Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Uzņēmuma jaunumi

Tu esi šeit : Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

Papīra spoļu sagriešanas mašīna spirta sterilizācijas salvešu iepakojuma materiāliem

Laiks: 2021-06-15 Rezultāti: 21

Jaunā koronavīrusa uzliesmojuma laikā ir liels pieprasījums pēc pretvīrusu un sterilizācijas produktiem. Tajā pašā laikā šādu produktu iepakojuma materiālu trūkst. Šodien apskatīsim spirta sterilizācijas produktu iepakojuma materiālu ražošanas procesu un papīra un alumīnija folijas spoļu griešanas mašīnu pielietojumu.

插图 -1 副本

插图 -2 副本

Transportēšanas un uzglabāšanas laikā iepakojuma materiāliem jāspēj saglabāt spirta sterilizācijas salvešu efektivitāti. Tāpēc sterilizētajām mitrajām salvetēm ir ļoti stingras prasības attiecībā uz iepakojuma materiāliem. Mēs parasti izmantojam alumīnija-papīra kompozītmateriālus kā medicīnisko sterilizācijas salvešu iepakojuma materiālus. Iepakojuma materiāli tiek piegādāti sterilizētu salvešu ražotājiem ruļļu veidā.

插图 -3 副本
插图 -4 副本

Sterilizēto salvešu iepakojuma materiālu ražošanas process nav sarežģīts, un tam ir trīs galvenie posmi. Katrā ražošanas posmā papīra ruļļu ātrgaitas griešanas mašīnas izmantošana ir neatņemama.

1. darbība: papīra un alumīnija folijas materiāla kompozīts
Laminēšanas iekārta apvieno papīra spoli un alumīnija folijas spoli.
2. darbība. Papīra un alumīnija folijas kompozītmateriālu drukāšana
Iepakojuma materiāli ir paredzēti ne tikai produktu iesaiņošanai, bet arī ražotāja informācijas un produkta sastāva informācijas attēlošanai. Tāpēc iepakojuma materiāli ir jādrukā ar grafiku.Tā kā fleksogrāfiskajai iespiedmašīnai ir stingri ierobežojumi auduma materiāla platumam. Turklāt iespiedmašīna prasa, lai ruļļa materiāls būtu cieši uztīts un malām jābūt kārtīgām. Tāpēc pirms drukāšanas mums ir jāsagriež un jāpārtin laminētais papīrs un alumīnija folijas ruļļi.

插图 -6 副本

插图 -7 副本

3. solis: sagrieziet gatavā iepakojuma materiāla ruļļos
Lai uzlabotu drukas efektivitāti, mēs drukāsim vairākus grafikas un teksta izkārtojumus uz ruļļa. Jo mums ir jāsagriež apdrukātais rullis mazos ruļļos. Šie mazie ruļļi tiks transportēti uz mitro audu ražošanas rūpnīcu un izmantoti pilnībā automātiskajā mitro audu iepakošanas mašīnā.

插图 -8 副本

Papīra ruļļu griešanas mašīna ir kā šķēres, ko plaši izmanto dažādu papīra izdruku ražošanas procesā. Tas var uzlabot visas ražošanas līnijas darba efektivitāti un uzlabot katra ražošanas posma produkta kvalitāti. KBA Machinery koncentrējas uz papīra ruļļu materiālu griešanas mašīnu ražošanu. Mūsu ātrgaitas automātisko griešanas mašīnu raksturo stabila darbība, augsta griešanas precizitāte un augsta automatizācijas pakāpe.