļoti augstas prasības griešanas precizitātei. Kāda ir jūsu mašīnas minimālā griešanas kļūda?
Atbilde: Mūsu parastā standarta modeļa mašīna var sasniegt ± 0.2 mm precizitāti. Bet mēs arī varam izgatavot drukātu plastmasas plēves loksņu griešanas mašīnu ar lielāku precizitāti pelējuma etiķetē un cigarešu kastē.

6. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazinieties ar mums

Populāras kategorijas