Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Tu esi šeit : Sākums>Izvēlne>Plastmasas plēves sagriešanas mašīna

Sazināties

Mobile: 86 18858786298

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp:86 18858786298

Pievienot: Wanquan mašīnu rūpniecības parks B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

PET OPP CPP PE PS PVC plastmasas plēves šķēluma pārtinēja mašīna ar tornīti

SLC sērijas griešanas pārtinēja mašīna ir paredzēta elastīga iepakojuma materiāla griešanai no liela platuma ruļļiem līdz šauriem ruļļiem, kurus var ievadīt automātiskajā iepakošanas mašīnā, maisiņu formēšanas mašīnā. Tam ir lieliska laminētas folijas, plastmasas plēves (bopp opp pet pe PVC), papīra ruļļu, etiķešu uzlīmju papīra un tā tālāk ruļļu materiāla pārtīšanas veiktspēja.

  • apraksts
  • Parametrs
  • Piemēro
  • Jautājumi

SLC sērijas modeļa pārtinēja mašīna ir paredzēta, lai pārveidotu iepakojuma materiālu ruļļus elastīgā iepakojuma nozarei. Tas vienmēr parādās vienlaikus ar rotācijas dobspiedes iespiedmašīnu un laminēšanas iekārtu bez šķīdinātājiem plastmasas iepakojuma materiālu ruļļu ražotāju rūpnīcās. Tas bija aprīkots ar starptautiska zīmola elektriskās vadības daļām un saprātīgu mehānisko struktūru.

Motīvs:
1. SLC sērijas slitter pārtinēja mašīnas stabils darbības ātrums ir no 500 līdz 600 metriem minūtē.
2.Siemens PLC kontrolē mašīnas darbības sistēmu.
3. Iekārtā ir uzstādīti kopā četri servomotoru komplekti. Attīšanas ierīces spriegums ir neatkarīgs, ko kontrolē servomotors. Abas pārtīšanas vārpstas darbina arī divi neatkarīgi servomotori, kas nodrošina labāku pārtīšanas spriegojuma kontroli un labāku pārtīšanas ruļļu kvalitāti.
4.The mātes ruļļu iekraušanas sistēma pieņem pneimatisko vārpstu bez patronām. Izkraušanas sistēmai ir stūmēja ierīce gatavā materiāla ruļļu izkraušanai uz tornīti. Mašīnu ir viegli vadīt tikai viens cilvēks.
5. Mašīnai ir divu veidu griešanas vienība, skuvekļa naži un apļveida naži dažādu materiālu ruļļiem. Tie nav obligāti. Abas var būt arī vienā mašīnā.
6. Mašīnas pārtīšanas vārpsta izmanto daudzfunkciju un augstas precizitātes pneimatisko berzes vārpstu, kurai ir labāka pārtīšanas spriegojuma kontroles veiktspēja.
7. Tas ir aprīkots ar savienojuma galdu. Operators var ērti savienot materiālu tīklu.

细节-1细节-2
Taivānas zīmola tīmekļa ceļveža kontrolierisTīmekļa malu un drukas līniju detektora sensors
细节-3细节-4
Pneimatiskais atritinātājs ar servomotoruSplicer tabula
细节-5细节-6
Automātiskā izkraušanas stūmējsPneimatiskās berzes pārtīšanas vārpsta
细节-7细节-8
Pabeigts Rolls In TurretRievu rullīši un skuvekļa griešanas naži

Modeļa nosaukums

SLC sērija

Mātes ruļļa platums (maks.)

1300-1800mm

Mātes ruļļa diametrs (maks.)

800 mm (1000 mm, 1400 mm pēc izvēles)

Mātes rullīšu svara ietilpība

1000kg

Pārtīšanas ruļļu diametrs (maks.)

600mm

Ruļļu pārtīšana - platums (min)

30mm

Kodola izmērs

3/6 collas (pieejams pielāgot)

Biezuma diapazons

12-150 mikronu

Griešanas precizitāte

± 0.2mm

Ātrums

600m / minūtē

1. gadījums: Pudeļu ūdens un dzērienu etiķetes krājumu ruļļi
Daudzām patēriņa precēm ir nepieciešamas plēves etiķetes, piemēram, ūdens pudelēs un dažādi dzērieni. Plēves etiķešu ražošanai nepieciešamas plēves pūšanas iekārtas, iespiedmašīnas, laminēšanas iekārtas, griešanas mašīnas un citas iekārtas. Plēves etiķetes ražotājam ir jāsagriež apdrukātais plēves rullis klienta pieprasītajā platumā.

2. gadījums: pašlīmējoši papīra uzlīmju rullīši, uzlīmju uzlīmju ruļļi
Pašlīmējošās etiķetes tiek plaši izmantotas mūsu dzīvē, piemēram, sarkanvīna etiķetes, lielveikalu cenu etiķetes, ādas kopšanas etiķetes un tā tālāk. Pašlīmējošās pārklāšanas mašīnas platums parasti pārsniedz 900 mm. Tāpēc pašlīmējošajam ražotājam ir jāsagriež lieli ruļļi mazos ruļļos. Tā kā platuma griešanas mašīna un pašlīmējošo uzlīmju drukas iekārta nepārsniedz 500 mm. Tātad papīra ruļļos mazos ruļļos sagriešanas pārtīšanas mašīna tiek izmantota, lai pārveidotu jumbo ruļļus, lai pielāgotu platuma ruļļus.

3. gadījums: laminētas plēves ruļļi pārtikas un medicīnas maisiņu izgatavošanai
Lai uzlabotu blīvēšanas un saglabāšanas efektu, daudzos pārtikas un zāļu iepakojuma maisiņos tiek izmantoti kompozītmateriāli, piemēram, alumīnija folijas un plēves kompozītmateriāli, kā arī papīra un plēves kompozītmateriāli. Kompozītmateriālu veiktspēja būs labāka. Tomēr kompozītmateriāliem parasti ir nevienmērīgs biezums. Tāpēc kompozītmateriālu elastīgie iepakojuma materiāli izmantos slīdēšanas gredzenu berzes vārpstas griešanas mašīnu, lai sagrieztu izejmateriālu ruļļus.

应用1-1 副本
应用1-2 副本

应用2-1 副本

应用2-2 副本
应用3-1 副本
应用3-2 副本
应用3-3 副本

1.Cik minimālā platuma ruļļu jūsu mašīna var sagriezt un uztīt?
Atbilde: sērijas mašīna var izgatavot vismaz 20 mm platus ruļļus

2. Mēs esam līnijpapīra ražotājs pašlīmējošam papīram un pārtikas iesaiņošanas papīram, kas pārklāts ar silīciju. Materiāls ir ļoti slīdošs, un to ir grūti pārtīt šaura platuma ruļļos. Kā jūs atrisināt problēmu?
Atbilde: Mēs esam piedāvājuši risinājumus daudziem līdzīgu materiālu ražotāju klientiem. Mūsu mašīnas saprātīgā struktūra un vadības sistēma var novērst materiāla slīdēšanu.

3.Mūsu papīra ruļļi tiek drukāti ar elastīgo iespiedmašīnu. Vai jūsu mašīnas lentes virzītājs var noteikt drukas atzīmes līniju malā un apgriezt malu?
Atbilde: Jā, mēs varam izmantot CCD tipa sensoru, kam ir kamera, lai noteiktu drukas līniju. Turklāt mūsu mašīna var izgriezt un izpūst atkritumu malu no mašīnas.

4.Esmu drukas un iepakošanas materiālu un iekārtu piegādātājs Eiropā. Vai jums ir CE sertifikāts modeļa mašīnai?
Atbilde: Visiem mūsu šķēlējmašīnu modeļiem ir SGS sertificēts CE.

5. Kāda veida berzes gredzenus izmantojat pārtinošajās vārpstās?
Atbilde: Mēs pieņemsim dažāda veida berzes gredzenus dažādiem materiāliem. Tas ir atkarīgs no jūsu materiāla īpašībām.

6.Kā mašīna izkrauj šos apdares ruļļus?
Atbilde: Mums ir divu veidu izkraušanas veidi. Viena modeļa mašīnai ir jāizkrauj ruļļi manuāli. Vēl vienam modelim ir automātiska izkraušanas sistēma, sistēma var izstumt apdares ruļļus no vārpstām ar elektrisko kustīgo sviru.

7. man ir dažas pielāgot prasības mūsu produktu apstrādei? Vai jūs varat man palīdzēt?
Atbilde: Mums ir profesionāla dizaineru komanda, kas sniedz risinājumus, lai pielāgotu prasības. Laipni lūdzam sazināties ar mums un apspriest savas jaunās idejas.

Sazināties