Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Uzņēmuma jaunumi

Tu esi šeit : Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

Tuvojas 2.0 papīra dzeršanas salmiņi

Laiks: 2021-09-01 Rezultāti: 25

2020. gada janvārī Nacionālās attīstības un reformu komisija un Ekoloģijas un vides ministrija izdeva "Atzinumus par plastmasas piesārņojuma attīrīšanas turpmāku pastiprināšanu", rosinot līdz 2020. gada beigām aizliegt vienreizējās lietošanas plastmasas salmiņus, kas nav noārdāmi. ēdināšanas nozare visā valstī. Pēc attiecīgo politiku izsludināšanas papīra salmiņu lietošanas līmenis ir ievērojami palielinājies. Papīra salmiņi ir nepieciešami dažādiem dzērieniem, piemēram, piena tējai, augļu tējai un kolai, ko visi mīl.

Tradicionālajiem plastmasas salmiem ir nepieciešami 200-500 gadi, lai tie sadalītos dabiskajā vidē. Salīdzinot ar tradicionālajiem plastmasas salmiņiem, papīra salmiņu priekšrocības ir vēl acīmredzamākas. Papīra salmiņi ir pārstrādājami, noārdāmi, zaļi un droši, un tajās netiek nogulsnētas kaitīgas vielas.

Tomēr papīra salmiņiem kā izstrādājumam, kas izgatavots no augu šķiedrām, ir dažas īpašības, piemēram, viegli izkliedējami, vāja elastība un zema cietība.

Nesen slavenais papīra salmiņu ražotājs ir pilnveidots, lai atrisinātu izplatītas problēmas. Salīdzinot ar parastajiem papīra salmiņiem, papīra salmiņu ražotājs vairāk rūpējas par patērētāju lietošanas pieredzi. Lai uzlabotu patērētāju pieredzi, viņi ir jauninājuši uz “2.0”, pamatojoties uz “1.0”. Ražotājs izgatavo arī īpašu papīra ruļļu materiālu. Pēdējo piecu gadu laikā viņi iegādājās daudz dažādu modeļu liela izmēra papīra ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīnas. Labas papīra izstrādājumu apstrādes iekārtas palīdz viņiem izstrādāt labākus produktus.

▷Papīra salmiņš "2.0" pēc hidroizolācijas ir izturīgāks pret putām, un to nav viegli izkliedēt vai uzbriest.

▷ "1.0" un "2.0" ar nosacījumu, ka maisot ik pēc 5 minūtēm 30 sekundes, divu stundu mērcēšana neizraisīs vaļīgu caurules parādību, un salmus joprojām var izmantot normāli pēc divām stundām.

▷Salīdzinot ar PLA salmiņiem, papīra salmiņi ir izturīgāki pret augstu temperatūru un tiem ir lielākas priekšrocības karstajos dzērienos.

▷Pat ja vienu dienu dzersi karstos dzērienus, tas pēc lietošanas garšu neietekmēs.

▷Papīra salmu "2.0" iekšējā siena ir īpaši apstrādāta, lai padarītu to gludāku, un pērļu mīkstums nav problēma.

▷Papīra salmu "2.0" ārējā siena ir īpaši apstrādāta, lai padarītu to gludāku, bez šķembām un balināšanas.

▷Papīra salmiņa "2.0" virsma ir īpaši apstrādāta, neatstājot lūpu krāsas pēdas, un pigmenti krāsainiem šķidrumiem, piemēram, kolai, sulai, ledus tējai u.c., nav viegli adsorbējas uz salmu virsmas un ir bezkrāsaini un bez smaržas.

▷Patērētājiem vairs nav jāuztraucas par konfeti krišanu, dzerot dzērienu, un meitenes neapmulsīs, ja lūpu krāsa pielīp pie krūzēm.
▷Papīra salmiņi "2.0" ir īpaši apstrādāti, lai tie būtu stingrāki un nebūtu viegli salaužami.

▷Uz "1.0" bāzes papīra siena ir padarīta plānāka, tuvāka tradicionālo salmiņu garšai.

▷ Ļaujot patērētājiem izbaudīt tradicionālo papīra salmiņu garšu, tas arī palīdz aizsargāt vidi.

▷Papīra salmiņš "2.0" ir elastīgāks un pēc īpašas apstrādes ir viegli atsitāms.

▷Pat patērētāji, kuriem ir ieradums grauzt salmiņus, pēc lietošanas garšu neietekmēs.

插图 -1 副本

插图 -2 副本


插图 -3 副本

插图 -4 副本


插图 -5 副本
插图 -6 副本

Populāras kategorijas