Visas kategorijas

E-pasts:[e-pasts aizsargāts]

EN

Par mums

Tu esi šeit : Sākums>Par mums

KOMPANIJAS PROFILS


Wenzhou Binbao Machinery Co.Ltd ir vadošā papīra un plēves lielo ruļļu līdz šauru ruļļu sagriešanas pārtīšanas mašīnu un ruļļu lokšņu griešanas iekārtu ražošanā, drukāšanas un iepakošanas izstrādājumu rūpniecībai. Mēs izstrādājam un veidojam iekārtas un vadības sistēmas, kas pārvalda mašīnu. Mūsu misija ir piedāvāt nozarei augstas kvalitātes iekārtas.
Vēsture un dibinātājs
Visi trīs uzņēmuma dibinātāji aizraujas ar mašīnām un strādā iepakošanas un drukas iekārtu nozarē vairāk nekā 10 gadus. Viņiem patīk pastāvīgi atjaunināt un uzlabot iekārtas, un viņi no tā gūst prieku un piepildījumu. Tieši viņu mīlestības dēļ viņi vienmēr ir likuši uzņēmumam izstrādāt jaunus modeļus un uzlabot iekārtu veiktspēju, ko lietotāji visā pasaulē ir vienbalsīgi apstiprinājuši. Pēc vairāk nekā 10 gadu ilgas attīstības uzņēmuma ražošanas jauda ir sasniegusi 400 vienības/gadā, ar gada pārdošanas apjomu vairāk nekā 10 miljonu dolāru apmērā.

12344567
Dibinātāju diskusiju mašīnaViens no testēšanas iekārtas dibinātājiem
微 信 图片 _2023062812575251016
Viens no dibinātājiem ar aģentu inženieriViens no izstādes dibinātājiem


Pārdošanas un pēcpārdošanas serviss


   Mūsu pārdošanas vadītāji sniedz bezmaksas tehniskās konsultācijas mūsu klientiem. Mēs sapratīsim mūsu klientu ražošanas vajadzības no profesionālā viedokļa un nodrošināsim viņiem uzticamus risinājumus. Mēs ražosim mūsu klientiem nepieciešamās iekārtas atbilstoši viņu faktiskajām vajadzībām.
Mēs saviem klientiem sniedzam pakalpojumu mūža garumā. Mums ir vairāk nekā desmit cilvēku pēcpārdošanas servisa komanda, kas nodrošina pēcpārdošanas pakalpojumus klientiem visā pasaulē 7 * 24 stundas ar ātru atbildi un ātru risinājumu. Mūsu pieredzējušie pēcpārdošanas inženieri ar spēcīgām valodu komunikācijas prasmēm spēj nodrošināt ārzemēs uzstādīšanas, atkļūdošanas un apmācības pakalpojumus.

224221
Klientu inženieru apmācībaKlientu biroja līdzdibinātājs
微 信 图片 _20230628131852微 信 图片 _20230628125754
Inženieris sniedz pakalpojumu klienta vietnē
Klientu biroja apmeklējums


Kvalitāte un sertifikācija


Mēs vienmēr uzskatām, ka mūsu produktu kvalitāte ir uzņēmuma dzīve. Profesionālu dizaineru komanda pastāvīgi optimizē mehānisko struktūru. Lai nodrošinātu mūsu iekārtu kvalitāti, mūsu uzņēmums izmanto progresīvas ražošanas vadības metodes un mehāniskās apstrādes iekārtas. Mums ir 4 augstas precizitātes apstrādes centri un vairāki kvalitātes pārbaudes instrumenti. Šīs iekārtas palīdz mums ievērojami uzlabot mūsu mehānisko daļu precizitāti un izturību. Tā rezultātā mūsu augstas kvalitātes iekārtas ir sertificētas SGS ar CE sertifikātu.

2230229
Apstrādes centri
Apstrādes centri
微 信 图片 _20220509132104微 信 图片 _20220509132108


335331
CE sertifikācijaCE mašīna

Binbao Machinery izmantos savu bagātīgo pieredzi, lai nepārtraukti uzlabotu griešanas mašīnu un lokšņu griešanas mašīnu veiktspēju, nodrošinātu augstas kvalitātes iekārtas un pēcpārdošanas pakalpojumus gala lietotājiem visā pasaulē.

SAZINIETIES AR MUMS

Populāras kategorijas