Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Izstādes jaunumi

Tu esi šeit : Sākums>Jaunumi>Izstādes jaunumi

Jaunas tendences etiķešu nozarē

Laiks: 2023-12-15 Rezultāti: 15

Mūsdienās uzlīmju drukāšanas apjoms pieaug. Strauji attīstoties un pielietojot šo nozari, etiķešu ražotāji pieprasa lielāku ātrumu, lielāku izmēru un lielāku efektivitāti. Tāpēc tiem ir augstākas prasības attiecībā uz slīdēšanas pārtinēja iekārtas ātrumu un diametru.

Kāpēc etiķešu ražotāji pieprasa lielākas mašīnas? Tas ir tāpēc, ka etiķešu drukāšanas nozares tirgus pieprasījums pieaug. Attīstoties preču dažādošanas un individualizācijas tendencei, pamazām pieaug arī pieprasījums pēc etiķetēm. Etiķetes ir ne tikai preču iepakojuma sastāvdaļa, bet arī svarīgs veids, kā preces sazināties ar patērētājiem. Tāpēc papildus pamatinformācijas pārraides funkcijai etiķetē ir jāpievērš uzmanība arī dizainam un radošumam, lai atbilstu patērētāju estētiskajām prasībām attiecībā uz produktu iepakojumu.

Label Expo Asia 2023, lielākā etiķešu, iepakojuma un drukas izstāde Āzijā, no 5. līdz 8. decembrim Šanhajas Jaunajā starptautiskajā izstāžu centrā (SNIEC) guva spēcīgu atgriešanos. Izstādes vietā apmeklētājiem ir iespēja aplūkot jaunas tehnoloģijas un produktus no globālās etiķetes, iepakojuma un apdrukas, t.sk digitālās drukas tehnoloģija, hibrīddrukas tehnoloģija, platformāta flekso un ofseta drukas tehnoloģija gan etiķešu, gan elastīgā iepakojuma drukāšanai, automatizēti pirmsspiedes, drukāšanas un pēcspiedes ražošanas procesi, kā arī videi draudzīgas un ilgtspējīgas inovatīvas tintes, līmes, pašlīmējošie materiāli un RFID jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi. Izstādē Binbao Machinery tiek demonstrēta SLC sērijas slīdošo pārtinēju mašīna, SLA sērijas slīdēšanas pārtinēja iekārta,SLB sērijas griešanas pārtinēja iekārta, un visvairāk uzmanības vērts ir jaunais dizains SLD-pro modeļa frēzes pārtinēja iekārta, kas saņēma lielu apmeklētāju uzmanību. Viņi interesējas par šo mašīnu un apstājas, lai konsultētos ar pārdošanas personālu par mašīnas funkcijām un pielietojumu. Šīs iekārtas pārtīšanas diametrs ir liels, kas ievērojami samazina strādnieku laiku un uzlabo ražošanas efektivitāti. Stabils braukšanas ātrums var sasniegt līdz 600 metriem minūtē. Maksimālais pārtinēja diametrs ir 1200 mm. Tāpēc izstāde ir kļuvusi ļoti populāra.

Mūsdienās etiķešu ražošanas nozare strauji attīstās. Ķīna ir kļuvusi par pasaulē lielāko un visstraujāk augošo etiķešu, iepakojuma un drukas tirgu. Līdz ar zinātnes un tehnoloģiju progresu un digitālo tehnoloģiju pielietošanu etiķešu drukāšanas nozares tehniskais līmenis Ķīnā nepārtraukti uzlabojas. Ķīnas etiķešu nozarei ir gaiša nākotne, un tā kļūs arvien labāka.

Binbao Machinery SLD-Pro mašīna

Binbao Machinery SLD-Pro mašīna

Binbao Machinery SLD-Pro augstas kvalitātes mašīna

Binbao Machinery SLD-Pro augstas kvalitātes mašīna

Binbao komandas loceklis ar klientiem

Binbao komandas loceklis ar klientiem

Spiediena veltnis ar spriegojuma kontroli

Spiediena veltnis ar spriegojuma kontroli

Diferenciāļa berzes attīšanas vārpsta

Diferenciāļa berzes attīšanas vārpsta

Siemens skārienekrāns

Siemens skārienekrāns

Izstādes aina

Izstādes aina

Populāras kategorijas