Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Plastmasas plēves sagriešanas mašīna

Sazināties

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

SLC sērijas plastmasas plēves BOPP PVC PE ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīna elastīgai drukāšanai un

Šī SLC sērijas sagriešanas pārtīšanas iekārta izmanto berzes pārtīšanas vārpstas, kas var labāk sagriezt un pārtīt laminētas plēves ruļļu materiālu, piemēram, BOPP, PVC, PE un tā tālāk nevienmērīga biezuma materiālu. Gaisa berzes vārpstas var atsevišķi kontrolēt pārtīšanas spriegojumu.

  • apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Jautājumi

Šī SLC sērijas sagriešanas pārtīšanas iekārta izmanto berzes pārtīšanas vārpstas, kas var labāk sagriezt un pārtīt laminētas plēves ruļļu materiālu, piemēram, BOPP, PVC, PE un tā tālāk nevienmērīga biezuma materiālu. Gaisa berzes vārpstas var atsevišķi kontrolēt pārtīšanas spriegojumu.

To plaši izmanto drukāšanas un iepakošanas, etiķešu filmu nozares produktos. Piemēram, to var sagriezt un attīt pēc ūdens pudeles, dzēriena etiķetes liela izmēra ruļļa drukāšanas, lai pielāgotu platumu maziem ruļļiem. Turklāt tas var sagriezt arī papīra-plastmasas kompozītmateriālus, ar silikonu pārklātu tauku necaurlaidīgu papīru, ar PE pārklātu papīru utt. Pārtikas iepakojuma izgatavošana maisiņš, medicīnisko zāļu maisiņš, plastmasas plēves maisiņi, etiķete, uzlīmes papīra etiķete un tā tālāk.

Motīvs:
1. Mašīnas korpuss pieņem 60 mm biezu augstas kvalitātes tērauda plāksni. Tas nodrošina, ka mašīna izvairās no kratīšanas, braucot lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot papīra ruļļu sagriešanas precizitāti.
2. Mašīnai ir trīs servomotori, kurus izmanto materiālu un tinumu pārraidei pēc sagriešanas.
3. SIEMENS PLC, tai ir inteliģenta darbības programmu sistēma ar daudzām funkcijām, automātisks skaitīšanas skaitītājs, automātiska apstāšanās kā tinumu skaitītāju iestatīšana, parādīšanās apstāšanās utt.
4. Automātiska spriedzes kontrole. Iekārta var automātiski izmērīt mātes ruļļa diametru un automātiski pielāgot izejas spriegumu.
5. Pārtinošās vārpstas izmanto gaisa berzes vārpstas, kas var atsevišķi kontrolēt spriegumu katrā vārpstu pozīcijā.
5. Pārtīšanas ruļļus nospiež saspiedes rullīši, kas var labāk pārtīt gatavos ruļļus. Gatavo ruļļu mala būs līdzenāka un glītāka, ciešāka.
6. Tīmekļa virzītāja sistēma automātiski nosaka tīkla malu un noregulē pozīciju, kas var uzlabot griešanas precizitāti.
7. Nogriežamās nažu vārpstas var izņemt no mašīnas. Sakarā ar neliela platuma ruļļu izgatavošanu modeļa sagriešanas mašīnai ir daudz nažu. Tātad šāda veida naža vārpstu var viegli pielāgot un mainīt nažus.
8. Griešanas naži: ir pieejami gan apaļa asmens nazis, gan plakanais skuvekļa nazis.

Gaisa berzes pārtīšanas vārpstas 副本Plakanie skuvekļa naži 副本
Gaisa berzes pārtīšanas vārpstasPlakanie skuvekļa naži
Web Guider Sensor 副本Web Guider Servo Motor 副本
Tīmekļa vadotnes sensorsWeb Guider servomotors

Modeļa nosaukums

SLC

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-1800mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

800 mm (1400 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

800kg (1400kg pēc izvēles)

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

600mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

20mm

Papīra kodola izmērs

3 collas (iespējams pielāgot)

Biezuma diapazons

20–400 gsm (0.005–0.25 mm)

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

400m / minūtē

1. gadījums: Pudeļu ūdens un dzērienu etiķetes krājumu ruļļi
Daudzām patēriņa precēm ir nepieciešamas plēves etiķetes, piemēram, ūdens pudelēs un dažādi dzērieni. Plēves etiķešu ražošanai nepieciešamas plēves pūšanas iekārtas, iespiedmašīnas, laminēšanas iekārtas, griešanas mašīnas un citas iekārtas. Plēves etiķetes ražotājam ir jāsagriež apdrukātais plēves rullis klienta pieprasītajā platumā.

2. gadījums: pašlīmējoši papīra uzlīmju rullīši, uzlīmju uzlīmju ruļļi
Pašlīmējošās etiķetes tiek plaši izmantotas mūsu dzīvē, piemēram, sarkanvīna etiķetes, lielveikalu cenu etiķetes, ādas kopšanas etiķetes un tā tālāk. Pašlīmējošās pārklāšanas mašīnas platums parasti pārsniedz 900 mm. Tāpēc pašlīmējošajam ražotājam ir jāsagriež lieli ruļļi mazos ruļļos. Tā kā platuma griešanas mašīna un pašlīmējošo uzlīmju drukas iekārta nepārsniedz 500 mm. Tātad papīra ruļļos mazos ruļļos sagriešanas pārtīšanas mašīna tiek izmantota, lai pārveidotu jumbo ruļļus, lai pielāgotu platuma ruļļus.

3. gadījums: laminētas plēves ruļļi pārtikas un medicīnas maisiņu izgatavošanai
Lai uzlabotu blīvēšanas un saglabāšanas efektu, daudzos pārtikas un zāļu iepakojuma maisiņos tiek izmantoti kompozītmateriāli, piemēram, alumīnija folijas un plēves kompozītmateriāli, kā arī papīra un plēves kompozītmateriāli. Kompozītmateriālu veiktspēja būs labāka. Tomēr kompozītmateriāliem parasti ir nevienmērīgs biezums. Tāpēc kompozītmateriālu elastīgie iepakojuma materiāli izmantos slīdēšanas gredzenu berzes vārpstas griešanas mašīnu, lai sagrieztu izejmateriālu ruļļus.

应用1-1 副本
应用1-2 副本

应用2-1 副本

应用2-2 副本
应用3-1 副本
应用3-2 副本
应用3-3 副本

1.Cik minimālā platuma ruļļu jūsu mašīna var sagriezt un uztīt?
Atbilde: sērijas mašīna var izgatavot vismaz 20 mm platus ruļļus

2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.

3.Mūsu papīra ruļļi tiek drukāti ar elastīgo iespiedmašīnu. Vai jūsu mašīnas lentes virzītājs var noteikt drukas atzīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.

4.Esmu drukas un iepakošanas materiālu un iekārtu piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts modeļa mašīnai?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.

5. Kāda veida berzes gredzenus izmantojat pārtinošajās vārpstās?
Atbilde: Mēs pieņemsim dažāda veida berzes gredzenus dažādiem materiāliem. Tas ir atkarīgs no jūsu materiāla īpašībām.

6.Kā mašīna izkrauj šos apdares ruļļus?
Atbilde: Mums ir divu veidu izkraušanas veidi. Viena modeļa mašīnai ir jāizkrauj ruļļi manuāli. Vēl vienam modelim ir automātiska izkraušanas sistēma, sistēma var izstumt apdares ruļļus no vārpstām ar elektrisko kustīgo sviru.

7. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazināties