Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Uzņēmuma jaunumi

Tu esi šeit : Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

Labākais papīra ruļļu pārtīšanas iekārtu piegādātājs Krievijā

Laiks: 2023-10-24 Rezultāti: 9

Binbao mašīnas ir profesionāls ražotājs griešanas pārtinēja mašīna un lokšņu mašīna no Ķīnas. Mēs sadarbojāmies ar PrintPack Krievijā. Iepriekšējos gados Krievijas tirgū esam uzstādījuši daudzus griezēju pārtinēju komplektus dažādiem ražošanas klientiem.

Bagātīga pieredze ruļļu formas materiālu pārveidošanas iekārtās.

Binbao mašīnu komanda ir jauna, taču mūsu personālam ir bagāta pieredze griešanas pārtinēju un lokšņu mašīnu aprīkojuma jomā. Mēs koncentrējāmies uz augstas kvalitātes līmeņa un stabilas griešanas un pārtinšanas iekārtas izgatavošanu iepakošanas rūpniecībai, papīra rūpniecībai. Mūsu mašīna var sasniegt dažādas materiālu pārveidošanas prasības, piemēram, atdalāmu pārklājumu, pašlīmējošu etiķeti, medicīnisko neausto audumu, kraftpaepr, cigarešu papīru, elastīgu iepakojuma plēvi un tā tālāk. Saprātīgu mašīnas struktūru un viedo vadības sistēmu ir izstrādājusi Binbao mašīnu komanda. Tāpēc mēs varam nodrošināt tik labu mašīnu dažādiem materiāliem.

Profesionāls konsultants pirms pārdošanas.

Es ticu, ka jums jāuztraucas par mūsu iekārtu, kas nevar pārveidot jūsu materiālu. Materiāla izmēģinājuma veikšana pirms jaunas iekārtas iegādes ir jums labākā izvēle. Taču piegādāt izejmateriālu no Krievijas Ķīnas mašīnu piegādātājiem nav viegls darbs. Ja sazināsieties ar Binbao mašīnu komandu, kā atsauci jūs saņemsit sucess lietu. Mūsu pārdošanas komanda nodrošinās jums mūsu risinājumu atbilstoši jūsu materiāla specifikācijai un ražošanas prasībām.

Augstas precizitātes mehāniskās apstrādes iekārtas un kvalitātes kontroles sistēma.

Mēs iegādājāmies augstas precizitātes CNC mašīnu, lai apstrādātu mūsu svarīgos mašīnu piederumus. Slīdēšanas mašīna sastāv no tūkstošiem detaļu. Mašīnas piederumu precizitāte nosaka iekārtas kvalitāti un stabilitāti. Mums ir arī prasmīgi CNC mašīnu operatori, lai izgatavotu šos mašīnu piederumus saskaņā ar stingru ražošanas procesu.

Ātri vietējais serviss un viegli iegūt rezerves daļas.

Ķīniešu drukas un iepakošanas iekārtas kļūst arvien populārākas Krievijas tirgos. Taču klienti vienmēr uztraucas par Ķīnas iekārtu pēcpārdošanas servisu. Tāpēc Binbao tehnika izvēlas būt kopā ar uzņēmumu PrintPack un izveidot labu servisa tīklu Krievijas tirgū. Uzņēmums PrintPack ir slavenākais aģentu uzņēmums, kas strādāja poligrāfijas un iepakošanas nozarē. Viņu inženieri var nevainojami nodrošināt vietnes pakalpojumus un labi risināt mehāniskas un elektriskas problēmas.

Ja jums ir nepieciešams uzzināt vairāk par Binbao mašīnu griešanas pārtinšanas mašīnu un lokšņu ietaisīšanas mašīnu jūsu papīra glāzēm, papīra maisiņiem, etiķetēm un citiem produktiem, laipni lūdzam sazināties ar mums. Binbao mašīnas un PrintPack komanda palīdzēs jums atrast piemērotu iekārtu modeli, lai uzlabotu papīra un plēves konvertēšanas jaudu.

Populāras kategorijas