Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Uzņēmuma jaunumi

Tu esi šeit : Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

Atkārtoti apmeklējot etiķetes krājumu lentes ražotāja klientu

Laiks: 2022-11-25 Rezultāti: 160

Binbao mašīnu uzņēmuma pēcpārdošanas servisa komanda pārskatīja Ķīnas milzu etiķešu produktu ražotāja klientu, kurš šogad iegādājās divas jaunas pašlīmējošās etiķešu krājumu papīra ruļļu pārtinšanas iekārtas savām divām ražošanas bāzēm. Tie ir vieni no slavenākajiem rūpnieciskās marķējuma lentes un lokšņu ražotājiem. Ir vairāk nekā 8 komplekti karstās kausēšanas līmes pārklājuma līnijas, ūdens bāzes līmes pārklājuma līnijas, izplūdes oderējuma apstrādes ražošanas līnijas un tā tālāk.

Šajā laikā, pārskatot pakalpojumu, mūsu inženieri padziļināti apspriedās ar ražošanas vadītāju un operatoriem. Viņi teica, ka griešanas pārtīšanas mašīnas veiktspēja viņus patiešām iepriecina. Pateicoties mūsu stabilajam braukšanas ātrumam līdz 400 metriem minūtē, to termisko etiķešu ruļļu apdares un pārveidošanas ceha ražošanas jauda palielināsies par 15%. Šie operatori pasmaidīja un teica, ka pēc Binbao mašīnu inženieru apmācības viņi viegli zina, kā vadīt mašīnu.

Šoreiz viesojāmies arī viņu pavisam jaunā, topošā termopapīra laminēšanas pārklājuma ražošanas līnijā. Rūpnīcas vadītājs mums pastāstīja, ka plāno iegādāties mūsu SLD-pro sērijas slīdēšanas pārtinēju, lai pārveidotu par 1200 mm diametru.

1 SLC pašlīmējoša Paepr pārtīšanas mašīna2 SLC pašlīmējoša Paepr pārtīšanas mašīna

SLC pašlīmējošā Paepr pārtīšanas mašīna

SLC pašlīmējošā Paepr pārtīšanas mašīna
3 SLC pašlīmējoša Paepr pārtīšanas mašīna4 SLC pašlīmējoša Paepr pārtīšanas mašīna
SLC pašlīmējošā Paepr pārtīšanas mašīnaSLC pašlīmējošā Paepr pārtīšanas mašīna
5 SLC pašlīmējoša Paepr pārtīšanas mašīnaGatavi etiķešu krājumu ruļļi
SLC pašlīmējošā Paepr pārtīšanas mašīnaGatavi etiķešu krājumu ruļļi

Populāras kategorijas